Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

paweł32

Orient w slepie stacjonarnym w W-wie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jeżeli ktoś zna jakiś sklep w Warszawie gdzie mogę obejrzeć, porównać i pomacać Mako i Bik Mako to proszę o pomoc. Znalazłem tylko sklep OCDC w Złotych Tarasach, ale jest tylko Mako. Nie mogę się zdecydować który. Chciałbym je porównać żeby zdecydować aby potem nie żałować a nie stać mnie na drugi więc wybór musi być dokonany świadomie. Tak naprawdę to ideałem był by Mako Ray niebieski(em65009d), ale w Polsce nie ma możliwości go zakupić. Nawet sklep nie ma możliwości go sprowadzić. Tego akurat wziąłbym bez porównywania.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z Warszawy co prawda nie jestem ale w Kaliszu zegarki Orient można dostać i w oddziale SWISS (dziwne ale jednak ;)) i u jubilera Carre ... w obu miejscach dowiadywałem się o Ray'a (też niebieskiego :P ) i jest możliwość "ściągnięcia" ... niestety cena sporawa (+/- 800zł) ale jednak ... spróbuj może w Wawie w "odpowiednikach" tych dwóch punktów coś się dopytać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W SWISS w W-wie przynajmniej w tym co byłem pani powiedziała że Orientów nie posiadają. A jeżeli Chodzi o Mako Ray to te 800 zł. wcale nie jest dla mnie ceną zaporową. Jest możliwość kontaktu z tą firmą i czy była by możliwość dogadania się z nimi? Chętnie skorzystam.

 

Pozdrawiam.

 

A czy jubiler Carre... to jest jakaś sieć czy tylko lokalny sprzedawca. I jak brzmi pełna nazwa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Promenadzie przy Ostrobramskiej jest Poljot Euro i tam też mają Orienty. Jakiś czas temu zaglądałem, to widziałem Big Mako.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, w Promenadzie jest całkiem spory wybór Orientów. Różne modele w różnych kolorach.

W Arkadii też mają kilka Orientów ale znacznie mniej niż w Promenadzie.

 

Pytaj się od razu o rabat - w Promenadzie dostałem -10% bez zająknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już mam dwa miejsca. Ważne żeby można było wziąć do ręki a raczej na rękę jeden i drugi i zdecydować.

Ponawiam nieśmiało pytanie o Raya. Czy jest opcja kupić go w Polsce? Co ciekawe ten w kolorze pomarańczowym jest a blue i black nigdzie nie ma.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zapodać się do sklepu " zegareczek" na Płockiej 34 w W-wie. To też sklep internetowy i mają duży wybór Orientów. Ja tam kupiłem 2 lata temu swojego "ORIENT DIVER AUTOMAT WR 200M FEM65001BW":) Popatrzyłem w internecie , podjechałem, pomacałem kilka i wybrałem co przypadło mi do gustu.:( Sikor do dziś śmiga aż miło, a z ręki prawie go nie zdejmuję:) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Arkadii przy wjeździe schodami ruchomymi - sklep Exclusive ( lub jakoś tak ), vis-a-vis Leroy Merlin. pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

TAJTEK a masz jakiś adres www tego sklepu na Płockiej w W-wie.

 

Ponieważ jestem z poza W-wy a będę na dniach w stolicy to pytanie do brzezika. Czy jest w Arkadi większy wybór jak w Promenadzie? Będę przejazdem mając niewiele czasu więc muszę wybrać.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

TAJTEK a masz jakiś adres www tego sklepu na Płockiej w W-wie.

 

Ponieważ jestem z poza W-wy a będę na dniach w stolicy to pytanie do brzezika. Czy jest w Arkadi większy wybór jak w Promenadzie? Będę przejazdem mając niewiele czasu więc muszę wybrać.

 

Pozdrawiam.

 

Nie wiem czy w Arkadii jest większy wybór niż w Promenadzie , w Promenadzie byłem bardo dawno temu i za zegarkami się nie rozglądałem.

Tu zaszła pomyłka bo ten sklep nazywa się Excelsior znalazłem do niego telefon 22 331 69 97 - dzwoniłem tak nawet, ale bardo miły pan nie był w stanie mi potwierdzić czy jest Mako lub Big Mako. Żeby sprawdzić czy taki zegarek ma na stanie musi mieć numer referencyjny, a ja aż tak w temacie nie jestem. Proponuje tam zadzwonić.

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brzezik wielke dzięki za info. Sklep na Płockiej wyeliminowany. Dzwoniłem. Big Mako mają tylko czarny, ale obniżyli cenę poniżej ośmiu stów. Pewnie zahaczę o Promenade. Jeżeli w Prom. nie będzie to pozostanie Arkadia.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EXCELSIOR w Arkadii też wyeliminowany. Dzwoniłem - nie mają. Pozostaje Promenada.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę paweł32, że już sobie poradziłeś. Adres to zegareczek.pl. Nie śpiesz się za nadto, a zegarek wpadnie sam w twoje ręce. :( Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę paweł32, że już sobie poradziłeś. Adres to zegareczek.pl. Nie śpiesz się za nadto, a zegarek wpadnie sam w twoje ręce. :( Pozdrawiam

 

Sobie poradziłem, ale jeżeli w Promenadzie nie będzie BM niebieskiego to smigam do zegareczka na Płocką. Mają Big Mako czarne trochę taniej - 774,90,- (dzwoniłem - pani potwierdziła) Jeszcze raz dzięki za pomoc.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wybierałem swego to trzymałem w ręku wszystkie kolory, ale jedynie czarny był dla mnie wyjątkowej urody :( Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paweł32, jakbyś nie znalazł niebieskiego to może puścił bym swego - kupiłem 2 tygodnie temu w promenadzie. W weekend pojawił się zegareczek, na który polowałem od jakiegoś czasu - też z niebieską tarczą więc mam dylemat. Jak coś - pisz na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paweł32, jakbyś nie znalazł niebieskiego to może puścił bym swego - kupiłem 2 tygodnie temu w promenadzie. W weekend pojawił się zegareczek, na który polowałem od jakiegoś czasu - też z niebieską tarczą więc mam dylemat. Jak coś - pisz na PW.

 

Witam.

Jak zapowiedziałem tak zrobiłem. Byłem wczoraj w Promenadzie i sikora nabyłem. Właśnie niebieskiego Big Mako. Pewnie jak bym zajrzał z wieczora na forum byśmy się dogadali. Niestety po sprawie.

 

Ale info dla innych poszukujących.

Wybór Orientów w Promenadzie w W-wie na ul. Ostrobramskiej bardzo zadowalający. Były i Mako i Big Mako we wszystkich kolorach. Przez to choć miałem sprecyzowany cel niestety wybór okazał się nie taki prosty, ale przynajmniej można każdego obejrzeć i porównać.

W temacie finansowym też dobrze. Bardzo miły sprzedawca (którego pozdrawiam jeśli zagląda na to forum) udzielił bardzo przyzwoitego rabatu. Z ceny wyjściowej 860,- opuścił na 770,- więc chyba nieźle.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie też muszę odwiedzić promenadę raz jeszcze - Pan ze sklepu dzwonił do mnie abym przyszedł obejrzeć niebieskiego M-Forca. Trzeba chyba pogrzebać trochę w skarpecie bo mi spać po nocy nie daje ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie też muszę odwiedzić promenadę raz jeszcze - Pan ze sklepu dzwonił do mnie abym przyszedł obejrzeć niebieskiego M-Forca. Trzeba chyba pogrzebać trochę w skarpecie bo mi spać po nocy nie daje ;-)

 

Jak byłem we wtorek 6-tego marca to akurat był facet z pełną walizką Orientów. Prawdopodobnie jakiś dostawca. Należało poczekać i zajrzeć dnia następnego. Byłby pewnie jeszcze większy wybór i cena może niższa (chociaż i tak była niezła). Niestety jestem z drugiego końca globusa, więc ten sprytny manewr w moim przypadku odpadł w przedbiegach.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł32 gratuluję zakupu upragnionego zegarka :) a jeśli chodzi o drugi koniec globusa to zawsze można zaprząc do współpracy "tambylców" z forum, przecież znajdzie się zawsze jakaś pomocna dłoń:rolleyes: ale rozumiem to, że najlepiej samemu pomacać towar i oko nacieszyć, a wtedy wiadomo "towar macany należy do macanta" ;) sam też mam to skrzywienie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł32 gratuluję zakupu upragnionego zegarka :D a jeśli chodzi o drugi koniec globusa to zawsze można zaprząc do współpracy "tambylców" z forum, przecież znajdzie się zawsze jakaś pomocna dłoń:D ale rozumiem to, że najlepiej samemu pomacać towar i oko nacieszyć, a wtedy wiadomo "towar macany należy do macanta" ;) sam też mam to skrzywienie :)

 

No po prostu nie można tego lepiej ująć. Nie ma jak pomacać :) .Przez tą potrzebę pomacania zrezygnowałem z Raya. To że jakiś forumowicz tambylec by pomógł nie ulega wątpliwości.

Tu ukłony w stronę Lawnowermana który takową pomoc w przypadku wspomnianego Raya zaoferował - korzystając z okazji jeszcze raz wielkie dzięki.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy sklep zegareczek.pl to sprawdzony adres?

 

Bo kolekcja różni się od tej z oficjalnej strony dystrybutora i zegareczek.pl daje o 12 miesięcy krótszą gwarancję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy sklep zegareczek.pl to sprawdzony adres?

 

Bo kolekcja różni się od tej z oficjalnej strony dystrybutora i zegareczek.pl daje o 12 miesięcy krótszą gwarancję.

 

Zapewne gwarancja jest sprzedawcy, normalna gwarancje mają Orienty z Poljot Euro.

 

dokładnie, w Promenadzie jest całkiem spory wybór Orientów. Różne modele w różnych kolorach.

W Arkadii też mają kilka Orientów ale znacznie mniej niż w Promenadzie.

 

Pytaj się od razu o rabat - w Promenadzie dostałem -10% bez zająknięcia.

 

Maksymalny rabat na Orienta w Poljot Euro to 15 % więc 10 dają bez problemu :)

Warto sie potargować, te 15 też sie dostanie.


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maksymalny rabat na Orienta w Poljot Euro to 15 % więc 10 dają bez problemu :)

Warto sie potargować, te 15 też sie dostanie.

 

Pewnie tak, ale trzeba zachować resztki honoru niech se sprzedawca nie myśli :)

 

Zawadaaa nie wiem ile daje zegareczek.pl, ale sprzedawca ok. Posiada również sklep stacjonarny. W Poljot Euro dają 3 lata pod warunkiem że po 2 zrobi się odpłatny przegląd. Kosztuje to 120 - 150pln.

 

Pozdrawiam.

 

Sprawdziłem mają 24 miesiące. w Poljocie też 24 bezpłatnie. Trzeci rok płatny ekstra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy sklep zegareczek.pl to sprawdzony adres?

 

Bo kolekcja różni się od tej z oficjalnej strony dystrybutora i zegareczek.pl daje o 12 miesięcy krótszą gwarancję.

 

Myślę, że sklep jest sprawdzony. Ja swego Orienta wypatrzyłem w internecie, a ze względu na potrzebę zaspokojenia ciekawości jak to wygląda w naturze to zapodałem do ich stacjonarnego sklepu. Tam oczy mi się zaświeciły od ilości dobra. Po dokonaniu badań organoleptycznych wybrałem swego. Dostałem gwarancję na 24 miechy. Dziś jestem już 3 miesiące po zakończeniu okresu gwarancyjnego. Mój diverek od 27 miesięcy nie schodzi mi praktycznie z ręki i to prawie dosłownie. Działa bez zarzutu, a choć wcale go jakoś specjalnie nie oszczędzam to dalej wygląda prawie tak jak w dniu gdy zobaczyłem go po raz pierwszy.

Drugi zegarek kupiłem tam na prezent dla żony i też bez żadnej skuchy. ;)

Dawno tam nie byłem bo z reguły jestem wierny swoim codziennym zegarkom, ale jak przyjdzie co do czego to w pierwszej kolejności tam będę szukał nowego sikora ;) inna sprawa to jestem tambylcem i łatwo mi podjechać do sklepu i macać wszystko do woli :D i zakupić bezpośrednio bez dodatkowych kosztów :D

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.