Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

 choć jak dobrze pamiętam, to nie pierwszy z tego typu u Ciebie.

A dobrze Staszku pamiętasz z podobnym giloszem mam kilka, a z tym jakby to można powiedzieć przerywanym ;) , mam trzy ( w tym jedną będę sprzedawał)

A oto i one

post-48480-0-50840500-1506348590_thumb.jpg

post-48480-0-72901800-1506348598_thumb.jpg

 

i dublerka ;)

post-48480-0-71680700-1506348833_thumb.jpg

 

Ogólnie dzięki za dobre słowa

Edytowane przez jerzyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działo się w Łodzi dzisiaj  Trzy zegareczki kupiłem. Jurek i Staszek może jutro wpadniecie do Mnie ?

post-38106-0-02684100-1506788899_thumb.jpg

post-38106-0-26222200-1506788950_thumb.jpg

post-38106-0-83268800-1506788989_thumb.jpg


Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imponująca kolekcja.

Napisz coś o imprezie, jak oceniasz.

Z odwiedzinami zobaczymy jutro jak będzie z czasem.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kolekcji  Miałem chyba największą  :wub:  :D . Dużo zegarków tanich i średnich cenowo . Delban jak na lekarstwo . Dużo kieszonek. Mało luksusowych ,a szkoda bo chciałem przymierzyć Suba , Hulka ,IWC, Omegi. Sporo fajnych ludzi i kolegów z tego klubu także . Z 80 % to zegarki Vintage . U mnie furorę robiła Voltige , skeletony chrono i nurek


Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sławek piękną i imponującą kolekcja, bardzo żałuje że nie mogłem przyjechać, ale życie płata różne figle . Obgadywanie spraw związanych z weselem, :-( makabra

 

Czapka super muszę znaleźć trochę czasu i podjechać kiedyś do Ciebie i kupić taką tylko że czarną, i wreszcie dostarcze tą wskazówkę .

Edytowane przez jerzyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj, ponoć wczoraj było lepiej, ale i tak całkiem przyjemnie. Dużo znajomych twarzy, miłe spotkania, a i organizatorom należą się podziękowania i uznanie. Jeszcze dzisiaj wspominano Twoje Delbany. Nie za bardzo był czas na odwiedziny, dotarłem dopiero do domu.

Na czapkę z Delbaną też się piszę, chyba, że można zamówić wysyłkowo? 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj, ponoć wczoraj było lepiej, ale i tak całkiem przyjemnie. Dużo znajomych twarzy, miłe spotkania, a i organizatorom należą się podziękowania i uznanie. Jeszcze dzisiaj wspominano Twoje Delbany. Nie za bardzo był czas na odwiedziny, dotarłem dopiero do domu.

Na czapkę z Delbaną też się piszę, chyba, że można zamówić wysyłkowo? 

Dzięki za miłe słowa  Jaki kolor czapki chcesz ?  Czarny czy czerwony . To prezent dla Was . Miałem Wam dać na spotkaniu , ale trudno. Jeszcze Arek niech da znać , ale Jemu mogę przesłać do domu w Polsce . Chyba że zostaje tam na stałe


Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym czarną. Wracając jeszcze do Delban, była to prawdopodobnie największa kolekcja pokazywana na czasie Festivalu.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo, brawo, brawo

Świetnie się zaprezentowałeś! :)

Byłeś naszym wzorowym przedstawicielem. Masz z nas wszystkich najpełniejszą kolekcje Delban. Dobrze, że mogłeś ją pokazać.

 

A czapeczkę rownież bardzo chętnie bym zanabył. Skąd takowe posiadasz? Jeśli można to również czarną. ;)

Z wysyłką krajową oczywiście :)

 

Bardzo żałuje, że nie mogłem dojechać i spotkać się z Wami.

No ale cóż... jeszcze trafi się okazja...


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo, brawo, brawo

Świetnie się zaprezentowałeś! :)

Byłeś naszym wzorowym przedstawicielem. Masz z nas wszystkich najpełniejszą kolekcje Delban. Dobrze, że mogłeś ją pokazać.

 

A czapeczkę rownież bardzo chętnie bym zanabył. Skąd takowe posiadasz? Jeśli można to również czarną. ;)

Z wysyłką krajową oczywiście :)

 

Bardzo żałuje, że nie mogłem dojechać i spotkać się z Wami.

No ale cóż... jeszcze trafi się okazja...

Projekt wymyśliłem Sam ( przecież jestem z zawodu włókiennikem :lol: ) i dałem do zrobienia specjalistycznej firmie  ( minimum zamówienia 10 sztuk ) 


Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem, ale z wypowiedzi osób, które były również na EXPO to FESTIVAL o wiele ciekawszy. Szkoda, że organizatorzy się nie dogadali i nie odbyło się to razem.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a i my nie możemy sie jakoś dogadać na spotkanie, zawsze coś nam przeszkodzi, chyba taki spontan byłby najlepszy, gdzieś nawet w połowie drogi ,
Tylko nie w połowie drogi do Irlandii :)

Taki spontan jest najlepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie udało się spotkać w czasie Festivalu, ale to już za nami. Bardzo fajny pomysł. Po powrocie "Irlandczyka" w połowie drogi ;) bardzo chętnie. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki.

Za półtora tygodnia powinienem już być. Tym razem na dłużej :)

Piszę się na spotkanko.


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą listonosz przyniósł mi czapkę Delbany. Jest świetna, chyba pójdę w niej spać, bo tak mi się podoba. ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą listonosz przyniósł mi czapkę Delbany. Jest świetna, chyba pójdę w niej spać, bo tak mi się podoba. ;)

Cieszę się . Myślę że do Arka tez doszła  . Jurek jak będzie chciał , to mogę Mu tez wysłać , lub Sam podjedzie odebrać  :wub:   :)  :)  :)  :)  :)

Edytowane przez sawcio68

Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się . Myślę że do Arka tez doszła  . Jurek jak będzie chciał , to mogę Mu tez wysłać , lub Sam podjedzie odebrać  :wub:   :)  :)  :)  :)  :)

Sławek jak da radę to w przyszłym tygodniu podjadę , w tym pracuję na popołudnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doniesiono mi właśnie, że czeka na mnie w domu pewna tekstylna niespodzianka... :ph34r:

Sławuś, jeśli to Twoja sprawka to podziękował najserdeczniej :rolleyes::D


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doniesiono mi właśnie, że czeka na mnie w domu pewna tekstylna niespodzianka... :ph34r:

Sławuś, jeśli to Twoja sprawka to podziękował najserdeczniej :rolleyes::D

To prezent Aruś . Niech się dobrze nosi


Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.