Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
cytochrom

Nasze nowe nabytki vintage

Rekomendowane odpowiedzi

Mechanizm w Glaschutte pracuje lepiej jak wygląda,a zegarek jest właśnie myty,smarowany,polerowany i generalnie oblzywany :D dostanie nowy pasek i zrobię mu wtedy więcej zdjęć do galerii(nie znoszę brudnych zegarków!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny zegarek, a i bazarek z kartoflami niczego sobie :)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekki, ot, ale cook nie rozumiem po prostu. Chętnie oglądam galerię zarówno Michała i innych użytkowników . Twoją też z chęcią bym obejrzał, zapewne nie tylko ja . Nie ma sensu robienie "kwasu". Rozumiem, że nie wszyscy muszą się kochać nawzajem no ale wiesz :) .

Wiem....ale Carlito naprawde robi swietne zdjecia...,ja chyba w tym temacie nigdy nie bede dobry... :D

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to już vintage ,ale chyba na pograniczu :) zakupiony dziś pomiędzy kartoflami na bazarku!i zwróćcie uwagę na dedykację! Za 30 lat służby w organach Ministerstwa Spraw Wewnętrznych ,ani chybi Stasi!glashutte%20prz%C3%B3d.JPGglashutte%20ty%C5%82.JPGChyba pomyliłem dział,mogę prosić moda o przeniesienie do nasze zegarki Glaschutte?

 

Bardzo fajny klimatyczny vintage. Gratulacje.

Czy tam siedzi własnej roboty werk czy jakas eta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję rzeczywiście zajrzeć do środka. Jeżeli to zegarek po "Stasi", to prócz werku będzie jeszcze magnetofon, radiostacja i zestaw małego szpiega rodzinnego :) :) :) .


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to otworzyłem ze strachem :) ale oprócz braku smaru niczego więcej nie znalazłem :D więc umyty ma nowym pasku wygląda super!glashutte%20prz%C3%B3d%20now.JPGglashutte%20mech.JPGgllashutte%20ty%C5%82%20nowy.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę w super stanie watch, gratulacje :)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę w super stanie watch, gratulacje :)

Bardziej uhr, co nie zmienia faktu, iż gratulacje się nalezą;).


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej uhr, co nie zmienia faktu, iż gratulacje się nalezą ;).

w pełni uzasadniona uwaga :( urok tego zegarka mnie po prostu zblokował :) :). Mało tego kupując jutro na bazarku ziemniaki, podobnie jak mechanik, poproszę też o taki sam model :) :) :)

Edytowane przez zasadas

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta historia z ziemniakami to na serio ?:D Czemu ja nie kupuję Rolexów po 300zł albo Glashutte na straganach z ziemniakami ... :( .


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio! dałem gościowi numer telefonu i dziś dzwonił że ma ''jakieś śwajcary'' no to się umówiłem na jutro,zobaczę co ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowo zakupiony wyglądał tak

 

p2062513.jpg

p2062514.jpg

 

teraz wygląda tak

 

p2142555.jpg

p2142551.jpg

p2142549.jpg

 

mechanizm

 

wp000756.jpg

 

nawet zegarmistrzowi się spodobał


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Longines`y to moja ulubiona marka, a ten jest naprawdę ładny i udało Ci się go świetnie odświeżyć.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i następny nabytek bazarkowy,poszedłem kupić wprawdzie zegarki nareczne szwajcarskie,ale były mało ciekawe ale sprzedający wyciąnął z za pazuchy pudełko że może choć takiego bym wziął?

no to łaskawie wziąłem :)

Popatrzcie sami jaki piękny stan,no wręcz nowiutki , w pudełeczku ,na welurku, no nie mogłem go nie kupić !pude%C5%82ko%20jugh.JPGjunghans%20prz%C3%B3d%20w%20pud.JPGjunghans%20tarcza%20w%20pud.JPGjunghans%20ty%C5%82%20otw%20dekiel.JPGjunghans%20mech%20w%20pud.JPGjunghans%20mech.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze powiedz, że zapłaciłeś za niego tyle ile za 10 kg ziemniaków . :D Panie a te śfajcary to jake były ? :lol: Może jake patyky czy cuś ?:D

Edytowane przez Patom

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie co dzień Świętego Mikołaja!dałem 100zł.Zegarki szwajcarskie miał dwa,jeden ,o ile dobrze zapamietałem, Royal automatic,nivaflex,kostka jakieś 34x34,jasna tarcza z śladami jakiegoś nalotu,brudu czy cóś?na branzolecie lata 60~70,cenił100,i jakiś bidaka z lat 40~50 z nazwą trudną dla mnie do odczytania(zapomniałem lupy,a wzrok nie sokoli)w kopercie w marnym stanie i na dodatek nie na chodzie ,nawet nie pytałem ile chce,ale w poniedziałek zaglądnę do niego już uzbrojony,bo wyglada mi na wojaka, to złożę relację!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha, spytałem delikatnie człowieka skąd ma takie zegarki,okazało sie że zajmuje się zwożeniem z terenów przygranicznych niemiec,starych mebli głównie na opał!i zdażają sie w zakamarkach różne rzeczy.....ale jaja nie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może być całkiem przyzwoite źródełko ciekawych zegarków. Pielęgnuj je, doglądaj, a mogą przytrafić Ci się jeszcze naprawdę niezłe perełki.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Royal automatic,nivaflex,kostka jakieś 34x34,jasna tarcza z śladami jakiegoś nalotu,brudu czy cóś?na branzolecie lata 60~70,cenił100,

 

I nie wziąłeś? :blink: Przecież to model wart co najmniej 3 tysiące! :unsure:

A Junghans rzeczywiście super! Chyba zacznę kupować ziemniaki ;)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha, spytałem delikatnie człowieka skąd ma takie zegarki,okazało sie że zajmuje się zwożeniem z terenów przygranicznych niemiec,starych mebli głównie na opał!i zdażają sie w zakamarkach różne rzeczy.....ale jaja nie!!

 

Mnie to akurat nie dziwi, bo często i gęsto się właśnie tak zaopatrywałem w zegarki z pod lady i nie byli to tylko i wyłącznie przybysze z komod. No ale każdy ma jakieś tam źródełka.Panowie gratuluje nabytków. co do nowych nabytków to niestety się nie pochwalę bo nie mam;- jak to mówi znajomy przeżarłem się i jestem za bardzo wybredny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie wziąłeś? :blink: Przecież to model wart co najmniej 3 tysiące! :unsure:

A Junghans rzeczywiście super! Chyba zacznę kupować ziemniaki ;)

 

Po przeczytaniu tego wpisu, na miejscu mechanika ustawiłbym się już w kolejce po "ziemniaki" :) :) cóż tam jedna nieprzespana nocka ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak stwierdziłem wyżej, nie mam szczęścia :D.... Mechaniku, dbaj o te źródełko . Może gościu bardziej się otworzy i będą coraz ciekawsze okazy ?:)Codziennie odwiedzaj ten bazarek :D


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wszystko fajnie ,ale musiałbym coś z łowów sprzedawać bo wydawać codziennie tą stówkę czy dwie ,to finanse moga nie wytrzymać i żona się może zbuntować!i tak czasami patrzy na mnie trochę podejrzliwie!ale plusem jest to że przestała wysyłać mnie po warzywa!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.