Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Najlepszy przyjaciel człowieka :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Nagrodziły właściciela papierem za 500pln.

A według specjalistów to spłoszyłby zwierzynę.

 

Totalna bzdura. Ale taki mamy klimat. Ja niemal każdego ranka na spacerze z psem staję nawet 20 m od zazwyczaj 2-3 saren. Totalnie maja w tyle mnie i psa. Pies też średnio zainteresowany. Dziki również stresują się w sposób niewidoczny gołym okiem. Jedynie muflony trzymają bezpieczną odległość. 

Na szczęście nie słyszałem jeszcze o mandacie dla psiarza w mojej okolicy. 

Wiadomo, jak ktoś ma zwierza co za każdym tropem pójdzie  w długą - to dla właściciela wskazane na smyczy go trzymać. Ja mam pasterza - i jeszcze żaden zwierzak nie zmusił go do biegu poza innym psem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja trzyma sie w zasięgu wzroku chyba, że krzaki są to do 30 M. Ale już usłyszałem, że liska spłoszy lub bażanta.

Edytowane przez bart_us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki oto nowy kumpel się przypałętał - zrobił sobie gniazdo w garażu (blaszaku ) trzymam tam deski,kantówki itp... ogólnie drewno suche 

Wszystko leży na legarach i pod spodem jest 10cm przestrzeni - ma gdzie dreptać 

post-68206-0-49297500-1444337479_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały jeżyk - jabłka wcina na potęgę - ale gamoń mały bo wychodzi na drogę,czuję że tak długo nie pociągnie ktoś go w końcu rozjedzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaL

Paweł, uważaj na wściekliznę i pchły. Taka miła ciekawostka, ostatnio znaleziona 7f92fe163871c75e116a5d46fe08d2f4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

bart_us - piękna jest ! Uwielbiam owczarki. Mądre i do tego efektowne psy. Szczerze zazdraszczam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bart_us - piękna jest ! Uwielbiam owczarki. Mądre i do tego efektowne psy. Szczerze zazdraszczam ;)

Dziękuje. Długo broniłem się przed psem. I postawiłem warunek, że jeśli już to bedzie to owczarnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Mały deser ( miłość nie zna granic)  :wub: - spotkanie na spacerze

 

post-73422-0-64388000-1444593373_thumb.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety mojemu żaden kot nie da się złapać. a na bażanty chodzimy do parku.

Poranne wygrzewanie w słońcu.

ae101aa7ca18c37983d0b4a22c206c1f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Jak mnie rozczula taki widok... Gdyby nie to, że chodzę jak zombie , bo moje dwie latorośle absorbują na maksa to już bym prowadziła kampanię w domu na rzecz zakupu psiaka... Może na wiosnę:( póki co nacieszę oczy Waszymi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boję się otworzyć lodówkę :)

 

wymęczone z fona....


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przedstawię wam Crass'a

 

E2DA4C58-065A-41A8-A500-287CBE398917_zps

Edytowane przez switch107

nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał (wciąż ma ale nie używa) swoje legowisko. Niestety jak śpi na nim to głowa mu zwisa z oparcia i ... chrapie jak żołnierz na warcie :-D

 

Kupiłem mu kilka materacy dla niemowląt. Idealny rozmiar - 120 x 60 cm - na wyprzedaży za ułamek ceny normalnego legowiska. Jeden wożę na stałe na tylnym siedzeniu - pasuje doskonale a on jeździ w pasach.

Edytowane przez switch107

nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28e4010769b4941c3a70a8dedad5b63c.jpg

"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.