Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

gniewko

Użytkownik
 • Content Count

  1704
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

gniewko last won the day on April 11

gniewko had the most liked content!

Community Reputation

62 Bywa pomocny

About gniewko

 • Birthday 01/03/1981

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

641 profile views
 1. Śliczności 🥰 Ja się mocno zastanawiam nad spd145j1 gdyby tylko nie to "X" na tarczy. Czasami mam wrażenie, że Seiko specjalnie szpeci swoje zegarki tym logo a wersje Premium są jego pozbawione. 🤔
 2. MM to bardzo dobry wybór, tylko trzeba mieć już konkretną łapę na ten zegarek. Fajny jest O&W ale to już nie jest bardzo znana firma aczkolwiek historię mają ciekawą i bogatą. Co jeszcze istotne aby wspomnieć, że 90% to tzw. swiss made co wcale nie jest oczywiste w przypadku innych marek. https://ow-watch.ch/collections/frontpage/products/ow-ocean-graph-s
 3. A może Seiko Sumo Scuba Grey Japan Limited SBDC097 ? Zegarek (Sumo) rozpoznawalny wręcz klasyka gatunku i trochę $$$ zostało by w kieszeni
 4. Do samej grupy nic nie mam, ale jak bym miał wyłożyć 1500$ i więcej to są lepsze propozycje. Chodzi mi wyłącznie o to, że Fossil dość mocno kojarzy mi się z majtkowcami jeśli mówimy już o zegarkach. Nie zmienia to jednak faktu, że Zodiac przed laty to był kawał porządnego zegarka.
 5. A tu np. https://www.zodiacwatches.com/collections/all/products/super-sea-wolf-68-saturation W Polsce w salonie raczej go nie dostaniesz. Tylko wiesz, że Zodiac należy do Fossil Inc. ?
 6. Uważam, że absolutnie powinieneś to im zgłosić. Oddałeś im zegarek bez żadnych uszkodzeń zewnętrznych i taki sam powinieneś otrzymać. Jak zaczną kozaczyć i spuszczać Cię na drzewo to zasugeruj, że napiszesz do Breitlinga (na bank im ciśnienie podniesie). Jak byś chciał mieć partacką obsługę to byś kupił sobie majtkowca za kilka stówek. Pozostaje tylko kwestia jak im udowodnić, że te ryski powstały u nich przy serwisie a nie już po odbiorze zegarka z salonu? Tak czy inaczej nie odpuszczaj bo dziś trafiło na Ciebie a jutro trafi na innego kolegę z co odda zegarek do naprawy.
 7. Nie panikuj. W Cebulandii niestety wybór zegarków jest słaby i czasami po prostu trzeba "zaryzykować" i kupić coś przez neta aby móc się nacieszyć tym wymarzonym zegarkiem. Osobiście kupiłem tak większość swoich zegarków i w 99% byłem zadowolony z zakupu. A to że kiedyś wylądowały na bazarku to wyłącznie wina ADHD zegarkowego, które postępuje. Najlepiej kupić taki zegarek, który później możesz sprzedać z jak najmniejszą stratą finansową (np. Tudor), ale nadrzędną wartością jest to że zegarek musi się Tobie podobać. Nie śpiesz się, ochłoń, przeglądaj neta, przeglądaj vlogi, fora WUS itp. czyta, pytaj i dopiero jak poczujesz, że to ten jeden jedyny to wtedy kup i się nim ciesz.
 8. No rzecz w tym, że właśnie nie... O ile mi wiadomo jest to Polak.
 9. Z kronikarskiego obowiązku tylko powiem, że jest to możliwe https://www.instagram.com/lapinist_watchrestoration
 10. Dokładnie. Kolega @McIntosh ma ogromną merytoryczną wiedzę co zresztą widać chociażby tutaj. Oby jak najwięcej takich postów i nie słuchać co inni mówią ?
 11. Tutimka Saxon One mocno mi chodzi po głowie, jednak mam innego faworyta a w zasadzie dwóch w całkowicie różnych kategoriach cenowych - na razie analizuje za i przeciw ? MV nie moja bajka, LIP także nic ciekawego nie prezentuje już wolał bym się pokusić o YEMA.
 12. Panowie Kolega nie chce Orienta i trzeba to uszanować. Generalnie Certina to bdb wybór i jak się podoba to brać, w tej cenie i wymaganiach zakupowych nie oszukujmy się wyboru wielkiego nie będzie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.