Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jimi Jump

Rosyjski Zegarek Forumowy - Temat Finalny / Zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Wnoszę o sporządzenie listy rezerwowej dla osob, które spóźniły się z wpisaniem we wcześniejszym terminie i systematyczne uzupełnianie brakujących (rezygnujących) z podstawowej 50-tki na liście głównej. W innym przypadku realizacja tego projektu może jeszcze się przedłużyć, a nikt z naprawdę zaangażowanych osób w realizację i zdecydowanych na zakup zegarka, tego nie chce.

 

Nieufność, podejżliwość, szukanie drugiego dna, malkontenctwo, kaprysy rozpieszczonych dzieciaków itp. to nasze Polaków przywary narodowe i nie zmienimy tego tak szybko ;)

Takim postępowaniem tak naprawdę strzelamy sobie w stopę!

Koledzy zróbmy wreszcie razem coś jednomyślnie i w zgodzie!

Nie nakładajmy kagańca na własną pasję i przyjemność!

Pozdrawiam Wszystkich :)


,,Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec? (George Carlin)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z góry przepraszam za pytania, ale nie mogę się przebić i znaleźć aktualnej listy... widzę, że jakaś duża dynamika w decyzyjności zachodziła i do tego w dwóch oddzielnych tematach.

Czy są jeszcze jakieś wolne numerki?

Na jakiej kwocie stanął projekt? Ile trzeba w razie czego wpłacić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się tego po koledze Split spodziewałem.

Widziałem, że na listę rezerwową chętne były 2 osoby co najmniej, nie pamiętam tylko, w którym temacie.

 

Ja będę w takim razie wpłacał pod koniec deadline'u, bo zacząłem myśleć nad PVD ;)

Ma ktoś MC z tej serii w PVD, żeby porównać? Bo wczoraj sobie oglądałem całą linię MC w necie i kurde ten w PVD może być fajny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś wizualizacja tej wersji w PVD, widziałem w którymś temacie ale nie mogę sie tego dokopać, mam taką samą rozterkę. Może ktoś to ma albo wie gdzie to znależć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z rezerwowej już kolega jeden przyszedł ... nie pamiętam nicka, za to pamiętam że kolega Pik76 zrezygnował i podmieniłem już ich.

 

Więc na rezerwie będzie encanto chyba że pisze się na miejsce Splita ?

 

Dajcie mi chwile ... jestem w PRACY szef PATRZY, nie koniecznie przychylnym okiem , po południu ( po 16 ) założę listę rezerwową na którą można wpisywać się.

 

798,27 + 25 zeta wysyłka i przelewy - STAL

do tego trzeba doliczyć 73 zeta na PVD jak kto chętny. Ja kupię chyba stal i PVD. tak myślę ... muszę pogadać z DjSamerą czy się póxniej wymieni jak będzie miała Stal a ja PVD ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Śliczna prezentacja o podstawowym, jeszcze szukam czegoś z PVD ;)

 

Inne w PVD są przedstawione, ale szału ni ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przelew poszedl,

 

prosba do moda, daj w tamtym temacie na koncu info ze jest zamkniety i ze dalsza czesc watku tutaj, zaloze sie ze ktos sie pogubi i pomysli ze temat zdechl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie informacje :

 

1. Założyłem listę rezerwową : http://zegarkiclub.pl/forum/topic/65100-rosyjski-zegarek-forumowy-lista-rezerwowa/

 

2. W linku który wam podałem na PW jest zmiana :) Wizualizacja PVD ... Dla mnie miodzio !!! Ja się piszę na PVD ;)

 

W zasadzie 3 informacje ...

 

3. Robimy temat z listą chętnych na Pasek z przeszyciem Pattini dla Naszego Zegarka ??? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny. Muszę się z tym przespać, bo nie wiem! Chętnie bym dwa wziął...

Ale budżet nie pozwala, bo na Planetę zbieram, poza tym lista zamknięta.

Kurde, nie wiem ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do pomysłu listy na pasek Pattiniego, tyko myślę, czy ewentualne spory powstałe przy tej okazji, nie staną się przyczyną opóźnień w realizacji projektu głównego, czyli zegarka. :P Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie będzie opóźniało tego projektu.

 

Możemy założyć topic o Paskach , z ankietą : Przeszycie dwustronne lub jednostronne.

 

I zamówimy takie i takie paski, mam nadzieje że potraktuje Grzegorz Patynko to jako jedno wielkie grupowe zamówienie i ceny będą atrakcyjne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może niektórzy będą chcieli wziąć dwa jak cena będzie fajna?

Wiadomo, że pasek nie jest wieczny, a może niektórzy będą woleli raz podwójne, raz pojedyncze przeszycie w zależności od okazji i nastroju?

W końcu przełożenie paska, to 15 sekund. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie pisze na pasek zn podwojnym szwem, taki jak jest na wizualizacji. Koniecznie chce miec nr 1 takiego paska :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten zegarek Splita jeszcze wolny? Jaki on miałby numer?


"Musisz zaakceptować ewentualność, że Bóg cię nie lubi, nigdy cię nie chciał i prawdopodobnie cię nienawidzi" Tyler Durden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może by tak zrobić listę i odznaczać tych którzy już wpłacili :P byłoby łatwiej "napiętnować" tych którzy się ociągają :)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad PVD. Dzwoniłem dzisiaj do Szydłowa stalowa koperta (+ dekiel, bez koronki) 120zł . W razie czego podmiana. Co Koledzy sądzą o tym pomyśle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn co ... że dodatkowo osobno kopertę ?? Splita numer chyba zarezerwowany już ... chyba muszę sprawdzić tą listę jeszcze raz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jest taki:

:)

,,Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec? (George Carlin)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pisałem w temacie o paskach, dziś już go nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.