Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MasterFan

TENIS

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj gra Łukasz Kubot, który sprawił nie lada niespodziankę w pierwszej rundzie :)

Mam cichą nadzieję, że uda mu się sprawić kolejną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karolina już pozamiatała, w 50 minut :) W trzeciej rundzie będzie okazja odegrać się na Cibulkovej.


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukaszowi niestety nie udało się sprawić kolejnej niespodzianki, ale i tak fajnie, że udało mu się awansować do drugiej rundy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w rankingu spadnie bo stracił punkty ze zeszłoroczny świetny start.Najważniejsze żeby dobrze z Ołówkiem zaczęli rok i nie wypadli poza 100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Federer jakoś wymęczył zwycięstwo.

Djokovic też niczego szczególnego nie pokazał. Co prawda 2 decydujące sety wygrał gładko, ale za to w pierwszych 2 męczył się niemiłosiernie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie rozwaliłem lewy nadgarstek i mam dwa wyjścia, albo koniec z tenisem albo nauka jednorękiego backhand-u :-(:-(

Czuje się jakbym na nowo uczył się grać :-(((

Co do turniejów to nie oglądam. Wolę samemu przebijać:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuu to jak ty jesteś kaleki, to ja teraz chętnie się zmierzę B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie komu kibicujecie w Australia Open?

 

Moim faworytem jest Nadal a wymarzonym finałem jest Rafa i Roger.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie komu kibicujecie w Australia Open?

 

Moim faworytem jest Nadal a wymarzonym finałem jest Rafa i Roger.

 

Ja przede wszystkim naszym reprezentantom, a poza nimi to jestem za Federerem, Djokovicem lubię też Baghdatisa i Muhammada Ali, czyli Tsongę B)

Za Rafą nie przepadam, ale jest świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy się doczekamy zwycięstwa w wielkoszlemowym turnieju polaków. Jeżeli do tego by doszło to chyba Fyrstenberg i Matkowski są najbliżej tego osiągnięcia B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tak dalej ;)

Do tego Radwańska w 3 rundzie nie ma jakiejś wymagającej przeciwniczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu odkopuję :)

Fyrstenberg i Matkowski w finale US Open !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo chlopaki, i to jest sukces a nie jakis smieszny remis z Niemcami. Dobra spadam do Wroclawia na walke:)


Si vis pacem, para bellum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj było przetarcie z nową rakietą- nie było najgorzej, dziś pierwszy "poważny" mecz- ciekawe jak będzie.

Żona właśnie wróciła z treningu, na którym też grała nowym sprzętem i jest zadowolona, a mogło być różnie. Jak zapytałem przed zakupem jaką by chciała rakietę, odpowiedź była delikatnie mówiąc dziwna... białą! I bądź tu mądry :mellow:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, a czym przebijasz?

Ja zapisałem się do amatorskiej ligi w KT Orzeł na Podskarbińskiej i mimo, że dopiero niedawno zacząłem grać to od razu miałem okazję posmakować poważnej gry na punkty. Przegrałem wszystkie mecze, ale czuję, że dużo się uczę grając z różnymi osobami :mellow: Ja odbijam Voelkl Power Bridge 10 w lidze, a rekreacyjnie Dunlop Aerogel 4D 100.


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem pierwszy raz szansę Prince'owi i wybrałem model Exo 3 Black. Całkiem przyjemna rakieta, od samego początku dobrze leży w ręku i piłki lądują mniej więcej tam gdzie chcę. Chyba bardziej defensywna od poprzednika Head'a Extreme, tą jak się dobrze trafiało to bomby leciały aż miło, gorzej było jak uderzenie było nieczyste. Nowa chyba będzie więcej wybaczać- mam nadzieję :mellow:

 

 

Pozdrawiam,

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA ostatnio miałem okazję poprzebijać Donnay'em X-dark red. Fajna... tyle że dla mnie ciut za droga :mellow: Nie ma to jak mój stary Head.


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

French Open. Hubert Hurkacz w meczu z Cilicem urwał seta. Walka trwa choć na sensację trudno liczyć. Na tę chwilę 2:1 w setach dla Chorwata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

W ostatnim gemie trzy asy serwisowe Hurkacza. Brawo!  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Cilic idzie dalej. Hubert pozbierał się po pierwszych dwóch słabych setach i napsuł sporo krwi Chorwatowi. Brawa dla Huberta Hurkacza, bo pokazał sporo dobrej jakości. Wszystko przed nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet taki temacik odkopalem na forum. Gram rekreacyjnie już 4 lata

Gram dunlopem biomimetic 500 i dunlop biomimetic m 3.0

 

Zdecydowanie te rakiety mi leżą najbardziej.

 

Licze że rafa wygra 11 raz

 

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Eurosport pokazuje teraz mecz Zvereva z Kaczanowem. Na drugim kanale jest kolarstwo, a szkoda, bo Thiem walczy z Nishikori. Ja czekam na mecz Djokovic vs Verdasco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Zverev i Thiem zagrają w ćwierćfinale. Teraz trwa mecz Kontaveit vs Stephens, który to mecz komentator Eurosportu zapowiedział jako starcie czarnoskórej Afroamerykanki z (i tu cytat) bardzo białą Estonką. Jestem zaskoczony, że w XXI wieku ktoś jeszcze czuje potrzebę podkreślania koloru skóry. Może Eurosport powinien wysłać komentatora na korepetycje do Karola Stopy. Być może pan Karol wyjaśniłby koledze po fachu jak komentować mecz i nie robić z siebie głupka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.