Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jimi Jump

Rosyjski Zegarek Forumowy - Temat Finalny / Zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

STOP ! ŹLE ! To nie to Szydłowo !

Szydłowo w Wielkopolskim ! Powiat Pilski ! 600km B) HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA No to Pieknie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko ... coś wymyślę B) I tak czy siak po odbiór zegarków muszę się przejechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie ma osób z listy, które mieszkają w pobliżu Szydłowa? Niech ta osoba podpisze umowę i na nią się oficjalnie to sceduje. W końcu my tu prawie jak rodzina B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podtrzymuję swoją propozycję. Jeśli nie jest to dla Ciebie problemem, jeśli możesz pojechać swoim środkiem transportu, z mojej strony będę chciał dołożyć "cegiełkę" do Twojego baku B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahah Dziekuje chłopaki ... ale naprawdę, ja też chcę coś od siebie dla WAS dać B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie stanowiłoby większego problemu, gdyby każdy dołożył po 10zł. Przy 50 osobach zbierze się suma, która bez problemu pokryje koszt paliwa. No chyba, że rozbijasz się jakimś konkretnym autem, które poniżej 20l/100km nie zejdzie B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Panowie ! Dieselek, lekki i pojemny ! Lepiej zbierajcie na zegarek, i na wysyłkę.

Postaram się coś kumatego wymyślić. Wysyłka po kraju Siódemką ?? Ubezpieczoną na 2 tys zł ?

Czekam na wycenę z Siódemki.

 

 

AHA,

Faktury nie mam... MC bije się w pierś, przeprasza. Jutro lub poniedziałek mi podeślą.

 

Odnośnie płatności poinformuję lada dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie stanowiłoby większego problemu, gdyby każdy dołożył po 10zł. Przy 50 osobach zbierze się suma, która bez problemu pokryje koszt paliwa. No chyba, że rozbijasz się jakimś konkretnym autem, które poniżej 20l/100km nie zejdzie B)

 

słusznie 50 osób nie odczuje wydatku rzędu 10 pln. Dla jednej osoby jest to juź pokaźna suma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Panowie ! Dieselek, lekki i pojemny ! Lepiej zbierajcie na zegarek, i na wysyłkę.

Postaram się coś kumatego wymyślić. Wysyłka po kraju Siódemką ?? Ubezpieczoną na 2 tys zł ?

Czekam na wycenę z Siódemki.

 

 

AHA,

Faktury nie mam... MC bije się w pierś, przeprasza. Jutro lub poniedziałek mi podeślą.

 

Odnośnie płatności poinformuję lada dzień.

 

 

Dla mnie może być i Siódemka, byleby zegarek cały dojechał i żeby w ogóle dojechał B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mieszkam 40 km od Szydłowa (tego koło Piły), będę służbowo w Pile w przyszłym tygodniu (pewnikiem za dwa tygodnie również) - dzień mogę wybrać.

Jeśli mogę pomóc - jestem do dyspozycji.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższej nieobecności (urlopy, praca) wszedłem znów na temat forumowego ruska i widzę, że tu miła niespodzianka - projekt nadal żyje i chyba wreszcie zmierza ku szczęśliwemu końcowi? Kasa przygotowana, poproszę o konkretne info na PW co do faktury, przelewów itd. Na liście zarezerwowałem zwolniony przez Tomireka numer 11.


Hutnik Nowa Huta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...zarezerwowałem zwolniony przez Tomireka numer 11.

Nie widziałem nigdzie (jeśli się mylę - poprawcie mnie proszę), żebyśmy mieli już rezerwować konkretne numery... Ta lista ma chyba służyć bardziej wskazaniu ilości chętnych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie jak ktoś ma ochotę na jakiś tam numer to dogadujemy się bez problemu ...

1 zarezerwowana na aukcję dla Jasia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak... to ja chętnie nr 19, aczkolwiek nie będę się o niego zabijał :D

Wydaje mi się jednak, że lepiej tę kwestię ogarnąć po zebraniu wszystkich chętnych.

 

No i właśnie, Jimi - ile osób jak dotąd potwierdziło chęć zakupu? Zdaje się, że wczoraj rozsyłałeś PW do ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak rozesłałem do Wszystkich z listy i jak na razie potwierdziło : 19 20 23 zegarków co nie jest równoznaczne z ilością chętnych.

Ciekaw jestem jak to wyjdzie ... ile będę musiał w ta zabawę doinwestować ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co możemy zrobić jeśli się nie zbierze odpowiednia ilość chętnych? Wykupić resztę?

 

Co do numerków do dla mnie wstępnie poproszę 33,34,35 :D ale tak jak mówi Chorwat, po zebraniu wszystkich chętnych będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że powoli zbiera się grupa zdecydowanych na zakup, niestety to jak na razie niespełna połowa :D

 

Co możemy zrobić jeśli się nie zbierze odpowiednia ilość chętnych? Wykupić resztę?

Hmm, no jeśli by doszło do takiej konieczności (w sensie, że inaczej projekt nie dojdzie do skutku), to ja niestety nie pomogę - biorę tylko jeden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słusznie 50 osób nie odczuje wydatku rzędu 10 pln. Dla jednej osoby jest to juź pokaźna suma.

Bardzo słusznie, potwierdzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.