Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bart2229

Tag MONACO autentyczność

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dostałem ostatnio od kolegi zegarek mocno uszkodzony TAG HEUER MONACO AGG-1084 (twierdzi, że pare lat temu dał w sklepie dość sporo pieniędzy) ponieważ kolekcjonuje zegarki(niestytety głównie CASIO mniej i bardziej znane modele) nie orientuje się zbytnio w tego typu zegarkach to mam pytanie:

1. Przegladając informacje nigdzie oprócz chińskiej strony nie znalazłem takiego zegarka, wię czy wogle istnieje ten konkretny model w orginale?

link do chińczyka: http://auction1.paipai.com/AF55B30D00000000002F391305BA21B4

2. Jeśli istnieje (w co niezabardzo wieże po wszelkich opisach)i okazałby się jakimś trafem orginałem to kto w Warszawie jest wstanie go naprawić?

 

P.S. Dodam, że zegarek który dostałem wygląda dużo lepiej niż tamten z linku, ale mechanizm oczywiście jest kwarcowy i napis TAG HEUER przy godzinie 2 jest mocowany na dwa kołeczki a nie tłoczony na tarczy(co z pozostałych tutaj zamieszczanych opisów świadczy o chińskiej podrubie). Będę wdzięczny za odpowiedź.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie istnieje.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce oceniać ale ... fajnych masz kolegów <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przecież to jest China Limited Edition :)

 

bart2229, faktycznie kolega fajny <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jakość wykonania aż bije po oczach <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega albo kłamie jak z nut ( ze kupił w sklepie i sporo zapłacił ) albo sklep oznacza dla niego bazarowe stoisko a sporo to kilka stówek ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedź. Wyskonanie mojego jest dużo lepsze niż tamtego. Kolega starszej daty i niezna sie na zegarkach a bardzo duzo latał w dawnych latach na wschód więc prawdo podobnie go naciagneli ale to tak jest jak sie niema pojecia a kupuje. Jeszcze raz dziekuje za pomoc. Dobrze dał a nie sprzedał <_<

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strasznie zamożny i szczodry kolega, skoro dał zegarek za który jak twierdzi zapłacił kupę szmalu. urzekła mnie twoja historia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem się zastanawiam dlaczego z góry zakładacie że ktoś kłamie? Ze historię wymyślił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie napisałem ,że kłamie tylko ALBO !

swoją drogą w jakim normalnym sklepie możesz kupić podróbkę TAG za kilka tysięcy ?

Ostatnio był taki wpis o zakupie od starszego człowieka , który się zgrał na autoamtach itd tej bajeczki , ale przynajmniej raz pytający w końcu przyznał się " tak , wymyśliłem taką historię , bo kupiłem podróbę , ale nie bardzo wiedziałem jak wam to szczerze powiedzieć ".

Podobało mi się , bo wreszcie ktoś miał odwagę aby napisac prawdę , trochę mnie już mierzi czytanie o wujkach , znaleziskach i innych mniej lub bardziej urzekających opowiastkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zegarek ma pękniętą szybkę urwane wskazówki i zerwaną branzoletę i jest zalany wodą, nie działa to uznał, że koszt naprawy bedzie dużo wiekszy niż wartość tego zegarka (ja orientuję się że tej firmy zegarki są warte w tysiącach ale przyznam się nie miałem pojęcia o takiej kwocie sądziłem bardziej, że jest to kwota 2 do 3 tyś, a nie kilkanaście bądź kilkadziesiąt), to mi go oddał, Ale niech dla niektórych będzie, że kupiłem podrubę za pare złotych i łudziłem się, że to orginał.... (dla bardzo zagorzałych mogę umieścić zdjęcia stanu zegarka)

 

Mimo tego wszystkim, którzy odpowiedzieli na moje pytanie bardzo dziękuję :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zerwaną branzoletę? pękniętą szybkę? zalany wodą? urwane wskazówki? to co on, z lawiną zszedł w tym zegarku? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.