Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

.misha.

Breitling - chronograph vintage

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie, nic dodać, nic ująć - 3 fotki:

 

misha-Breitling-chronograph-vintage01.jpg

 

 

z kilkoma szwajcarskimi kolegami:

 

misha-Breitling-chronograph-vintage03.jpg

 

 

i Breitling przyłapany wśród Omeg :-)

 

misha-Breitling-chronograph-vintage02.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś Breitlingi były piękne i komu to przeszkadzało. Doborowe towarzystwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal są, właśnie teraz, to jedyna w świecie marka która wypracowała na prawde odmienną od innych oryginalną stylistykę sportowych zegarków. Np divery zwykle wygladają podobnie niezaleznie kto je zrobił, breitlinga zas poznasz na pierwszy rzut oka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę wielkiego podobieństwa pomiędzy Submarinerem, PO, Admiral's Cup, JLC Comoressorl, AP RO, Nautiliusem nie mówią o Panerai nie licząc stosowania własnych mechanizmów (na szczęście Breitling tak jak TH też zaczyna je stosować, chociaż większość oferty to ETA)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nowych kolekcjach Breitling akurat powoli odchodzi od "oryginalnej" stylistyki i powraca do klasycznych, stonowanych wzorów. Zmiany kadrowe wskazują na nową drogę w firmie. Np. http://chronos24.pl/...an-chronograph/

 

ten z pierwszej fotki jest niesamowity :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w jaką stronę teraz zmierza ta marka ale do tąd stylistyka ich zegarków chociaż nie kazdemu musi przypasc do gustu i na pewno trudno określić ją jako stonowaną, była jednak bardzo charakterystyczna i wyróżniająca produkty firmy, co również jest wartością. O tych "nowych" zegarkach z linku powyżej nie można juz tego powiedzieć choc trudno odmówić im urody, sa tez na pewno w pewien sposob elegantsze, pytanie tylko czy nadal stylistyką coś wnoszą.

 

Dla mnie breitling zawsze bedzie sie kojażył z masywnymi czasomierzami o nieco moze "nachalnej" stylistyce, nieprzekraczającej jednak nigdy granic dobrego gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.misha. - powinieneś stworzyć grę o tematyce zegarkowej :lol: Na tym forum sprzedała by się przednio :(

A żeby nie było OT to powiem, że ten Breitling jest piekny. Mam słabość do starych chrono (chociaż nie mam ani jednego :) ). Gratuluję takiego okazu w kolekcji, jak i innych widocznych na fotce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawę fajny, taki ponadczasowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.misha. - powinieneś stworzyć grę o tematyce zegarkowej :lol: Na tym forum sprzedała by się przednio :(

A żeby nie było OT to powiem, że ten Breitling jest piekny. Mam słabość do starych chrono (chociaż nie mam ani jednego :) ). Gratuluję takiego okazu w kolekcji, jak i innych widocznych na fotce.

 

Za mała nisza :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetny zegarek. gratuluję

druga fotka jest super :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepiękny, wszystko jest fantastyczne - kroje czcionek, wskazówki, ponadczasowe przyciski chrono. Gratuluję. Zdjęcia też bdb.


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.