Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Marcin666

Czy to jest legalne?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to jest wg Was legalne, bo mnie się wydaję, że tarcza zawiera treści nielegalne. Tak mnie przynajmniej uczono, ale może się mylę

 

Mój odnośnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wizerunek Hitlera nie jest trescią zabronioną.

Gorsze jest to, ze ludzie płacą za te kalkomanie spore pieniądze, uważając, że kupują jakiś "historyczny" zegarek, a nie radosną twórczość


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jedno z wielu g*****, które pojawiają się na Allegro jako niby oryginalne zegarki z tamtych czasów itd, które tak na prawdę są zwykłymi zegarkami zniszczonymi przez takie oto obrzydlistwa nałożone na tarczę w celu sprzedania tego za chore pieniądze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w/g mnie jest to nielegalne-jest tam swastyka.A zegarek przypadkiem nie jest wyprodukowany lekko po śmierci tego pana z kalkomani? mam taką Doxę i jest datowana na 56 rok.(nie wiem czy taką :) - z taką sama tarczą)


życie zaczyna się po 200...km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o swastykę mi chodziło. I koleś w kulki leci że to niby historyczne a zwykła kalkomania po prostu. Allegro niesety brak reakcji. Dziwne to i smutne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję, w Polsce zakazane jest propagowanie nazizmu (np. poprzez promowanie ich symboli). Natomiast samo istnienie symboli na przedmiotach zakazane nie jest, chyba, że przedmioty służą propagowaniu zbrodniczej ideologii.

W innym przypadku nie można by było puszczać w telewizji takich filmów jak Czterej pancerni..., Stawka..., Allo, Allo, filmów historycznych, nie mówiąc już o książkach historycznych albo plakatach filmowych takich jak ten: http://www.google.pl/imgres?q=b%C4%99karty+wojny&um=1&hl=pl&safe=off&sa=N&biw=1366&bih=643&tbm=isch&tbnid=9RwhDVhVF9qanM:&imgrefurl=http://www.filmweb.pl/Bekarty.Wojny&docid=BFSOQ1h0M9TgtM&imgurl=http://1.fwcdn.pl/po/77/47/137747/7276639.3.jpg%253Fl%253D1249043097000&w=500&h=720&ei=5BXpTomvJIT4sgbd2ezRBw&zoom=1&iact=rc&dur=364&sig=105240965462323425046&page=1&tbnh=128&tbnw=88&start=0&ndsp=23&ved=1t:429,r:0,s:0&tx=60&ty=72


Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.