Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Klod100

Aktualne błędy w działaniu forum

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też w lewo wszystko uciekło. Po prawej jest wolny pasek na reklamy, ale ja mam programik, który tam zostawi puste pole i znacząco przyspieszy działanie. Może zamiast "uszczęśliwiać" widza migającymi obrazkami, dać zaproszenie do oglądania relkam, oczywiście wartych obejrzenia. Kiedyś działał taki przydatny podgląd bez otwierania wiadomości, a od dłuższego czasu to nie działa. Niektóre informacje mają wartość chwilową i może warto dać możliwość zaznaczania, aby się po niedługim czasie same kasowały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ prawy sidebar - ten z zegarem oi reklamą - w ogóle nie powinien wyświetlać się po wejściu w forum/temat. Powinien wyświetlać się tylko na stronie głównej - to domyślne ustawienie IPB. Nie wiem, dlaczego zadecydowano, aby wyświetlać go niżej, to jest bez sensu - kompletnie przesuwa stronę w lewo i ciężko się korzysta z serwisu.

 

Te dwa moduły, o ile są ważne, można przenieść do footage i będzie po problemie...


pozdrawiam, Dominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem bo nawet po zaznaczeniu "odznacz jako forum przeczytane " nadal wyświetla mi że są nowe tematy


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klikamy na profil / O mnie i jest:

 

Error: Could not load template 'tabAboutMe' from group 'profile'


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecznie o tym zapominam przy okazji aktualizacji. Poprawione.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.