Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Klod100

Aktualne błędy w działaniu forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Proszę o pomoc w inwentaryzacji błędów jakie napotykacie na forum w chwili obecnej. Z wpisów tego wątku powstanie lista usterek do usunięcia w najbliższej przyszłości.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego na forum pojawily sie angielskie zamienniki polskich slow ?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, pisałem o tym w wątku o aktualnych działaniach. Aktualnie podnosimy wersję forum i bazy. Będzie wgrany język polski. To chwilowe.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najaktywniejszy dzisiaj uzytkownik tez jest cos nie tak - pisze ze napisalem dzisiaj 29 postów a tak naprawde nie wiem czy 10 przekroczyłem.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

OK, więc tak.

Nadal występuje taki błąd, że kiedy klikam "View New Content" - owszem pokazuje posty nieprzeczytane, ale niestety nadal nie wszystkie.

EDYTA:

Kolejny błąd

Otwieram zakładkę "użytkownicy" wybiera kogoś np. X - klikam ikonkę PW, piszę do niego wiadomość, a przy wysyłaniu wyskakuje komunikat "nie możesz wysłać wiadomości do samego siebie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego na forum pojawily sie angielskie zamienniki polskich slow ?

 

bo była aktualizacja silnika forum, język trzeba wgrać odzielnie

 

OK, więc tak.

Nadal występuje taki błąd, że kiedy klikam "View New Content" - owszem pokazuje posty nieprzeczytane, ale niestety nadal nie wszystkie.

EDYTA:

Kolejny błąd

Otwieram zakładkę "użytkownicy" wybiera kogoś np. X - klikam ikonkę PW, piszę do niego wiadomość, a przy wysyłaniu wyskakuje komunikat "nie możesz wysłać wiadomości do samego siebie"

 

czy występował po 16-tej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Marcinie około 19 plus minus kilka minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

]post-22858-0-99736300-1331636487.png[

post-22858-0-23342800-1331636486.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest postęp - mogę wejść do swojego profilu :) Poprzednio wywalało mi błąd bazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem w zasadzie tylko dwie rzeczy (nie błędy - bardziej niedociągnięcia :) )

- nie ma faviconki z logo klubu, jest jakaś zastępcza

- shoutbox jest po angielsku (buttony i tekst wyświetlany po 10cio minutowym braku aktywności)

 

Oczywiście to pierdoły, ale skoro jest temat... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w sumie drobiazg, ale nadal nie działa informacja, kto obchodzi danego dnia urodziny...

 

Ja dzisiaj nie obchodzę, żeby nie było... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdarzyło mi się natomiast od piątku błędne przekierowanie po kliknięciu na temat (zwykle do kosza lub sprzedam), wyrzucenie z zalogowania i inne z dużych upierdliwości występujących wcześniej..


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj udało mi się zalogować:D. Miałem z tym problem przez ostatnie trzy dni, więc jest dobrze, ale niestety nadal nie mogę zmienić avatara. Wykasowałem go z profilu wstawiłem nowy i nic się nie zmieniło do tego ten stary avatar jakoś dziwnie się rozciągnął chociaż go wykasowałem. Dziwne :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widać niektórych zdjęć. Zamiast nich pojawia się "?" na safari, lub "dołączona grafika" na FF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj udało mi się zalogować:D. Miałem z tym problem przez ostatnie trzy dni, więc jest dobrze, ale niestety nadal nie mogę zmienić avatara. Wykasowałem go z profilu wstawiłem nowy i nic się nie zmieniło do tego ten stary avatar jakoś dziwnie się rozciągnął chociaż go wykasowałem. Dziwne :D.

 

Tak to działa, z pewnym opóźnieniem. Czasem nowy awatar nie pojawia się od razu, a zanim się pojawi, stary rozciąga się. Po kilku godzinach jednak nowy powinien już być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety do dnia dzisiejszego nic się nie zmieniło. Avatar nadal wygląda ...mało ciekawie.Cóż zrobić;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie Twój avatar dobrze wygląda, wcześniej miałeś faktycznie dziwnie rozciągnięty, ale teraz jest inny (sama mordka psa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wciąż jest rozciągnięty, kurczę, trochę to dziwne ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w sumie drobiazg, ale nadal nie działa informacja, kto obchodzi danego dnia urodziny...

 

Ja dzisiaj nie obchodzę, żeby nie było... ;)

to spóżnione- najlepszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kliknę Viev New Content to niektóre pozycje na liście się powtarzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia wrzucane do galerii ulegają dość znacznemu pogorszeniu jakościowemu, widoczne ślady kompresji. Kiedyś tego nie było, zdjęcie w galerii niczym nie różniło się od tego na dysku lokalnym. Administrator powinien wyłączyć funkcję kompresji zdjęć lub znacząco zmniejszyć stopień kompresji.


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu

Forum mnie cały czas wylogowuje.

 

Po zalogowaniu w new content nie ma nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wyżej, na różnych przeglądarkach i systemach, brak autologowania i nowej zawartości


just can't get enough

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.