Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Obłomow

Użytkownik
 • Content Count

  149
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Recent Profile Visitors

258 profile views
 1. Nie wiem czy Twój problem się wyjaśnił, ale ja kupowałem kiedyś Amfibię z komadirskie.com i wszystko było w porządku - tzn. zegarek do mnie dotarł. W takiej sytuacji jak Twoja to nadawca paczki musi zgłosić oficjalną reklamację do przewoźnika (pewnie poczty rosyjskiej). Paczka pewnie była ubezpieczona?
 2. Kolega zrobił naprawdę świetne zdjęcia. Niech Ci się dobrze nosi, pozdrawia Antea KS:)
 3. O, to dziwne, że wyższa cena skoro to takie same mechanizmy - jeśli mowa o Speedmaster Mark 4.5. Ja się przymierzam do Tutimy z takim werkiem. Z usługi jesteś zadowolony? Możesz podać namiary tak na wszelki wypadek? Na stronach niemieckich życzą sobie bardzo słono bo 400 - 500 EUR za konserwację. Ze względu na częste wykorzystanie w Sinnach i Tutimach jest tam jeszcze kilka zakładów specjalizujących się w Lemaniach 5100.
 4. A jaki może być koszt takiego serwisu w Polsce? W 1000 PLN można się zmieścić?
 5. Mam pytanie do użytkowników Sinna z werkiem Lemania 5100, bo takowy był kiedyś montowany w chronografach Sinna. Jak Wam się sprawuje ten mechanizm i przede wszystkim jak wygląda kwestia serwisu w Polsce? Jest to możliwe czy tylko wysyłka do Niemiec? Warto w ogóle jeszcze kupować zegarek z tym już nieprodukowanym mechanizmem?
 6. Gratulacje:) Ja zamieszczę zdjęcia jak King wróci od zegarmistrza - pojechał do Warszawy, czekam na efekty:)
 7. Ja kupowałem i z komandirskie.com i z Meranom. Oba sklepy pewne, wybierz ten, który daje obecnie lepszą cenę. Cła mi nie naliczyli, to chyba za mała wartość zegarka.
 8. Zegarek wreszcie dotarł do mnie - i jest wart każdego dolara, który zapłaciłem (łącznie niestety z cłem). Świetnie leży na mojej ręce - ma 38 mm, do mojego nadgarstka super rozmiar. Tarcza w bardzo dobrym stanie z ładnie mieniącymi się indeksami (po tylu latach nadal lśnią odbijając światło.) Koronka oryginalna, na wskazówkach nie ma ani śladu brudu czy korozji. Złoty medalion zachowany w bardzo ładnym stanie. Cyka, chodzi punktualnie ale chcę go oddać do czyszczenia i smarowania. Czy ktoś z forumowiczów zna adres mailowy do serwisu Seiko na Belgradzkiej w Warszawie? Chciałbym zapytać o wycenę usługi, a znalazłem tylko numer telefonu (chciałbym przesłać im tez zdjęcia zegarka).
 9. Bugs, dzięki za informację. Kupiłem go już, cena była naprawdę dobra. Czekam aż do mnie dojdzie. To szybkie przestawienie daty jeszcze mogę przeboleć, dużo bardziej będzie mnie denerwować brak tej "zaślepki". Czy możesz polecić kogoś kto da radę się tym zająć (np. z Krakowa)?
 10. Mam jeszcze takie zdjęcia. Numer na deklu jest S.F. 168017, a werku wygląda na 30731445.
 11. Ok, dziękuję. Cała reszta pasuje do tego modelu? To chyba jest ref. 168.017.
 12. Cześć, czy z taką Omegą wszystko wydaje się w porządku? Niepokoi mnie ta dziwna jakby chropowatość tarczy?
 13. Odświeżę - jakieś nowe doświadczenia z tym sklepem?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.