Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest McIntosh

Z życia Audemars Piguet

Recommended Posts

Guest McIntosh
post-37647-0-77823800-1331841421.jpg

Guest McIntosh
post-37647-0-02228000-1331841428.jpg<

post-37647-0-93276300-1331841424.jpg

post-37647-0-66743100-1331841426.jpg

Jelena Ristic strzelała tam takie miny jakby pierwszy raz w życiu miała w ręku zegarek :rolleyes:

Ale w szoku jestem, że ten szef działu opracowującego design zegarków AP to taki młody facet. Faktycznie musi być dobry w te klocki.

"Musisz zaakceptować ewentualność, że Bóg cię nie lubi, nigdy cię nie chciał i prawdopodobnie cię nienawidzi" Tyler Durden.

Guest McIntosh

Jelena Ristic strzelała tam takie miny jakby pierwszy raz w życiu miała w ręku zegarek :P

Ale w szoku jestem, że ten szef działu opracowującego design zegarków AP to taki młody facet. Faktycznie musi być dobry w te klocki.

Może Jelena nie miała wcześniej w ręku lepszego zegarka. A co do Octavio, to tutaj jest trochę jego wypowiedzi przy okazji SIHH...

SIHH 2010

SIHH 2011

Gość jest w porządku. Ma u mnie plusa za to, że wpisał mi się do książki :rolleyes:.

post-37647-0-22734300-1331841767.jpg

Jeśli chodzi o współpracę AP z ambasadorami i osobowościami ze świata sportu to najbardziej mi się podoba owoc współpracy z Juanem Pablo Montoya.

Royal Oak Offshore Juan Pablo Montoya w platynie - bo o tym mówię - jest fenomenlany! Tytlko 100 szt. limitowanej edycji w platynie, wytworzony z materiałów stosowanych w produkcji bolidów Formuły 1, czyli z tytanu, stali oraz włókna węglowego. Pasek wykonano ze specjalnego rodzaju skóry, którym pokrywa się kierownice bolidów.

Jest obecnie do kupienia na za ok 300 000 zł :rolleyes:

post-7884-0-82948900-1331841768.jpg

"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Guest McIntosh

Co do limitowanych edycji, to mnie przypadł do gustu "zakręcony" MC12. Tutaj jest video. Natomiast w skali całej oferty AP, najwyżej cenię sobie kolekcję modeli kieszonkowych - linia Classics. Dla mnie absolutne mistrzostwo świata i to w skali całego rynku.

Natomiast w skali całej oferty AP, najwyżej cenię sobie kolekcję modeli kieszonkowych - linia Classics. Dla mnie absolutne mistrzostwo świata i to w skali całego rynku.

Myślę, że zapominasz o innych, wspaniałych, kieszonkowych zegarkach :rolleyes:

No-5.gif

Czy kopia Marii Antoniny

1160-Marie-Antoinette.gif

Rafał

Guest McIntosh

Myślę, że zapominasz o innych, wspaniałych, kieszonkowych zegarkach :rolleyes:

Tak, ale to pojedyncze modele. W kontekście kolekcji (jako całości) AP jest jedną z nielicznych firm, która utrzymuje kolekcję modeli kieszonkowych i to jakich !. Zresztą, ja w ogóle lubię zegarki kieszonkowe. Kiedyś na pewno jakiś sobie kupię :P.

A wracając do Audemars Piguet to mam informację dla tych, którzy nabyli już czasomierz tej firmy. Standardowo producent daje 2 lata gwarancji. Można jednak rozszerzyć gwarancję o kolejny rok. To nic nie kosztuje !. Wystarczy zarejestrować swój czasomierz w AP. Ja już tak zrobiłem i dostałem rok gwarancji ekstra :P. Jest jeszcze jedna zaleta. Referencje i dane z karty gwarancyjnej figurują pod nazwiskiem konkretnego klienta. W razie (nie daj Boże) zgubienia lub kradzieży zegarka, mamy jakąś opcję bezpieczeństwa.

Mariusz, za promowanie AP i wysiłek jaki wkładasz w przekazywanie wiedzy o tej firmie powinni Ci przesyłać przynajmniej jeden zegarek rocznie. Jesteś rycerzem tej marki. Powinni Ci zaproponować stanowisko kierownika działu promocji z ukierunkowaniem na centralną europe :-)

Mariusz, gdybyś miał jakieś rabaty na AP, to czekam na pw na info od Ciebie :rolleyes:

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Guest McIntosh

Mariusz, za promowanie AP i wysiłek jaki wkładasz w przekazywanie wiedzy o tej firmie powinni Ci przesyłać przynajmniej jeden zegarek rocznie. Jesteś rycerzem tej marki. Powinni Ci zaproponować stanowisko kierownika działu promocji z ukierunkowaniem na centralną europe :-)

Ale ja tylko jestem skromnym informatykiem :P.

Mariusz, gdybyś miał jakieś rabaty na AP, to czekam na pw na info od Ciebie :rolleyes:

Michał, na temat rabatów najlepiej rozmawiać ze Staszkiem :P.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.