Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

gniewko

Użytkownik
 • Content Count

  1796
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

gniewko last won the day on April 11 2020

gniewko had the most liked content!

Community Reputation

128 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About gniewko

 • Birthday 01/03/1981

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

1230 profile views
 1. Podbijam i zapraszam do rozmów.
 2. Zapraszam. Cena do negocjacji.
 3. Sprzedam unikat kolekcjonerski w stanie mint - Favre-Leuba Memo Raider ref. 53153 (cal. 917 JLC), na oryginalnej bransoletce NSA. W stanie wizualnym i technicznym obecnie prawie nie możliwym do zdobycia. Zegarek nie był przeze mnie odnawiany. Dla osób, które chcą dokładniej zweryfikować stan zegarka mogę udostępnić dokładniejsze zdjęcia pozwalające na ocenę wizualną zegarka w odniesieniu do oryginału. Nigdy nie był przeze mnie noszony - nie jest to jednak NOS (dekielek zegarka nie posiada czarnej farby na czcionce, bransoletka posiada drobne luzy, brak endlinków). Od dnia zakupu tj. od ponad 6 lat znajduje się w pudełku jako okaz kolekcjonerski. Po zakupie został zrobiony pełen serwis w zakładzie Pana Zbyszka Bronowskiego (ul. Piękna 47, Warszawa). Zapraszam do oglądania. Dla zainteresowanych chcących zobaczyć mechanizm, ocenę stanu technicznego przez zegarmistrza umożliwiam taką opcję u wspomnianego Pana Zbyszka Bronowskiego. Koszt takiej usługi ponosi w całości kupujący. Preferuję odbiór osobisty w Warszawie. Nie zamieniam się, tylko sprzedaż. Cena: 11000 zł (do negocjacji)
 4. Bardzo lubię Squale, ale ten wymieniony w wątku dla mnie jest mega nudny. Więc głos na Certinę.
 5. Racja. Pozostaje mieć nadzieję, że to wersja "warsztatowa" werku i że finalnie będzie bliżej tego jak na renderach ze strony.
 6. Nowy projekcik na horyzoncie z micro rotorem 😍 https://kickstarter.yema.com/ Jak dla mnie petarda, aczkolwiek czekam aż Yema zaprezentuje swój sztandarowy produkt czyli Supermana na tym werku.
 7. O kurcze, ale fajne https://baltic-watches.com/en/collections/mr01
 8. Dla mnie to ewidentnie damski zegarek. Osobiście bym takiego nie nosił bo nie wygląda to fajnie na męskiej ręce. https://www.zegarki-diament.pl/produkt/zegarek-damski-casio-zloty-ltp-1234g-7aef
 9. No właśnie to chomąto jest ponoć z blachy po puszce z konserwy. Sama YEMA jest super, ale mogli by trochę popracować nad jakością.
 10. Koledzy co do rozmiaru się wypowiedzieli. Nosi się to w czym się dobrze czuje. Jak lubisz mniejsze rozmiary to oczywiste jest, że nie będziesz się katował zegarkiem 44 mm na ręce bo nie o to przecież chodzi. Jedyny problem z powyższym zegarkiem jaki widzę to taki, że wygląda mi on na damski (?)...
 11. Koledzy jak wygląda kwestia manualnego nakręcania 6R35? Na WUS piszą, że 40-50 obrotów w kierunku ruchu zegarka w pozycji koronki 1. Ktoś może to potwierdzić? Czy codzienne nakręcanie takiego mechanizmu może się dla niego źle skończyć?
 12. O ile dobrze pamiętam to pierwszy historycznie zegarek z WR = 1000M, więc nie da się tego opakować w 12 mm.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.