Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

gniewko

Użytkownik
 • Content Count

  1,876
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

gniewko last won the day on April 11 2020

gniewko had the most liked content!

Community Reputation

123 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About gniewko

 • Birthday 01/03/1981

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

971 profile views
 1. O kurcze, ale fajne https://baltic-watches.com/en/collections/mr01
 2. Dla mnie to ewidentnie damski zegarek. Osobiście bym takiego nie nosił bo nie wygląda to fajnie na męskiej ręce. https://www.zegarki-diament.pl/produkt/zegarek-damski-casio-zloty-ltp-1234g-7aef
 3. No właśnie to chomąto jest ponoć z blachy po puszce z konserwy. Sama YEMA jest super, ale mogli by trochę popracować nad jakością.
 4. Koledzy co do rozmiaru się wypowiedzieli. Nosi się to w czym się dobrze czuje. Jak lubisz mniejsze rozmiary to oczywiste jest, że nie będziesz się katował zegarkiem 44 mm na ręce bo nie o to przecież chodzi. Jedyny problem z powyższym zegarkiem jaki widzę to taki, że wygląda mi on na damski (?)...
 5. Koledzy jak wygląda kwestia manualnego nakręcania 6R35? Na WUS piszą, że 40-50 obrotów w kierunku ruchu zegarka w pozycji koronki 1. Ktoś może to potwierdzić? Czy codzienne nakręcanie takiego mechanizmu może się dla niego źle skończyć?
 6. O ile dobrze pamiętam to pierwszy historycznie zegarek z WR = 1000M, więc nie da się tego opakować w 12 mm.
 7. Śliczna! Bezel jest z brązu bo nie widzę ba stronie żadnych informacji o tym modelu?
 8. Seiko SPB239J1 to bardzo dobry wybór. Obecna re-intepracja 62MAS ma ogromne wzięcie, aczkolwiek mnie osobiście nie zachwyca. Bezel jest szczotkowany i szeroki co mocno psuje całokształt i nie pasuje do 62MASa. Wskazówki bardziej pasują do MM300 a wciśnięte do re-intepracji co także mi tutaj nie pasuje. No i sam zegarek jest dość gruby, czego osobiście nie lubię.
 9. Wielu na tym forum tak sądziło 😂
 10. Może taki Krzysio? Jest wersja 38 mm i 40 mm. https://www.christopherward.com/dive/c60-trident-pro-600/C60-38ADA3-S0BB0-B0.html
 11. Co racja to racja. Wydaje mi się, że będzie to coś na modłę jak zrobili Willarda SBDX047 (tutaj data też jest na 4 godzinie). Skoro WR200 to koperta raczej nie będzie monoblokiem, czyli faktycznie bardziej wygląda w stronę mix LX/MM200R z werkiem 8L35.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.