Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

chronos24.pl Basel 2012: BREITLING Chronomat GMT

Rekomendowane odpowiedzi

Drugi manufakturowy kaliber Breitlinga wzbogacono o komplikację GMT – wskazanie czasu dla drugiej strefy. Wyposażony w niego Chronomat GMT dostępny będzie teraz w dwóch rozmiarach koperty.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie najfajniejszy obecnie Breitling...ma wszystko: in-house, słuszny rozmiar, GMT (nie żebym nagminnie korzystał, ale chociaż wirtualnie można sobie po podróżować) i fajny design...no i cena nie powinna zabijać.

 

Ta wersja mój nr.1:

 

breit_cmat_fw_lg.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to człowiekowi gust się zmienia. Kiedyś nie mogłem patrzeć na Breitlinigi a teraz chętnię bym przygarnął takiego Chronomata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to człowiekowi gust się zmienia. Kiedyś nie mogłem patrzeć na Breitlinigi a teraz chętnię bym przygarnął takiego Chronomata.

To jest nas dwóch. Też kiedyś się brzydziłem Breitlingami :rolleyes:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym kwadratowym wycięciem na tarczy wiążę się jakaś historia, czy to tylko tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Zdecydowanie fajny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle zepsuli zegarek ekstrawagancką czcionką na bezelu i indeksach GMT. Koszmar gorszy niż Comic Sans


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle zepsuli zegarek ekstrawagancką czcionką na bezelu i indeksach GMT. Koszmar gorszy niż Comic Sans

 

Trudno się nie zgodzić. Choć nowe Colty nawet fajne, tylko że ograniczyli je jedynie do kwarców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Breitling konsekwentny - naćkać na tarczy ile się da - koko dżambo i do przodu! :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja b.lubię breitlingi bo są to zegarki z charakterem i super wykonane.Mam dwa, w tym jednego chronomata i uważam,że to świetne zegary.Miałem kupić PO,ale jakoś po wzięciu tego zegara w łapy nie przekonał mnie do zakupu,jak pomacałem breitka wiedziałem,że muszę rozpocząć negocjacje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba za wyjątkiem rozmiaru. 44 mm to jednak jest kawał zegara i trzeba mieć nadgarstek na coś takiego, nie mówiąc o już 47 mm - trzeba mieć łapę jak niedźwiedź. Mechanizm wygląda na znakomicie dopracowany ale trzeba poczekać na opinie użytkowników. Ostatnio było sporo narzekań na jakość Breitlingów. Na pewno warto przewidzieć w planach zakupowych następne wersje - może będą też ciut mniejsze, tak do 42 mm. Ciekawe ile będą chcieli za niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee no ładny zegar. Jedna z nielicznych linii która jeszcze zachowała tradycyjną "odpustowość" Breitlinga. Mi się podoba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Breitling konsekwentny - naćkać na tarczy ile się da - koko dżambo i do przodu! :)

Ten dokładnie jak napisałeś :D

Ale zobacz a Colt oczywiście bez chrono.

Piękny


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało które chrono nie ma naćkane na tarczy - to poprostu norma..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.