Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Repsak

Użytkownik
 • Content Count

  1,280
 • Joined

 • Days Won

  1

Repsak last won the day on April 6 2019

Repsak had the most liked content!

Community Reputation

306 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Śląsk

Recent Profile Visitors

1,493 profile views
 1. Musisz trochę dołożyć ale to obecnie jedyny słuszny wybór. Kolor tarczy do wyboru. Na oyster nie będziesz czekać dłużej niż 3miesiące, tak myślę😉
 2. No to poszli na całość😉😁 Chyba wkleiłem we właściwym klubie?😉
 3. Na szczęście na złoto są cały czas zaliczki.
 4. Głupoty piszesz. Zainteresowwanie nówkami, z polskiej dystrybucji Seamasterkami na naszym bazarku zaczyna sie przy -30%. Finalnie sprzedałem jeszcze taniej. O AT nie wspomne fajnie, że poszłą chociaz w dobre ręce😉 Tudorki nowki 58 jak nie dasz -10% nie sprzedaż. Na pasku jeszcze gorzej. Tudorka GMT sprzedałem o ile dobrze pamiętam na -25%. Piszę o fajnych referencjach, nie o jakiś psach.😄 Taka specyfika tego forum ale nie tylko. Dokładnie rok temu sprzedawałem NOWEGO z Kruka Camerona blue (nowy model) za cenę z metki !!! z forum nie było żadnego odzewu. Zazwyczaj zgłaszają się nasi profesjonali i chwała i im za to, którzy jeszczcze ładnie zarobią sprzedając poza PL. Cytując forumowego klasyka😄 usystematyzujmy: Nowe najlepiej -50% używki jak nowe -70%. I żeby nie było nie narzekam, po prostu piszę jak jest.
 5. Santosa przed zakupem należy koniecznie przymierzyć. Przerzucony cały net, całkiem niemałe doswiedczenie i pudło. WSSA0029 - nadgarstek jakieś 18,3cm ale płaski i maluch. Musiałem odesłać. Bransa była na styk, przy większym nadgarstku trzeba dokupić ogniwa.
 6. Marek w końcu jakiś porządny zegarek 😄 No i świetnie obfocony. Klasa.
 7. To już chyba ostatnie sztuki https://www.zegarkionline.pl/bestsellery-zegarek-omega-speedmaster-moonwatch-professional-chronograph-31130423001005-p-6391.html?osCsid=4dkvqgl87o4djb5dkbcnvfvud1
 8. Tu widać lepiej dlaczego napisy tak idą Dla mnie ideał. Może jak na C.B ledwie WR100 , ale w zupełności wystarczy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.