Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

szumi

Użytkownik
 • Content Count

  358
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Szczecin

Recent Profile Visitors

199 profile views
 1. Jak ktos się wacha przed zakupem, to może moje zdjęcia pomogą z decyzja.
 2. Dzięki. To zdjęcie najbardziej oddaje jego wielkość do mojego nadgarstka
 3. W końcu dotarł do mnie, fajniutki jest p.s data i godzina nie ustawione
 4. Zamówiłem Aikon All black w Montredo, niestety czarna guma, skórzany czarny pasek z czarnymi end linkami i zapięciem motylkowym czy czarna bransoleta pvd nie są dostępne. Można się bawić w przerabianie ale nie wiem jak są montowane end linki do gumy czy skórzanego paska.
 5. Ze zdjęć w necie, wydawało mi się ze będzie większy. A jest idealny
 6. Nie kupiłem w Kruku. Raczej wybiorę się do Berlina, oferty są w granicach 6-6,5 tys zł. oferta z Zielonej Góry 7,3 tys zł
 7. ML Aikon black. Zegar jak dla mnie, idealnie wpisujący się w mój styl., AP RO plus Hublot All black. Wysoka jakość wykończenia, wersja 42 wydaje się być malutka, jednak czarne pomniejsza😉 ceny w Polsce niestety nie zachecajace do zakupów, skoro w Berlinie można kupić za Ok 6 tys zł. W Kruku rabat max 5%. Zielona Góra, cena 7300 zł i argument o Polskiej gwarancji(smiechłem). dwa zdjęcia nadgarstkowe z rożnej perspektywy. Nadgarstek mam 17,5- 18 cm, Szerokość 56 mm.
 8. https://www.uhrinstinkt.de/maurice-lacroix-aikon-automatic-42mm-ai6008-pvb01-330-1.html zachorowalem na ta wersje. w Polsce gdzieś kupię w tej cenie, Ok 6 tys zł p.s. Mierzyłem dzisiaj w Kruku. Jak dla mnie rewelacja.
 9. Od marca mam jura e8EB, kupiony w Niemczech bo taniej. niestety padł froter do mleka, (od początku był wadliwy jak się okazało). Usługa serwisowa door to door Jura Polska, działa bez problemów i naprawiony ekspres na gwarancji po 3 dniach był z powrotem w domu. Serwis Jury w Polsce, bez problemu uznaje gwarancje na sprzet kupiony w Niemczech.
 10. https://www.rolex.com/watches/gmt-master-ii/all-models.html#p=1 tak
 11. Tak. https://www.rolex.com/watches/gmt-master-ii/all-models.html#p=1
 12. Tylko tylko on miał granatowa tarcze a nie czarna.
 13. Zapomnieliscie o sky-dweller bransa jubilee stalowa i stalowo -złota jest dostępna https://www.rolex.com/watches/sky-dweller/m326934-0006.html
 14. Nie zdążyłem jeszcze kupić jura e8, a już byłem bliski, w MM w Niemczech maja dobra cenę 4180 zł. ale wpadł mi w oko Sage SES880, można kupić za ok 4 tys zł. ktos używa?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.