Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję.

A przed chwilą się kliknęła Slava Pepsi. Nie mogłem się powstrzymać... Nic to, że kwarc... :)

 

Zdjęcie sprzedawcy:

 

79315016778293160801.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwarc, nie kwarc... dobry stan i ciekawy design - na pewno do kolekcji się nada :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chwalić się, czy się żalić - kupiłem dzisiaj taki oto zegarek

 

post-54988-0-23131100-1351018485_thumb.jpg

 

drobne zarysowania raczej od przerzucania go gdzieś razem z biżuterią niż od noszenia,

sprzedający dorzucił do niego za niewielką dopłatą jeszcze taki

 

post-54988-0-23217300-1351018725_thumb.jpg

 

w dobrym stanie, działa, tylko brakuje nakrętki na dekiel (dekiel jest). Może ktoś taką ma na zbyciu?

 

Od razu mam pytanie - są jakieś nazwy/numery tych modeli? z różnic które zauważyłem z zewnątrz to to, że w pierwszym jest napis na tarczy "ZAKAZ MO CCCP" i jest ruchomy bezel, w drugim jest nieruchomy i jest napis na tarczy "SDJELANO W CCCP"

Dodam jeszcze, że pierwszy zegarek od razu chyba zepsułem, ale to już chyba dam na odrębny wątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo oba bezele powinny sie ruszac. Moze w tym drugim jest brudny albo uszkodzony. Ogolnie ladne zegareczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij oba bezele i przeczyć z brudu. Będą się obracać.

 

Zakaz MO CCCP znaczy, że zakaz noszenia przez cywili i tylko dla Milicji Obywatelskiej ;) A na poważnie to Komandir z serii robionej dla Ministerstwa Obrony. Jutro poszukam w szufladzie - powinienem mieć taki dekiel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bidronsky: ja niedawno podobnego Komandira nabyłem z tym że u mnie gwiazdeczka na "12", a koronka na drugiej godzinie. Twój z tym czarnym cyferblatem - rewelacyjnie wygląda!

Edytowane przez Balto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bidronsky: ja niedawno podobnego Komandira nabyłem z tym że u mnie gwiazdeczka na "12", a koronka na drugiej godzinie. Twój z tym czarnym cyferblatem - rewelacyjnie wygląda!

dzięki :)

czeka mnie jeszcze znalezienie do niego nakrętki na dekiel i jakiegoś paska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij oba bezele i przeczyć z brudu. Będą się obracać.

 

Zakaz MO CCCP znaczy, że zakaz noszenia przez cywili i tylko dla Milicji Obywatelskiej ;) A na poważnie to Komandir z serii robionej dla Ministerstwa Obrony. Jutro poszukam w szufladzie - powinienem mieć taki dekiel.

 

tomirek - oczywiście miałeś rację z tym bezelem. Ściągnięce go i usunięcie całego syfu - 2 min roboty. Obraca się jak trzeba.

Jakbyś znazazł nakrętkę (dekiel mam), byłbym zobowiązany.

ps. zdradź jeszcze czym pstrykałeś np. tę ostatnią fotkę. Jak dla mnie mistrzostwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij oba bezele i przeczyć z brudu. Będą się obracać.

 

Zakaz MO CCCP znaczy, że zakaz noszenia przez cywili i tylko dla Milicji Obywatelskiej ;) A na poważnie to Komandir z serii robionej dla Ministerstwa Obrony. Jutro poszukam w szufladzie - powinienem mieć taki dekiel.

 

tomirek - oczywiście miałeś rację z tym bezelem. Ściągnięce go i usunięcie całego syfu - 2 min roboty. Obraca się jak trzeba.

Jakbyś znazazł nakrętkę (dekiel mam), byłbym zobowiązany.

ps. zdradź jeszcze czym pstrykałeś np. tę ostatnią fotkę. Jak dla mnie mistrzostwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję.

A przed chwilą się kliknęła Slava Pepsi. Nie mogłem się powstrzymać... Nic to, że kwarc... :)

 

Zdjęcie sprzedawcy:

 

79315016778293160801.jpg

 

Tomirek wcale Ci się nie dziwię, że nie mogłeś się powstrzymać i kliknąłeś. Ale zdjęcie też kapitalnie zachęcające. Nic tylko KLIKAĆ a potem cieszyć oko.

W zeszłym tygodniu miałem takiego samego kliknąć, ale pomyślałem kwarc. Ale teraz jak patrzę na to zdjęcie to zgadzam się z Pmwasem, kwarc nie kwarc, ale wygląda rewelacyjnie.

Szczerze gratuluje.

 

Pozdrawiam,

Robcyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fotka z aukcji, bo dopiero co tą Slavkę kliknąłem. Ale sądząc po odbiciu w szkle to sprzedawca jakimś lustrem foci :)

 

Znalazłem trupka Komandira. Puść mi na priva adres to wyślę Ci tą nakrętkę na dekiel.

Edytowane przez tomirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upolowałem Signała i 2 Wostoki ,ale jak widzę te NOS-y i inne części ciała , to nawet nie chce mi się zdjęć robić . :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

|Nie taki nowy ten nabytek ale wart przestawienia.. Od 2 tygodni codziennie na mojej ręce - odchyłka około 10 sekund na +

 

tak wyglądał na aukcji:

ea57a46184ce8f1bmed.jpg

 

53bc14fbed716868med.jpg

 

A tak po domowych zabiegach - niestety ujawniły się braki na tarczy, ale i tak uwielbiam ten czasomierz:

 

915aecd3f65acf4amed.jpg

 

 

035fbaf2d30a4c66med.jpg

 

13a20a0ab6ed05f3med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to żeście sie Panowie nieźle obkupili.

Biedronsky Komandirskie świetne, kurcze, że mi nikt nie dorzuca czegoś za nie wielkie pieniądze.

Tomirek ja też nie przepadam za kwarcami, ale tą sławcie to też bym chetnie przytulil, podobnie jak niebieską rakietę Yorki_mana

Gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie takowa oto RAKIETA wylądowała laugh.gif

post-34697-0-82840100-1351232837_thumb.jpg


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a u mnie takowa oto RAKIETA

 

fajna fajna - choruję na takiego kwarcoka od jakiegoś czasu lecz w dobrym stanie nie mogę trafić - nic to poczekamy :)

 

W podobnym klimacie taka oto damka

 

fe9e47154e3e2873med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja w stanie powiedzmy dobrym plus, szkło ok 9-cio płaszczyznowe, na kopercie przy 12 kilka kropek wrzerów, ale tak czy inaczej zegarek ogólnie mało czytelny angry.gif

a twoja zaria bardzo fajniutka


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee tam - wcale nie tam mało czytelny przeca zdjęcia widzę :>

a kwarcoka i tak upoluje - może być tak "mało" czytelny jak Twój ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech to jeszcze wrzucę bliźniaki, którym szukam trzeciego żółtego brata

edit - sorki za posta pod postem, coś się pospieszyłem

 

495e6ccdcc51f4b1med.jpg

Edytowane przez yorki_man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goral35 - super Rakieta. to ta co niedawno na allegro była za 124 zl?

 

yorki_man - ta Zaira ma taki odcień jaki chciałbym mieć na jakiejś Rakiecie - najlepsza zieleń na świecie zegarkowym B) (tu jest przykład - Rakieta jaka była rok temu na ebayu http://naforum.zapodaj.net/3c582817f9fe.jpg.html )

Edytowane przez Treevill

Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.