Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MariuszA

Użytkownik
 • Content Count

  680
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

952 Mistrz

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków

Recent Profile Visitors

544 profile views
 1. Miałem przez 10 lat U1 z tagimentowanym bezelem. Dbałem o zegarek i nosiłem go na co dzień. Na kopercie i bezelu brak było rysek, dosłownie koperta była dziewicza, jedynie przy uszach od wewnętrznej strony były delikatne rysy od zmiany paska. Lubiłem obustronny AR, faktycznie palcował się i było widać każde dotknięcie, tak samo po wyjściu z wody trzeba było go delikatnie wypolerować, jednak widoczność tarczy była znakomita. Przez okres używania zegarka nie zarysowałem zewnętrznego AR. Cena u Sinna są szalone, mój U1 jako nowy kosztował 3400 zł, teraz chyba jest znacznie drożej. Paski i bransolety zawsze były u nich w cenie, ale ich jakość jest świetna. Jednak zaznaczam bransoleta Sinn-a, moim zdaniem nie rzuca na kolana, albo mówiąc inaczej guma jest tak rewelacyjna, że nie chciałem nosić U1 na bransolecie. Porównywałem kiedyś U1 do Damasko i są bardzo zbliżone jeżeli chodzi o jakoś wykonania.
 2. Aż mnie serce z zazdrości zabolało, gratuluję pięknego GS
 3. Pochwalę się, wczoraj pobiłem rekord prędkości jazdy na rowerze, światowy rekord - jechałem według wahoodry 296.5 km/h.
 4. Gratuluję dystansu, wiem jak cieszy pobijanie swoich rekordów. Rower masz fajny, więc teraz kolejne rekordy to kwestia czasu
 5. Odważny krok. Najważniejsze, że jesteś zadowolony 😁
 6. Czy będziesz go też pokazywać na bazarku? Świetny zegar, w pierwszej chwili myślałem że to Oceanus S100
 7. GWG-1000 i na chwilę pojawił się na nadgarstku Tudor. Różnica w rozmiarze jest od razu widoczna, ale wagowo oba zegarki są blisko siebie.
 8. Było dzisiaj mierzone, Tudor numer jedne
 9. Dzisiaj na śnieżnej Babiej Górze. Zaczynam przyzwyczajać się do wysokościomierza - naprawdę przydaje się i jest w miarę dokładny
 10. MariuszA

  GWG 1000 MUDMASTER

  Ten czerwony pasek wygląda świetnie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.