Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Michał 73

Stowa

Rekomendowane odpowiedzi

Stowa ma nową stronę, dużo fajniejszą niż poprzednia. Każdy zegarek przedstawiony jest na różnego rodzaju paskach a ponadto wprowadzili różnego rodzaju wykończenie kopert - matowe/polerowane ;) Nowa strona jest bardzo czytelna i fajnie się ją przegląda w przeciwieństwie do poprzedniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za heads up, musze sprawdzic


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za heads up, musze sprawdzic

 

No problem, teraz strona zdecydowanie zyskała na atrakcyjności:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia. Układ strony ciekawszy, ale zdjęcia mniej atrakcyjne. Wszystkie zegarki w jednym, takim samym ujęciu. A gdzie się podział Prodiver?


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia. Układ strony ciekawszy, ale zdjęcia mniej atrakcyjne. Wszystkie zegarki w jednym, takim samym ujęciu. A gdzie się podział Prodiver?

Prodiver jest tu:

http://www.stowa.de/Seatime+Schwarz,i1.htm

brakuje tylko wersji z pomarańczowymi wskazówkami <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michal to Seatime nie Prodiver......, faktycznie Prodivera nie ma....


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zniknęły też Antea Creme i Antea Black 390, ale to już wcześniej Schauer komunikował. Za to jest piękny chronograf <_<

 

P.s.

A w ogóle proponuję przeniesienie wszystkich postów do tematu "STOWA" w dziale "ZEGARKI SZWAJCARSKIE I NIEMIECKIE"


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest zwykła Seatime. Seatime Prodiver tak wygląda:

 

Też tak myślałem do tej pory, ale zobaczcie jak jest podpisany trzeci zegarek od dołu: "Prodiver Lünette Lederband".

O co zatem chodzi?

 

P.S.

Miro, jak mam przenieść tego posta? Jeśli może zrobić to ktoś inny to bardzo proszę bo ja jeszcze tego nie robiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A gdzie się podział Prodiver?

Wysprzedano.. a jeden trafil do mnie.

 

prodiv1.jpg

 

prodiv2.jpg

 

prodiv3.jpg

 

prodiv5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysprzedano.. a jeden trafil do mnie.

 

prodiv1.jpg

 

jlw, czy ja dobrze widzę, że (pierwsze zdjęcie) sekundnik jest niedomalowany czarną farbą i wystaje spod niej Super Luminova?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze masz racje. Tak wyglada sekundnik w powiekszeniu:

 

prodiv4.jpg

 

Na pocieszenie musze dodac, ze tej wady nie widac golym okiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze masz racje. Tak wyglada sekundnik w powiekszeniu:

 

Na pocieszenie musze dodac, ze tej wady nie widac golym okiem.

 

jlw, reklamowałeś tę niedorubę? Przecież to jest kpina, jak firma, w której trzeba tak długo czekać na zegarek i tworzy do okoła siebie aurę niszowości, eksluzywności i jeszcze czegoś tam... sprzedaje niepełnowartościowy towar w normalnej cenie! No chyba, że świadomie kupiłeś towar II gatunku w niższej cenie... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W normalnych warunkach nie widac tych przebarwien / niedomalowan. Nie rzucaja sie w kazdym razie w oczy a wiec tez i nie bardzo mi to przeszkadza - czyli raczej reklamowac nie bede.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W normalnych warunkach nie widac tych przebarwien / niedomalowan. Nie rzucaja sie w kazdym razie w oczy a wiec tez i nie bardzo mi to przeszkadza - czyli raczej reklamowac nie bede.

Szkoda, wydaje mi się, że taka firma jak Stowa nie powinna pozwolić sobie na takie babole...

Najważniejsze jest jednak, że Tobie to nie przeszkadza i możesz cieszyć się swoim sikorem <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stronka fajna, ale nijak nie mogę dotrzeć do specyfikacji technicznej poszczególnych modeli:blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stronka fajna, ale nijak nie mogę dotrzeć do specyfikacji technicznej poszczególnych modeli:blink:

 

W języku niemieckim wybierasz serię zegarków np. Marine, następnie wybierasz model np. Marine Automatik, Zifferblatt Silber 925/000 mit Datum i na dole klikasz w zakładkę technische Daten po czym ku Twojemu zadowoleniu pojawia się specyfikacja wybranego zegarka ;) np. http://www.stowa.de/Marine+matt+silbernes+Zifferblatt+Datum,i1.htm

Niestety nie działa to wersji anglojęzycznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W języku niemieckim wybierasz serię zegarków np. Marine, następnie wybierasz model np. Marine Automatik, Zifferblatt Silber 925/000 mit Datum i na dole klikasz w zakładkę technische Daten po czym ku Twojemu zadowoleniu pojawia się specyfikacja wybranego zegarka :( np. http://www.stowa.de/Marine+matt+silbernes+Zifferblatt+Datum,i1.htm

Niestety nie działa to wersji anglojęzycznej.

Dzięki. Z automatu odrzucam język niemiecki i do głowy mi nie wpadło, że może to działać tylko w wersji niemieckiej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No problem ;) Niemiecka firma preferuje swój ojczysty język :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.