Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

LAIK1972

Użytkownik
 • Content Count

  196
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Początkujący

Recent Profile Visitors

227 profile views
 1. Rozmiar zegarka bardzo dobry, ale do tego trzeba mieć pewnie min. 18 cm w nadgarstku. Co do paska, to chyba już u JLC standard. Cienki, ale wysokiej jakości.
 2. Bardzo ciekawe wzornictwo, solidne wykonanie i nie spotkałem nikogo, kto narzekałby na mechanizmy. Sam też nie narzekam 😁 Za to idiotyczna polityka dystrybucji.
 3. U mnie stal wyżej stoi od złota 😉 A co do monotonii, to akurat w tych modelach, jak dla mnie, to za dużo się dzieje. Ale mam słabość do tych cyferek i indeksów.
 4. Jak dla mnie to trochę dużo tego polerowanego srebra, ale tarcza prima. Rzecz gustu.
 5. Piękna sztuka. Elegancja w pełnej krasie. Jedynie nie przekonuje mnie ta charakterystyczna "6"tka, ale za to sznyt "4"ki to nadrabia 😉 Gratulacje.
 6. No Panowie, widać że stara szkoła zegarmistrzowska cały czas jest młoda. Chwila moment i moja wiedza o 5 mm grubości koperty została zweryfikowana już do zaledwie dwóch mm. Kurczę dwa mm, to nieco grubiej od eleganckiego paska. Chętnie zobaczyłby to cudo na żywo. Zmieniam zatem perspektywy okresowe dla Piageta w Bondzie - nie w kolejnej, ale za w jeszcze następnej tj. za ok. 5 lat 🙂
 7. No, no, nie wiedziałem, że zeszli poniżej 5 mm. Za 10 lat Bond zdradzi omegę na rzecz piageta, bo ich zegarek będzie tak cieńki, że zostanie wykorzystany jako ostrze 😁😁😁 A co do fotki, to proszę bardzo 😉 Klasyczna elegancja mirosa ML.
 8. Ja u ML znalazłem kiedyś zegarek, który mi bardzo odpowiadał ze względu na grubość koperty. Zaledwie 8 mm (no daleko jeszcze do rekordów mistrzów od Piageta tj. nieco ponad 5 mm), ale jest to baaaardzo wygodne. To bardzo przydatna cecha u tzw. garniturowców.
 9. Ciekawe, czy budzik zawsze dzwoni tak samo w memovoxach z różnych epok.
 10. Miros by Maurice Laxroix. Jak widać, tak cieńki, że nie czepia się kuszuli ;-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.