Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

maddox

Prośba o sprawdzenie Omegi Seamaster Planet Oceant

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Mam prośbę o sprawdzenie autentyczności zegarka wystawionego na aukcji link

Będę wdzięczny.


 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale nie pasuje mi ten zegarek.

Na bransolecie jest nr 952. Na moich było 951. Ten skos na deklu powinien być matowy a tu świeci się jak psu ja..ca. Sam nie wiem. Chyba bym nie zaryzykował.


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że boczki dekla były tak zrysiane że je ktoś przepolerował na błysk !?!?!? ;) Może się klucz omsknął ?!

 

Aha i na moje oko koronka jakaś taka styrana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale nie pasuje mi ten zegarek.

Na bransolecie jest nr 952. Na moich było 951. Ten skos na deklu powinien być matowy a tu świeci się jak psu ja..ca. Sam nie wiem. Chyba bym nie zaryzykował.

 

Ja kupowałem w tym roku w Hiszpanii u jubilera (więc raczej oryginał :) ) i mam na bransolecie nr 952, tak więc numeru bym się nie czepiał. Poprosiłbym o numer seryjny zegarka i zdjęcie z numerem. I jeszcze pytanie co z papierami (bo pudełko to trochę mało :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprosiłem o więcej fotkie, o papiery, karty, rachunki i nic nie dostałem, cisza pewnie trzeba zakończyć temat, bo coś nie bardzo sprzedawca się kwapi do odpowiedzi.


 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie oferta w której sprzedający nie podaje lokalizacji i brak jest możliwości odbioru osobistego jest mało wiarygodna. Oczywiście nie chodzi tu o aukcje gdzie sprzedaje się skarpety za 5zł. Przy takim przedmiocie (tej wartości) możliwość odbioru osobistego to podstawa, przynajmniej moim zdaniem.


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^

Dodałbym do tego jeszcze fakt, że sprzedający jest osobą prywatną z niezbyt długim stażem na allegro, sprzedającą przy okazji "odpowiedniki" perfum CK po 30zł (notabene, inne ciekawe rzeczy też). Oczywiście nie jest to żaden dowód, ale wskazówka, że należy dobrze się rozeznać zanim się przeleje taką sumę bez zobaczenia zegarka na żywo przed zakupem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^

Dodałbym do tego jeszcze fakt, że sprzedający jest osobą prywatną z niezbyt długim stażem na allegro, sprzedającą przy okazji "odpowiedniki" perfum CK po 30zł (notabene, inne ciekawe rzeczy też). Oczywiście nie jest to żaden dowód, ale wskazówka, że należy dobrze się rozeznać zanim się przeleje taką sumę bez zobaczenia zegarka na żywo przed zakupem.

 

 

zegarek znowu sie pojawil na Allegro - wczesniej rowniez napisalem do sprzedajacego i zero odpowiedzi tak wiec jak dla mnie temat mocno podejrzany...


Sprzedam Omega Speedmaster Professional 3570.50.00 z 06/2011, 10/10 na gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, teraz na zdjęciach jest inny egzemplarz niż na poprzedniej aukcji. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko patrzeć jak w następnej odsłonie wklei zdjęcia najnowszej Omegi PO, może wówczas ktoś się skusi.


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na zdjęciach jest podróba. Nie potrafię wskazać konkretnego elementu który o tym świadczy ale jestem ''naoglądany'' ze zdjęciami Omegi i ogólny look...detale, krawędzie czy nawet gradacja powierzchni brushed mówią mi PODRÓBA. A to, że facet nie odpowiada tylko mnie w tym utwierdza. Jest to podróba o tzw podwyższonej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.