Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
cytochrom

Nasze nowe nabytki vintage

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli nie jest źle? Chyba przyda mu się czyszczenie?

Prewencyjnie, tak.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lamhub

Te wachniki sie łatwo niszczyły tak jak w 10siatkach :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisze do Was z pytaniem.....

Po co pokazujecie nowe nabytki, mówię oczywiście do niektórych z Was , pokazujecie nowe nabytki które za kilka dni trafiają do działu sprzedam i dzieje się to regularnie u wielu osób tutaj.

 

Jaki to ma sens ?

Po co pokazywać coś co z góry wiadomo, że pójdzie na handel....

Bez urazy do wszystkich ....

Edytowane przez Rybak1979GSL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy kij ma dwa końce - wstawiasz zdjęcie, to skomentują np. że malowanka/coś nieoryginalne i trudniej będzie sprzedać na forumowym bazarku.

 

Druga sprawa - obserwując inne wątki z serii Klub Miłośników Marki X, tam też pojawiają się nowe nabytki, które (po zebraniu gratulacji zakupu) po tygodniu lądują na bazarku (albowiem ADHD).


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.......

Edytowane przez Repsak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zrozumiałe jednakże w wielu przypadkach dzieje się tak nawet w tym samym dniu

Wiadomo też, że każdy traktuje to w inny sposób. Według mnie jednak pokazywanie nowych nabytków jakiekolwiek by nie były tożsame powinno być z adopcją tego czy innego osobnika :)

Jak napisał kolega wyżej niektórzy traktują to miejsce wyłącznie do reklamy czy "nakręcania" i to dla mnie mija się zupełnie z celem tego miejsca ;)

Bez urazy dla ogółu ✌️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zrozumiałe jednakże w wielu przypadkach dzieje się tak nawet w tym samym dniu

Wiadomo też, że każdy traktuje to w inny sposób. Według mnie jednak pokazywanie nowych nabytków jakiekolwiek by nie były tożsame powinno być z adopcją tego czy innego osobnika :)

Jak napisał kolega wyżej niektórzy traktują to miejsce wyłącznie do reklamy czy "nakręcania" i to dla mnie mija się zupełnie z celem tego miejsca ;)

Bez urazy dla ogółu ✌️

 

Rozumiem, że nie zdarzyła Tobie się taka sytuacja ? :D

Biorąc pod uwagę temat wątku uważam, że warto pokazywać nowe zdobycze, bez względu na to czy trafiają na bazarek czy nie, zapomniałeś, że każdy użytkownik może przy okazji wzbogacić swoją wiedzę ?

Edytowane przez Gregory_70

Only vintage ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wzbogacenia wiedzy jak najbardziej się zgadzam :)

Jeżeli chodzi o to czy mi się taka sytuacja zdarzyła to sobie nie przypominam :)

Dzielenie się wiedzą i doświadczeniami jest jak najbardziej jest wskazane i na to się piszę

W moim poście wyraziłem swoją opinię nic poza tym ;) Każdy traktuje to indywidualnie i ma do tego pełne prawo. Każdy też traktuje nowe zakupy inaczej wiążąc z nimi przyszłość lub też nie ;)

Edytowane przez Rybak1979GSL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisze do Was z pytaniem.....

Po co pokazujecie nowe nabytki, mówię oczywiście do niektórych z Was , pokazujecie nowe nabytki które za kilka dni trafiają do działu sprzedam i dzieje się to regularnie u wielu osób tutaj.

 

Jaki to ma sens ?

(...)

Każdy kij ma dwa końce - wstawiasz zdjęcie, to skomentują np. że malowanka/coś nieoryginalne i trudniej będzie sprzedać na forumowym bazarku. (...)

Pod warunkiem, że zegarek zbierze pozytywne komentarze "och, ach, ale super... :wub: " - łatwiej będzie sprzedać i odwołać się później do wątku jako opniotwórczego. Taka:

Reklama gratis :(

 

Z punktu widzenia czytelnika forum - fajnie popatrzeć na coś nowego i zobaczyć komentarze kolegów z zegarkową wiedzą i doświadczeniem. Nawet jak za parę dni zmieni właściciela. Wówczas może ponownie pojawić się w "nowych...".  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, to mój pierwszy post na forum więc proszę o wyrozumiałość.

 

Mam od paru tygodni:

 

8b5c0ac76b622b6466e3d9297db91410.jpg

 

Czy możecie polecić zegarmistrza w Warszawie, który wykonałby renowację koperty oraz regulację mechanizmu?

 

Pozdrawiam

 

Sent from my D6633 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy :) 

Serwis mechanizmu jak najbardziej - to prosta konstrukcja więc każdy sobie poradzi 

Co do koperty to jest w naprawdę fajnym stanie - po renowacji wyjdzie nabłyszczona jak bombka choinkowa no i znikną te promieniste szlify - zostaw jak jest a jest naprawdę fajne 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy delikatnej polerce szlifów można nie ruszać. Zrobić tylko boki i to tez delikatnie.

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy delikatnej polerce szlifów można nie ruszać. Zrobić tylko boki i to tez delikatnie.

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Ten zegarek jest chromowany 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to inna sprawa. To nie ma co polerować. Masz racje. Lepiej zostawić.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Dokupiłem pasek i zapięcie i myślę że jest ok. Jeszcze wizyta u zegarmistrza i nosić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna omega - widać że zadbana.

Gratuluję ciekawego nowego sikora ;)

 

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. To moja pierwsza Omega, zresztą nabyta od forumowego kolegi na bazarku. Pozdrawiam.

 

Cześć jaka średnica? Gratuluję zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.