Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

chronos24.pl SIHH 2012: Richard Mille RM 037

Rekomendowane odpowiedzi

RM 037, przygotowany przez manufakturę Richard Mille na tegoroczny SIHH, to czasomierz wyjątkowy dla młodej marki. Zegarek napędzać bowiem będzie pierwszy naprawdę własny kaliber automatyczny RM – CRMA1.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CUDO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

I mógł bym tak jeszcze długo i namiętnie. Richard Mille to dla mnie absolutne marzenie...powiem więcej. Gdybym miał teraz worek pieniędzy an zegarek, to nawet bym nie spojrzał na Patka, AP, VC i inne "nudne" marki z tradycją - tylko RM.

Te zegarki mają dla mnie wszystko - mechanizmy, design, wykonanie, materiały, charakter,brand - absolutnie wszystko. Niestety cena sprawia, że dla znakomitej większości na zawsze pozostaną w sferze niespełnionych marzeń...no chyba, że kiedyś...

 

RM 037 kapitalne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie moja bajka. Stylistycznie jak dla mnie, to taki mały koszmarek :rolleyes: Natomiast technicznie, to naprawde fajna zabawka. Wykonanie zapewne również na najwyższym poziomie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stylistycznie mało czytelne świecidełk. Wcale nie podoba mi się ze do podstawowych funkcji potrzebne sa poza koronka dwa dodatkowe przyciski dla mnie to krok jak nie w tył to w bok. Mam mieszane uczucia co do rotora - nie wiem na ile to poprawia efektywność no i pytanie właściwie po co ? Czy ktoś kto ma przyzwoicie zrobiony mechanizm ma kłopot z automtem ? Zupełnie inna bajka to rezerwa chodu i wszelkie optymalizacje wykorzystania nagromadzonej energii. Bardzo ciekawy artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ależ wy jesteście "stylistycznie" nudni - zero polotu....nic :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam nudni i bez polotu odrazu... Poprostu lubimy ponadczasową klasyke :rolleyes:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Serce może i piękne, ale ciało.....piękny i bestia :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, zapewne cena zaporowa,ogólnie zegarki tej marki są ok. W tym jednak moim zdaniem,troszku mało czytelne są cyfry godzinowe...

 

PS. Łukasz czyżbyś szykował się do kupna zegarka :rolleyes:


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjny jest przecież, ponadczasowa klasyka niech sobie będzie, ale to właśnie nowe rzeczy weryfikują nasz gust. Te uznane łatwo lubić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też jakoś ta stylistyka nie przemawia.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.