Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

LAIK1972

Użytkownik
 • Content Count

  205
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

27 Początkujący

Recent Profile Visitors

281 profile views
 1. Oferuję ciekawy garniturowiec Maurice Lacroix Miros MI7007. Kwadratowa koperta, ale zaokrąglona. Cienki i wygodny w eksploatacji (nie haczy koszuli), a jednocześnie elegancki. Czerń dodaje mu uroku. Naciąg Manualny Materiał paska Skóra krokodyla Materiał koperty Stal Średnica 37 x 39 mm Wysokość 8 mm ZALEDWIE! Wodoszczelność 3 ATM Szkło Szkiełko szafirowe Cyferblat Czarny Cyfry Bez cyfr Kupiony w Apart ok. 10 lat temu. Na znanym zagranicznym portalu z ofertami używanych zegarków cena kształtuje się na poziomie od 2,9 do 6,4 tys. zł. Ostatnia cena w Polsce nowych wynosiła ok. 6 tys. Cena to 2.5k i na tyle wystawiłem zegarek na ogólnych portalach, ale klubowiczowi w dobre ręce oddam za 2 tys. zł plus koszty dostawy. Oczywiście zegarek jest w oryginalnym opakowaniu. Dodatkowo dołączę do przesyłki: katalog Maurice Lacroix Collection 2010/2011 i egzemplarze Chronos Top Class edycje: 2011 i 2012. Zegarek można obejrzeć osobiście w Bydgoszczy. Stan, jak na zdjęciach. Koperta niedawno wypolerowana. Stan 9/10 Kontakt PM
 2. Rozmiar zegarka bardzo dobry, ale do tego trzeba mieć pewnie min. 18 cm w nadgarstku. Co do paska, to chyba już u JLC standard. Cienki, ale wysokiej jakości.
 3. Bardzo ciekawe wzornictwo, solidne wykonanie i nie spotkałem nikogo, kto narzekałby na mechanizmy. Sam też nie narzekam 😁 Za to idiotyczna polityka dystrybucji.
 4. U mnie stal wyżej stoi od złota 😉 A co do monotonii, to akurat w tych modelach, jak dla mnie, to za dużo się dzieje. Ale mam słabość do tych cyferek i indeksów.
 5. Jak dla mnie to trochę dużo tego polerowanego srebra, ale tarcza prima. Rzecz gustu.
 6. Piękna sztuka. Elegancja w pełnej krasie. Jedynie nie przekonuje mnie ta charakterystyczna "6"tka, ale za to sznyt "4"ki to nadrabia 😉 Gratulacje.
 7. No Panowie, widać że stara szkoła zegarmistrzowska cały czas jest młoda. Chwila moment i moja wiedza o 5 mm grubości koperty została zweryfikowana już do zaledwie dwóch mm. Kurczę dwa mm, to nieco grubiej od eleganckiego paska. Chętnie zobaczyłby to cudo na żywo. Zmieniam zatem perspektywy okresowe dla Piageta w Bondzie - nie w kolejnej, ale za w jeszcze następnej tj. za ok. 5 lat 🙂
 8. No, no, nie wiedziałem, że zeszli poniżej 5 mm. Za 10 lat Bond zdradzi omegę na rzecz piageta, bo ich zegarek będzie tak cieńki, że zostanie wykorzystany jako ostrze 😁😁😁 A co do fotki, to proszę bardzo 😉 Klasyczna elegancja mirosa ML.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.