Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
cytochrom

Nasze nowe nabytki vintage

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ładny ten ENICAR!!!, mechanizm niczego sobie a i koperta chyba stalówka co? troszkę przejrzał ale w cale nie był oszpecony tym nalotem wg. mnie mógł zostać :) . Ale znając życie sam bym spróbował go odświeżyć ;).

Teraz człowiek mądry nie? jak patrzę na pierwsze zdjęcie i ostatnie to chyba lepiej z nalotem niż taki wymyty :D.

Fajny egzemplarz gratuluje zakupu!!!

 

Dokładnie,żałuje że sie w ogóle wziąłem za czyszczenie.Stanąłem w miejscu i nie wiem co dalej,a i wyglądał chyba lepiej przed.Koperta tak stalówka, mechanizm cal.AR 1121.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,żałuje że sie w ogóle wziąłem za czyszczenie.Stanąłem w miejscu i nie wiem co dalej,a i wyglądał chyba lepiej przed.Koperta tak stalówka, mechanizm cal.AR 1121.

Nic więcej nie rób niech zostanie jak jest, lepiej już nie będzie, zresztą sam wiesz napisy już się poddają i tak dobrze że się zorientowałeś w porę......


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak.... Napis zaczął się ścierać. Za bardzo się przyłozyłeś albo srodek myjacy za mocny... Ale teraz tak troche umyta tarcza wygląda nieciekawie. Ja bym jednak próbował ją juz domyć, tylko żeby do końca nie załatwić napisów


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak.... Napis zaczął się ścierać. Za bardzo się przyłozyłeś albo srodek myjacy za mocny... Ale teraz tak troche umyta tarcza wygląda nieciekawie. Ja bym jednak próbował ją juz domyć, tylko żeby do końca nie załatwić napisów

 

Wiem Arturze żałośnie to wygląda jak i sposób w jaki czyściłem żałosny.Otóż woda mydlana i wacik.Cholera cały tydzień mnie ręce świerzbiły ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to to moje nowe nabytki. Piekna złota Adriatica oraz stara Doxa. Doxa nie wygląda zbyt okazale ale wszystko da sie naprawić:)

post-32260-0-73922900-1294073611_thumb.jpg

post-32260-0-87630700-1294073633_thumb.jpg


Pod Napięciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to to moje nowe nabytki. Piekna złota Adriatica oraz stara Doxa. Doxa nie wygląda zbyt okazale ale wszystko da sie naprawić:)

Ja bym się wziął za tą Doxę bo przy tej Adriatice wygląda marnie :).A wiem ,że cudo można z niej zrobić i wtedy Adriatica się schowa :)

Edytowane przez Stary

Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki mam zamiar. Znalazłem malutkie(to tajemnica moja:) źródełko starych zegarków:P. Ale muszę obecnie gromadzić fundusze na Doxę. A wiadomo jak to u studenta jest.


Pod Napięciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Tissot:

 

xorsecemrymx_t.jpg

h0etl4s7lcsb_t.jpg

e3d311c6wvoa_t.jpg

Edytowane przez Worldmaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Worldmaster co takie malutkie zdjecia wstawiles, nic nie widze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie to :D kliknij na fotkę

post-28952-0-25087000-1294337292_thumb.jpg

post-28952-0-83191400-1294337303_thumb.jpg

post-28952-0-17548100-1294337317_thumb.jpg

post-28952-0-48956700-1294337329_thumb.jpg

Edytowane przez sapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Tissot:

 

xorsecemrymx_t.jpg

h0etl4s7lcsb_t.jpg

e3d311c6wvoa_t.jpg

Dokładnie!!!! za małe te fotki nie można obejrzeć z bliska, podłącz jakieś lepsze foty :D

 

:D

Sapek piękna ta Helvetia chyba restaurowana co?? Ale efekt jest bardzo fajny. Ciekawy egzemplarz..... masz jakiś pomysł na pasiora?

Edytowane przez kaido2

Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie!!!! za małe te fotki nie można obejrzeć z bliska, podłącz jakieś lepsze foty :)

 

 

Sapek piękna ta Helvetia chyba restaurowana co?? Ale efekt jest bardzo fajny. Ciekawy egzemplarz..... masz jakiś pomysł na pasiora?

zdjęcia porobię lepsze ,to wkleję , pasior najprawdopodobniej zamówię u PI , szeroki, z podkładką , wiem ,że to nie będzie zgodne z oryginałem , ale cholernie się mi podoba w tym kroju i przy tym zegarku Tak ,Hela przeszła zabieg kosmetyczny , ale z racji wieku, zasłużyła sobie na to :) ,Zabieg renowacji dokonano w W wa-wie na Złotej , fajni ludzie ,

Edytowane przez sapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra cena ,dobry zakup , no i oczywiście chcę tu podziękować Kaido za współpracę :)ps , jaki pasek polecacie koledzy ? tzn co by jej było do twarzy ,nie ukrywam ,że zamierzam ją nosić na co dzień :)

Edytowane przez sapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaido2

Dodam ze ta Helvetia byla produkowana glownie dla niemieckiej Reichsluftwaffe i Luftwaffe do ok 1937r. Sapek, tak jak pisalem uzupelnij to sprezynke Incabloca, bo lekki wstrzas moze spowodowac powazniejsze klopoty, chyba ze nakrywka solidnie trzyma sie na syfie badz tez na kropelce :) Mimo wszystko zaloz bo jakos takos lyso to wyglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok , ale w związku z tym mam pytanie , w tamtych latach wiedzieli co to jest incabloc? , fakt faktem onej sprynżyny tam brak tak czy siak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tym nie koniec , Kaido ,jedzie do mnie jeszcze coś , jak zobaczysz to się za głowę złapiesz :) sam Wacław Hawel mi odpisał ,że postanowił zbadać tę sprawę :)

pozdrówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-2541-0-43731900-1331808213.jpg<

post-2541-0-86158400-1331808211.jpg


Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zakup wczorajszy

 

bedzie troszke pracy ale zapowiada sie niezle

 

Fullscreen%20capture%20172011%20122244%20PM.bmp.jpg

 

pozdr

R


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pierdziu , wypas , już widzę oczami wyobrażni jaki będzie po wypraniu , śliczny moja ulubiona marka

zaraz po Longinesie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki - jeszcze nie dotral wiec nie jestem w stanie ocenic spustoszen ale powinno byc ok

 

pzodr

R


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki - jeszcze nie dotral wiec nie jestem w stanie ocenic spustoszen ale powinno byc ok

 

pzodr

R

nie wiem co jest grane , chciałem Tobie wysłac PM ,żeby nie robić OT ale ni jak nie mogę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie się zapowiada ten Breitling :( ale ja w jego sprawie do Ciebie nie pisałem, a na fotce widać mojego nicka :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.