Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Zdroker

Klub Miłośników Zegarków ORIS

Recommended Posts

Ja bym wolał żeby miał jeszcze ze 2mm mniej średnicy. Nie mniej myślę, że lada dzień świat ujrzy króla w większym rozmiarze :P

*** ORIS Divers 65 Movember Edition *** DOXA Sub 300 Professional ***

Ja tam myśle, że to 40sci jest w sam raz. Bardzo mi pasuje ten rozmiar. Pasek mógłby się tylko zwężać do 18 zamiast 16mm bo wygląda damsko.

Ja bym wolał żeby miał jeszcze ze 2mm mniej średnicy. Nie mniej myślę, że lada dzień świat ujrzy króla w większym rozmiarze :P

A poprawili indeks na 12 ?

Nie wiem, tylko zgaduję, że taki będzie ;)

*** ORIS Divers 65 Movember Edition *** DOXA Sub 300 Professional ***

November imo najładniejszy z orisowych 65 :)

Dzięki! Movember mnie zdecydowanie zauroczył.

Do mnie ten gada :)

Ta wersja tez jest super! Miałem niezły orzech do zgryzienia bo miałem właśnie te dwie opcje - Movembera i takiego 65 z niebieską tarczą... ostateczniebwygrał Movember - może właśnie przez swój bardziej unikalny, mniejszy rozmiar i datę z czarnym tłem na 6-tej :)

Ale taka 65-taka super jest!

Król jest tylko jeden ;)

No i chyba muszę się jednak zgodzić ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Guest fidelio

Jutro wrzucę coś wyraźniejszego

Jaką on ma średnicę koperty? To 39,5 mm czy może większy? 

Guest fidelio

Znaczy u Kolego słusznych rozmiarów nadgarstek  :) Fajny sikor, który ostatnio bardzo chodzi mi po głowie. Tylko w moim przypadku jedynie wersja 39,5 mm średnicy wchodzi w grę  ;) No i musiałbym złamać moją zasadę "jedna marka, jeden zegarek"  :D

Nadgarstek coś ok. 18,5-19 cm, mi ten rozmiar odpowiada. Wszystko co powyżej 43,5 mm obecnie stopniowo pozbywam się :) (no może zostanie glycine airman)

Uwielbiam to bydlę (a tylko 43mm) - może dlatego, że w starszej wersji ma porządną, grubą bransoletę, którą dodatkowo zrobiłem na mat po całości :D

aquis01.jpg

Aquis02.jpg[/url]

Edited by ledr

Leszek

Time is on my side, yes it is. (Rolling Stones)

Witka Panowie!

Uwielbiam to bydlę (a tylko 43mm) - może dlatego, że w starszej wersji ma porządną, grubą bransoletę, którą dodatkowo zrobiłem na mat po całości :D

Fajne te Wasze Orisy, ale niestety te uszy, to dla mnie dyskwalifikacja.

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Tomek, co Ci w tych uszach nie pasuje?

Dedykowane paski i krótkie teleskopy :D Nie wiem, jakoś lubię mieć duży wybór w paskach, a nie być ograniczonym tylko do ori i szytych na miarę.

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Rozumiem i tak podejrzewałem :-)

Z tego względu odpuściłem też kilka innych zegarków z podobnym rozwiązaniem np. Hamiltona Navy Sub, Deep Blue nie pamiętam teraz modelu itp...

Dedykowane paski i krótkie teleskopy :D Nie wiem, jakoś lubię mieć duży wybór w paskach, a nie być ograniczonym tylko do ori i szytych na miarę.

Ale akurat Aquis ma taką bransę, że nie ma się ochoty bawić w przebieranki, żaden inny pasek już tak fajnie nie gra z tą kopertą. Właśnie dzięki tym uszom nie czujesz zupełnie tych 43mm, koperta leży zgrabnie na nadgarstku, a uszy razem z bransoletą są integralną częścią tego zegarka. Trochę jak w Nautilusie czy Royal Oaku - z zachowaniem wszelkich proporcji, rzecz jasna.

Leszek

Time is on my side, yes it is. (Rolling Stones)

Miał być Aquarecer jest Aquis :) Witam w grupie :)

Witka Panowie!

Gratulacje Panowie! Piękne okazy!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk