Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
cytochrom

Nasze nowe nabytki vintage

Rekomendowane odpowiedzi

post-3565-0-85843200-1331569152.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to musze Cie zranic. Dalem za niego cale 20kr szwedzkich, czyli 8zl. Nie jest to tajemnica, biegam po pchlich targach, szukam i czasem cos sie wylapie tyleze, nie jestem sam i nie jest latwo ;)


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szwed,8 zeta za Zenitha?Pobiles Glashutte Tomirka i moje seiko za 20 ;)


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to musze Cie zranic. Dalem za niego cale 20kr szwedzkich, czyli 8zl. Nie jest to tajemnica, biegam po pchlich targach, szukam i czasem cos sie wylapie tyleze, nie jestem sam i nie jest latwo :)

 

oooooooosiem złotych !!!! dam za niego 50 i stawiam flaszkę ;) i już zarobiłeś na nim !!!!!

A tak poważnie przebiłeś glashutte i to o sporo. Tym bardziej Ci gratuluję :D . Nawet gdyby był w głębokim śnie ...... to interes życia :D


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

IMGP0005.JPGIMGP0023.JPG

 

Strasznie dlugo naciskalem znajomego na odsprzedanie - po 3 dniach pracy, kilku paczkach welny stalowej i wkierwionych sasiadach (tona starej farby i lakieru byla do usuniecia - smrod i halas) efekty prawie koncowe:)

 

IMGP0008.JPGIMGP0009.JPG

Edytowane przez cytochrom

Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

He he cytochrom widzę że borykałeś się z tym samym problemem co ja ale podobnie jak Ty ja również znalazłem nowy domek dla moich cykadełek oto dwa poglądowe zdjęcia przed renowacją:

 

post-29151-0-65549300-1331569310.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

post-29151-0-72925500-1331569311.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

A to efekt końcowy zrobiona w piwnicy żeby sąsiadów nie denerwować no i wtapia się w całość ;)

 

post-29151-0-21848400-1331569317.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

post-29151-0-76328800-1331569318.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Co prawda twoja jest pojemniejsza i spełnia tez funkcję biurka czy tez koncika do majsterkowania to ja swoje biurko niedługo zamieniam na sekretarzyk z podobna ilością schowków :D to wtedy obfocę i pokażę Pozdrawiam!!!!! :D

Edytowane przez Stary

Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sliczny mebelek, i piekna renowacja - sam robiles czy zlecales???

To co pokazalem to biurko zegarmistrzowskie (orzech ) z konca 19 poczatku 20 wieku, przeszlo przez wielu zegeramistrzow w miescie gdzie mieszkam - sporo przezylo - generelanie nie chcialem robic pelnej restauracji - ma miec dusze i sluzyc dalej do pracy - wiec uzupelnialem tylko najgorsze ubytki i wady ;) w koncu pomieszcze sprzet i sporo skarbow:)

 

pozdrawiam

Rafal


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wszystko robiłem sam usunąłem warstwę starego lakieru tak aby nie uszkodzić intransji (tego jasnego wzoru z drzewa w drzewie o ciemniejszej barwie) i naniosłem nowa powłokę lakierobejcą orzechową aby pasowała do kompletu salonowego. I tam właśnie teraz śpią moje zegareczki do tego sporządziłem im skrzyneczkę z przegródkami, podobne sprzedają na allegro po 500zł ja zrobiłem sobie taką (10 szt w nią wchodzi) za 8zł kupiłem na giełdzie skrzyneczkę wyciąłem otwór wyrzynarką dociąłem pleksi, kobieta uszyła poduszeczki i gra muzyka widać ja na trzecim zdjęciu w dolnej szufladzie, w górnej jest podobna ale bez przezroczystego wieczka.

 

A twoje biureczko pierwsza klasa na 1 rzut oka widać że to zabytek, dlatego wkleiłem swoja komódkę :D, ale Twoja jest mega funkcjonalna raz jeszcze gratuluje umiejętności i wytrwałości w naciskaniu sąsiada ;)

Edytowane przez Stary

Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Efekty Twojej pracy sa powalajace - rewelacyjna komoda!!!;)

w tym tygodniu zaloze szklo na blat i zamotuje lampe zegarmistrzowska (tez wymaga niestety sporo pracy - mocno skorodowana i kable do wymiany) to podladuje zdjatko- pozdrawiam serdecznie i dziekuje

Edytowane przez cytochrom

Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekty Twojej pracy sa powalajace - rewelacyjna komoda!!!:D

w tym tygodniu zaloze szklo na blat i zamotuje lampe zegarmistrzowska (tez wymaga niestety sporo pracy - mocno skorodowana i kable do wymiany) to podladuje zdjatko- pozdrawiam serdecznie i dziekuje

Dzięki Pozdrawiam również ;)


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Rafał,

nie dość że dobijasz zegarkami to jeszcze tym biurkiem :D

 

a u mnie nowy nabytek, LIP'ek dla żonki - przyszedł z listem od francuza z ładnymi podziękowaniami za transakcję ;)

 

post-3565-0-27953700-1331569387.jpg

 

dzisiaj będzie małe szuru buru i polerowanie szkiełka

 

a prosto z malezji leci do mnie drugi moonlander

 

post-3565-0-74849800-1331569388.jpg

Edytowane przez Krzysiek_W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj widzę że mi tu ktoś monopol na Mondię odbiera :);):D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne i Lip i Mondia ;) - zaczynasz byc fanem tej firmy - aczkolwiek trzymam kciucki za v72 - mam nadzieje ze sie uda bo piekna sztuka:)


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

cytochrom

za***iste miejsce pracy!!!Gratuluje mebelka naprawde piekna rzecz.Sam poluje na cos takiego ale nie moge trafic.

 

 

A co do ceny to mam nie jeden nabytek za 8zl np. longines flagship pozlacany w super stanie i jeszcze by pare wymienial w podobnych cenach ;) znajomy trafil 18k lemanie za 20zl.Naprawde mozna tu trafic piekne okazy bardzo tanio.Jak ma sie szczescie.

Ladny ten lip i mondia.

Edytowane przez szwed

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szwed,

 

wielkie dzieki - zona to mnie nie poznala - w Piatek odrazu po pracy siadlem i siedzialem do 2 nad ranem (byloby dluzej ale zamalo kupilem sprzetu wiec musialem przestac), potem w sobote od rana i w niedziele finalne poprawki:)

 

coz ja szukalem dlugo - prawie 2 latka od pomyslu do realizacji - i w zasadzie to raczej niespodzianie - znajomy aplikuje o certyfikacje rolka i musi wstawic 2 nowe biurka - a ze w domu juz tez ma 2 to z zalem ale odstapil ;)

 

gratuluje swietnych umiejetnosci zakupowych - pozdrawiam serdecznie

 

Rafal


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde duzo szczescia miales!Gratuluje jeszcze raz.Moze i ja cos takiego znajde ;) !


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie biurko jest super; nie za duze, takie kompaktowe, duzo szuflad, fajny blat do pracy.

Takie na kolekcje i do pracy - jak dla mnie - nie robie duzo - mozna zostawic rozpoczete projekty na widoku, i z do skoku cos zrobic.

(Obsewujac ebaya w USA widzialem cos podobnego -wyprzedaz zakladu zegarmistrzowskiego - calosc z jakimis skrzyniami i innymi gratami za 1kUSD.

Zachowam zdjecie i popytam stolarzy ile by kosztowalo zrobienie czegos podobnego.

Z drugiej strony mozna zaadoptowac jakas sekretere - z taka drewniana zaluzja/roleta - i zamykasz i zona nie gledzi za balagan.

Choc jest najczesciej jest wyzsza i szuflady sa powyzej blatu. U mnie mogloby stac tylko pod oknem - wiec raczej odpada..

 

 

 

 

 

 

Dzieki Cytochrom - dales nastepny temat do przemyslen. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oooooooosiem złotych !!!! dam za niego 50 i stawiam flaszkę :) i już zarobiłeś na nim !!!!!

A tak poważnie przebiłeś glashutte i to o sporo. Tym bardziej Ci gratuluję :) . Nawet gdyby był w głębokim śnie ...... to interes życia :rolleyes:

Zarobilem jak zarobilem sprzedac i tak nie mam zamiaru tylko dolozyc by byl znowu piekny jak za czasow jego swietnosci.A co do flaszki to i tak mozemy ja wypic :)


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarobilem jak zarobilem sprzedac i tak nie mam zamiaru tylko dolozyc by byl znowu piekny jak za czasow jego swietnosci.A co do flaszki to i tak mozemy ja wypic :)

:)


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-270-0-42239400-1331569633.jpg

 

Polowałem na niego od łądnych paru lat (raz był już o włos),nadwyrężyłem budżet domowy... ale co tam jest rewelacyjny! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to fakt ten model Omegi jest naprawde ladny.Gratuluje!


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yargoth - piekna perelka do kolekcji !!!!

Serdecznie gratuluje.


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.