Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dariusz chlastawa

Relacje po spotkaniu 2011

Rekomendowane odpowiedzi

pan z Vulcaina mistrzostwo świata - skąd oni go wzięli wyjęli w ogóle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko super, ale zupełnie nie rozumiem słów przedstawicela Vulcaina a konkretnie tego: "jako jedyni na swiecie produkujemy zegarki naręczne z alarmem" i ".......nie prowadzimy handlu komercyjnego" !!!!!!???????

O co kaman?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny materiał :)

 

Myślę że Panu z Vulcaina chodziło o to że nie potrzebują otoczki marketingowej do sprzedaży swoich produktów, kupują je pasjonaci i kolekcjonerzy (ci co się znają i reklama im nie potrzebna) i to im starcza. Chyba :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszło świetnie :) czekamy na więcej.

Szkoda, że nie mogłem się pojawić w tym roku :)

 

Pozdrowienia i dzięki za filmik !


Pozdrawiam, Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Audemar Picquet - w tekście ( tłumaczeniu) ...widać, że tekst robiła osoba nie z branży :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Vulcain - jako jedyni na świecie produkujemy zegarki naręczne z alarmem, dobry żart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie miałem podlinkować ten filmik. Druzgocące jest to, że on powstał dzięki ludziom z PAPu. jak PAP odwala taką kaszanę w tłumaczeniu - bo tłumaczenie gościa z Vulcain jest skopane, w AP ten "piquet" (pewnie się z Nelsonem pozajączkowało)jest straszny - to jaka agencja dziś jest godna zaufania? Dobrze, że nie przekręcili nazwisk (chyba) naszych gości.

Ponarzekałem, ponarzekałem, ale mi się ciepło na sercu zrobiło jak zobaczyłem jeszcze raz ludzi i miejsce....

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.