Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, a o mnie zapomnieliście :D

 

Wchodzę w temat ciemno ale jedna prośba:

nic większego od 44mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trebor444 - ja mam mały nadgarstek dlatego u mnie też z dużym zegarkiem może być problem ale na razie wygrywa Triton a tam jest 45mm średnicy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz zagłosuje :D

 

Rosjanie pozamiatali tym zegarkiem. Chciałbym żebyśmy zrobili w końcu coś odważnego na tym forum.

Zapisałem się na klubowy ale jest tak grzeczny, że aż boli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie mogłem zrobić zdjęcia tej pięknocie :D Jest u mnie od kilku dni i z łapy nie schodzi.

Steinhart Marine Chronometer Roman:

 

post-25253-0-86527300-1331822546.jpg

 

post-25253-0-40950800-1331822548.jpg

 

post-25253-0-02646200-1331822551.jpg

 

post-25253-0-19598600-1331822553.jpg

 

post-25253-0-99024200-1331822554.jpg

 

post-25253-0-54296100-1331822556.jpg

 

post-25253-0-45924600-1331822559.jpg

 

post-25253-0-21265700-1331822561.jpg

 

A w komplecie taka pasko-zmieniareczka(gratis :) ):

 

post-25253-0-47615800-1331822564.jpg

 

Jestem mega zadowolony! Żadnych niedoróbek, nie ma się do czego doczepić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Stenka pojawiła się kolejna edycja limitowana, model Grand Pirx. Że tak powiem gniecie jądra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Logos

Na stronie Stenka pojawiła się kolejna edycja limitowana, model Grand Pirx. Że tak powiem gniecie jądra :)

Jak przypilnują kwestie jakości, to widzę przed Gunterem i spółką świetlaną przyszłość. Super Sikor ten GP!!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Lechu, mam nadzieję, że w niedalekim okresie czasu zawitasz ze Stenkiem w wiadomym miejscu w PG :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacku- zawsze jak jestem w PG to zaglądam czy jesteś :mellow: Powinienem w najbliższym czasie znowu wpaść to dam zmacać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lechu gratuluję, super sikor i ma zaj... pasek :mellow:

 

Ten GP wymiata, dla kogo ta limitacja ? Ktoś wie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję,

jeszcze takie pytanie. Dlaczego wszystkie niemieckie "lotniki" min: Stowa, Steinhart, Archimede, Laco, wyglądają tak samo? Tzn chodzi mi o to, czy to są zegarki produkowane na jednej "sztancy", czy może to jakaś tradycja niemiecka i ten trójkącik na "12" też z czyms jest powiązany?

 

Wszystkie te zegarki czerpią z wzoru wojskowego, opracowanego przez Niemców dla swoich pilotów. Pierwotnie dla wojska zegarki te produkowały:

 

LACO, Stowa, IWC - im wyższa była ranga i zasługi pilota, tym lepszy miał zegarek :)

 

Obecnie oryginalne Laco i Stowy z tamtych lat osiągają zawrotne ceny, o IWC nie wspomnę :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lechu gratuluję, super sikor i ma zaj... pasek :mellow:

 

Ten GP wymiata, dla kogo ta limitacja ? Ktoś wie ?

 

Niemcy watchlounge.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lechu_wroc - świetny zegar :) czyli Twój jest idealny bez żadnych niedoróbek? Bo jeśli tak to jak widać "się da" :mellow: niemniej wygląda super :)

 

GP niezły ale cena też wgniata w fotel - niemniej widać że na modyfikacje im pozwolili znaczne bo chyba wszystko jest custom :)

Edytowane przez Mariusz888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Stenka pojawiła się kolejna edycja limitowana, model Grand Pirx. Że tak powiem gniecie jądra :)

 

 

To wygląda lepiej niż Tag Carrera ! :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wygląda lepiej niż Tag Carrera ! :)

 

Dokładnie to samo pomyślałem :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lechu_wroc - świetny zegar :) czyli Twój jest idealny bez żadnych niedoróbek? Bo jeśli tak to jak widać "się da" :mellow: niemniej wygląda super :)

 

GP niezły ale cena też wgniata w fotel - niemniej widać że na modyfikacje im pozwolili znaczne bo chyba wszystko jest custom :)

 

Absolutnie żadnych niedoróbek co udowadnia, że jak się chce to się da :)

 

A GP rzeczywiście piękny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne to zdjęcie :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lechu_wroc- Marina wygląda świetnie, sam zastanawiam się nad tym modelem, czy mógłbyś wrzucić fotki nadgarstkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro zrobię więcej, bo mam tylko jedną. Jest we wczorajszym "Co masz dzisiaj na ręku" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lechu, piekny zegareczek, chyba mnie tym przekonałeś. 90 % zamawiam tą marine ale w wersji "arabskiej"


Teraz zbieram na coś -)) nowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że mogłem pomóc w dokonaniu wyboru:) podeślę Ci na pw jeszcze kilka naręcznych. Rozmiaru nie ma co się bać. Ja mam 17,5 cm w nadgarstku i leży bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć na forum, trzeba się pochwalić udanym zakupem. Ja mam 20 więc dla mnie takie 44mm jest idealny. Nie wiem jakby wyglądał 47mm , musze kiedyś przymierzyć coś w tym rozmiarze, z ciekawości. Może będzie duży, ale myśle że powinno byc ok.


Teraz zbieram na coś -)) nowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Syriusz, będzie ok. Ja mam podobny nadgarstek i mam dwa Steinharty 47mm - super leżą na nadgarstku.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wsysztkich serdecznie,

 

Jestem nowy na tym forum,

 

Co do zegarków to jestem typoowym laikiem, aktualnie posiadam jedynie Tissot PRC200 i właśnie dorosłem do decyzji zakupu zegarka mechanicznego,

 

Interesuje mnie model STEINHART "MARINE CHRONOMETER II roman" lub STEINHART "Nav.B-Uhr,Limited Silver Edition",

 

Jeżeli mogę Was prosić to prosze o pradę typowo techniczną, nie znam się aż tak na mechanizamach a tutaj widzę dwa różne. oczywiście podoba mi się i jeden i drugi.

 

Jeżeli chodzi o zakup to proszę podpowiedzcie jak wygląda cała procedura, czy jest możliwość otrzymania rabatu lub dodatkowych profitów.

 

Czytałem także sporo na temat kontroli jakości w tym wątku - czy Steinhart poprawił swioją kontrolę jakości przed wysyłką ? Jak często zdażają się reklamacje ?

 

Oczywiście moge zamówić bezpośrednio ze strony producenta i zapłacić przez PayPal lub kartą kredytową jednak może mamy jakiegoś opiekuna który przedstawie wszystkie warunki zakupu i doradzi w wyborze ?

 

Z góry wszystkim dziękuję za pomoc,

 

Pozdrawiam,

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.