Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MariuszA

Frogman G-Shock

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 00110010000010011001

Swietny! :lol:

Mam nadzieje, ze zobacze wiecej zdjec tego zegarka na bardzo dobrym poziomie jaki prezentujesz :D

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że Twój Sinn ma odpowiednią ochronę :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

aaaaaa...no wreszcie jakieś konkretne zegarki :lol:)

-ale czemu tak mało zdjęc?? ja jako posiadacz takiej 'ropuchy' domagam sie zdjęc :)ja nie wklejam bo nie mam talentu i sprzetu hihi

 

małe wyjasnionko

 

kurcze,fajnie ze ktos wrzuca foty takich zegarków bo tak patrzac na towarzystwo tutaj w galeri to niektóre pozycje sa wręcz arystokratyczne

 

 

przyznasz MariuszA że to kawał zegara :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyznasz MariuszA że to kawał zegara :)

 

Tak, Frogman to kosmiczny g-shock. Jest duży i co ważne ma właściwą wagę (115 gram) w odniesieniu do swojej wielkości. Świetnie układa się na nadgarstku. Żaba nie ma tych wszystkich czujników co jego kolega - kiedyś wydawało mi się to wadą, teraz uważam że to zaleta. Czytelny wyświetlacz, synchronizacja czasu i panel słoneczny - czego chcieć więcej. No i ta jakość wykonania.

Pewnym minusem może być funkcja przeznaczona do nurkowania. Jest to rozbudowany stoper, który mierzy czas nurkowania i przerwy między kolejnymi nurkowaniami. Zapamiętuje 10 takich pomiarów. Trzeba uruchomić go ręcznie, ideałem byłoby gdyby włączał się automatycznie po zanurzeniu zegarka do wody. (konkurencja tak ma).

 

Teraz Riseman wydaje mi się taki filigranowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, mógłbyś wrzucić wiecej fotek? Ten G zdecydowanie na to zasługuje ! Rewelacyjny jest. Pozdrowienia :)

 

Ps a może by ci się chciało zrobić recenzje/porównanie? Byłoby super.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, mógłbyś wrzucić wiecej fotek? Ten G zdecydowanie na to zasługuje ! Rewelacyjny jest. Pozdrowienia :)

 

Ps a może by ci się chciało zrobić recenzje/porównanie? Byłoby super.

 

Zbieram się w sobie do takiego opisu / porównania. Na pewno Frogman zasługuje na kilka słów.

Kolejne zdjęcia będą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, Frogman to świetny zegarek, ale w tej wersji te śrubki wyglądają odpustowo... W poprzednich modelach właśnie te śruby nadawały Frogmanowi ''agresji'', a tutaj tylko przeszkadzają. Szczegół, a tak może wpłynąć na ogólne odczucia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swietny

 

nie wiecie, gdzie mozna na ratki kupic? nie chce naduzywac budzetu:)

 

pozdr


It's not Your music
It's not Your clothes
It's not Your favourite colour
It's Your watch that tells most about who You are!
---------------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dwa słowa o śrubkach, moim zdaniem są świetne. Dodają uroku kopercie.

 

A moim tandetne... Wolałem, kiedy były stylizowane na torxy. Gdybym miał dzisiaj go kupować to miałbym prawdziwy dylemat, czy czasem nie brać poprzedniej wersji Froga właśnie ze względu na te śruby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a one czemuś służą,czy wyłącznie ozdobie?

 

Pasek w starym Frogu ,mimo obecności jakichś tam śrubek był jeśli dobrze pamiętam na zwykły teleskop...

 

jak jest w tym wypadku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ozdoba tylko. Szczególnie dlatego tak mnie to drażni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak,to ma prawo.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śrubki to ozdoba, dla mnie stanowią "złamanie" dużej ilości plastiku w tym miejscu.

Co do paska to jest on skręcany - dwie śrubki krzyżakowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ś

Co do paska to jest on skręcany - dwie śrubki krzyżakowe.

 

 

na 100%?,bo w starym też były śrubki ale pasek był i tak na teleskop...,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny zegarek i niezłe fotki Mariusz. Można wiedzieć czym robiłeś (obiektyw)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny zegarek i niezłe fotki Mariusz. Można wiedzieć czym robiłeś (obiektyw)?

 

Mój zestaw do fotografowania to Nikon D80 + Nikkor 105/2.8 Vr. Genialny obiektyw, można nim robić cuda ;)

Oczywiście statyw i samowyzwalacz, czasem zewnętrzna lampa błyskowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj widziałem na żywo, chociaż nie w moim stylu, to jest świetny ;)


Jestem tym co myślę...

Norbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój zestaw do fotografowania to Nikon D80 + Nikkor 105/2.8 Vr. Genialny obiektyw, można nim robić cuda :)

Oczywiście statyw i samowyzwalacz, czasem zewnętrzna lampa błyskowa.

To wszystko wyjaśnia, piękne zbliżenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

tylko jedno?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko jedno?? B)

 

Poprawiam się, wklejam kilka "technicznych" fotek:

 

post-22215-0-96888400-1331811584.jpg

 

post-22215-0-23142800-1331811587.jpg

 

post-22215-0-02658500-1331811589.jpg

 

I zdjęcie z czarnym bratem

 

dsc0202zm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 00110010000010011001

Zdjecia super! B) ale malo malo malo... wiecej wiecej wiecej... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawiam się, wklejam kilka "technicznych" fotek:

 

I zdjęcie z czarnym bratem

 

 

 

kozak zdjecia :rolleyes:

 

przez was zachorowalem na Frogmana B)


tengo hambre pero no tengo dinero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.