Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lechu_wroc

Edycja limitowana Steinhart - I tura zapisów/DLC

Rekomendowane odpowiedzi

Zakończyliśmy niedawno fazę projektową, uzyskaliśmy efekt który zadowolił chyba wszystkich więc czas ruszać z bardzo wyczekiwaną, I turą zapisów :P

 

W tym temacie zapisujemy się na wersję z powłoką DLC!

 

Zasady zapisu (Przeczytajcie proszę. Dziękuję :D ):

 

1. W tej turze udział biorą jedynie osoby, których nicki znalazły się w tabeli (aut. stfraw) ? są to forumowicze, którzy oddali głosy w decydujących ankietach dot. projektu, tym samym aktywnie uczestniczyli w jego powstaniu :D

 

post-25253-0-66583100-1331844821.jpg

 

 

2. I tura zapisów potrwa do 25 maja (środa) do godziny 20.00. Zaraz po niej rusza II tura, otwarta dla wszystkich.

3. W tej turze zapisujemy się tylko na JEDEN zegarek (stal lub DLC). Dopiero w drugiej, otwartej dla wszystkich forumowiczów turze, można będzie powalczyć o drugi, do pary :)

4. Aby potwierdzić chęć zakupu zegarka wpisujemy dla potwierdzenia wersję (w tym wątku DLC) oraz podajemy WOLNY numer, który rezerwujemy (np. DLC, nr 24)

5. Lista zajętych już numerów będzie codziennie aktualizowana i widoczna w pierwszym poście tego tematu (od poniedziałkowego wieczoru).

6. Liczy się rezerwacja, która jako pierwsza pojawi się na forum czyli jeśli ktoś podczas pisania naszego posta z rezerwacją zarezerwował już nasz upatrzony numerek, wtedy edytujemy swój post i wpisujemy inny.

7. Przypominam, że na chwilę obecną NUMER 1/33 jest zarezerwowany dla zwycięzcy licytacji charytatywnej.

8. W zapisach mogą wziąć udział również osoby (z tabeli), które biorą udział w licytacji. W przypadku jej wygrania odpuszczają numer zarezerwowany w tym wątku i dostają 1/33.

9. Zapisujemy się na podstawie grafik przesłanych nam w ostatnich dniach przez Steinharta. Jedyną, kosmetyczną zmianą która być może będzie wdrożona jest dodanie na deklu informacji o mechanizmie GMT.

10. Kiedy otrzymamy z Łukaszem od Guntera unikatowe kody zamówienia przekażemy je zapisanym na PM, umożliwią one wpłatę zaliczki w wysokości 50EUR na konto PayPal Steinharta.

 

[zapisujemy się na podstawie poniższej grafiki, w pełnej rozdzielczości do zobaczenia TUTAJ ]

kopiaaquariuslay4blknaf.jpg

 

 

Koniec litanii, do boju panowie!

 

Lista wolnych numerów w DLC [23.05.2011, 09:10]:

 

1. Zwycięzca aukcji charytatywnej

2.

3. Beny6

4.

5. wraQ

6.

7. wojtekimarco

8.

9.

10.

11. GoliMilan

12.

13.

14.

15.

16.

17. stfraw

18. Moosehead

19.

20.

21.

22. TeQuila

23.

24.

25.

26.

27.

28. krisp1

29.

30. mindform

31.

32. Maro78

33. SIRLUKE1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja 33 w DLC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nr 18 DLC dla Łosia.

 

Dziękuję


Że tak wprawdzie jest obecnie, jak jest, ale nikt nie powiedział, że tak koniecznie być musiało ani że tak zawsze być musi, ten wyścig opętańczy, w którym człowiek, który sobie siądzie i się zagapi, stał się przestępcą wobec epoki swojej, bo nie powinien ani posiedzieć na przyzbie, ani się zagapiać, ani herbatkę wypić spokojnie, tylko zaraz lecieć i coś rozwijać.

Mrożek do Lema AD 1963 (sic)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie 32,dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

to ja poprosze wersje DLC z numerem limitacji 22!

 

pozdrawiam

TeQuila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlc oczywiście(32)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC 5 poproszę


Time is tickin away, youve gotta - live your life - day by day

happy or sad, good or bad, life is too short youve gotta - keep your head

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już o tym dyskutowaliśmy z Łukaszem i to jednak dość pracochłonne jak ktoś chce maksymalnie szybko zaklepać sobie numerek- kopiuj, wklej, sprawdź, dopisz się, wyślij post...

Taką listę będę za to stosował w wieczornych podsumowaniach w pierwszym poście wątku + tabelka excelowska jako załącznik :)

 

PS. Sory, źle Cię zrozumiałem- myślałem że chciałeś żeby każda kolejna osoba taką listę przeklejała i uzupełniała. Listę będę codziennie wieczorem, jak pisałem, zamieszczał w pierwszym poście, tak żeby wiedzieć co jeszcze jest wolne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem sie między stalą a dlc i w efekcie prosze nr 3 dlc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale prosiłem o nr 3 a nie 6 jak zaznaczono na liście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne- już poprawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki super. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.