Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Najlepszy przyjaciel człowieka :-)

Rekomendowane odpowiedzi

W moim przypadku się to sprawdza bo psy sie soba zajmuja:)


Pod Napięciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaL

Moj za to co chwile łapie pchly...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie zastanawiasz nad psem (konkretna rasa) to najlepiej odpowiedz sobie na pytanie: "czego od niego oczekujesz?" ma byc do sportu, jesli tak do jaki sport Ci chcesz uprawiac? moze ma byc to towarzysz, ktory tez pilnuje domu albo tylko kanapowiec. Wracajac do wilczkow: moge podpowiedziec pare rzeczy:

1. psy te bywają bardzo niezależne i dlatego stosunkowo ciężko się je szkoli. np w okresie dorastania potrafią zapomnieć niemal wszystkiego czego się wcześniej nauczyły.

2. czasami wilcze geny potrafią uprzykrzyć życie. psiak lejący w domu do 6 miesiąca życia nie jest rzadkością u wilczaka, zawziętość i kombinatorstwo maja nader rozwinięte, zostawisz go/ja poza klatka w mieszkaniu na kilka godzin i po powrocie możesz nie poznać mieszkania (znam egzemplarz, który nadgryzł nawet telewizor LCD)

3. stosunek do innych zwierząt: reguł brak, jednak osobiście dobrze znam/znalem kilka osobników i przewaga jest trendu braku tolerancji wobec psów tej samej płci (suki wilczakow nie tolerują innych suk ale z samcami się bawią i odwrotnie).

4. zdecydowanie nie jest to najlepszy wybór dla osoby bez doświadczenia w układaniu psów.

5. wspomniany wyżej instynkt drapieżnika bywa trudny do okiełznania. przykład: jeden ze spacerów w lesie zakończył się upolowaniem sarny. wtf.. Zaznaczając, ze wilczyca jest bardzo grzeczna i osłuchana.

 

Obecnie nie mam wilczaka ale grono moich znajomych, którzy je maja zgodnie potwierdza, iż mój pies charakterem doskonale mu odpowiada wiec mogę potwierdzić, jak ciężko dążę do prawidłowego ułożenia wymagającego psa. Do tego częsty kontakt z właścicielami wilczakow pozwolił mi wyrobić sobie o nich własne zdanie. Dodam, ze bardzo poważnie rozważałem te rasę jednak po bliższym jej poznaniu nie zdecydowałem się na nią. Sa to oczywiście bardzo piękne i kochane psy, maja bardzo wiele zalet, którymi zdecydowanie górują nad innymi rasami. Ja jednak wiedziałem co chce z psem robić i dlatego znalazłem inna rasę, która dostarczyła mi emocji równie silnych co wilczaki ale z założenia bardziej stonowana w charakterze (przynajmniej taki miał być :P).  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobotnie popołudnie, Bunio na leżaczku przy basenie :)

2015-06-16%2008.13.07_zps57qkiwns.jpg

 

wymęczone z fona....


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie wrzucałem w tym temacie, więc dla odświeżenia

2015-06-04%2017.58.45_zpsic3k6anl.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna była by z niego czapka......

;)  :lol:  :D

 

Moja na damskie rękawiczki doskonała:

8x0gvo.jpg

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna była by z niego czapka......

;)  :lol:  :D

 

Moja na damskie rękawiczki doskonała:

 

:D

 

Na Twoim zdjęciu trudno stwierdzić, gdzie kończy się kot, a zaczyna drapak  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zaj....bym mu w łeb i też zakopał - szkoda słów na takich zwyrodnialców :(

 

wymęczone z fona....


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna była by z niego czapka......

;)  :lol:  :D

 

Moja na damskie rękawiczki doskonała:

8x0gvo.jpg

Zlał sie z otoczeniem,kamuflaż to podstawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konfrontacja z większym Bratem :)

C360_2015_07_07_01_13_00_417.jpg

ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to Mój Najwierniejszy Przyjaciel

 

post-73422-0-29153000-1437932400_thumb.jpg

 

Luna - oczywiście mowa o owczarku  ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.