Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Szykuje się ciekawy luxusowy profil kolekcji :D Te sztuki akurat z pewnością będą nadawać kolorytu ;)

Kolorytu nadadzą w takim towarzystwie:

post-60883-0-42439200-1381947473_thumb.jpeg

 

Brakuje mi zielonego...tak dla kontrastu ;)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur, szalejesz gratuluję nabytków, strasznie mnie łucze kręcą i na początku chciałem zbierać przede wszystkim właśnie łucze, ale lata '50 i '60 mnie wciągnęły i w zasadzie tak już zostało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystian. Ta odrobina szaleństwa dotyczy nas wszystkich ;) Łuczy mam w tej chwili ze 14, ale jest wiele, których nie mam. Gdybyś coś miał na jakąś wymianę to zapraszam na PW. Może coś miałbym dla Ciebie ;)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łucze mam 4, ciągle jeszcze jestem na etapie zbierania i z żadnym nie chcę się rozstać. Jeszcze nie dojrzałem do wymiany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla Was - Łuczofanów, dorzuciłem do okolicznościowców Łucza "październikowego"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja mam chyba 4 Łucze, kilka sprzedałem :( Świetne zegarki. A jak już jesteśmy przy tej marce trafił się taki dziwoląg, chyba Łucz, a może Poljot?? W każdym bądź razie kwarc z papieżem :D

 

dj7i.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy. Wygląda na Łucza.

Ale stylistyką grafiki i formułą wskazuje raczej na postsovietów czyli nie ZSRR. To już był moment, że produkowali wszystko co się chciało i na co był pomysł.

Możliwe, że to coś z poziomu roku 1995. Mogłoby wtedy dotyczyć V pielgrzymki Papieża do Polski czyli 64. w ogóle podróży apostolskiej Jana Pawła II.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm to mnie zaskoczyłeś. Spodziewałem się, że jednak jest starszy. Na kwarcach się nie znam. W latach 90tych dalej lecieli na tym co im zostało w magazynach? Głównie mam na myśli oznaczenie SU na mechanizmie?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pustynna tarcza....  Nawet w to wchodzili, Super gratulacje. Jedna z najbardziej płodnych firm zegarków okazjonalnych.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne nabytki Panowie - gratulacje. Ja też wzbogaciłem się o kolejne okazy, jednak na razie walczę z namiotem bezcieniowym i zdjęciami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pustynna tarcza....  Nawet w to wchodzili, Super gratulacje. Jedna z najbardziej płodnych firm zegarków okazjonalnych.

Cпасибо. Dokładnie rzecz biorąc to jest jedyna wersja podwójna - wersja Pustynna Tarcza-Pustynna Burza (1991r.)

Samych Pustynnych Tarcz było sporo modeli koperty (tarcze te same) bo ponoć sprzedali na zamówienie kilkadziesiąt tysięcy szt. wojskom amerykańskim (inf.niepotwierdzona) ale podwójna występowała prawdopodobnie tylko w tej mniejszej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję nowych nabytków. Grześku żeby Twoja Sława nie czuła się samotna to i ja wrzucę kilka które listonosz przyniósł.

 

lvqj.jpg

 

qu9v.jpg

 i takie rzadsze kwarce

 

 

k1l7.jpg

i choć nie radzieckie ani rosyjskie to też z bloku wschodniego:

 

 

g953.jpg

I pierwszy raz widziana ( a teraz i posiadana) w pudełku i z papierami

 

 

z475.jpg

 

do9e.jpg


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Papier, pudło to się nazywa okaz kolekcjonerski. Gratulacje. Pokaż lepiej Wołnę, bo widzę, że stan palce lizać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gregch - daj namiar o której godzinie listonosz do Ciebie przychodzi?

Normalnie se napadne na niego  a przed sądem powiem, że to była zbrodnia "w afekcie"

Do przesyłek oczywiście :D

Gratuluję pięknych nabytków :)

A Wołnę pokaż łącznie z mechanizmem ale Rakieta Multikalendarz też bardzo ciekawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dobre słowa. rk7000 listonosz zawsze do mnie przychodzi jak mnie nie ma - czyli nie wiem o której. A wołnę obfocę razem z siostrami i postaram się dziś wrzucić fotki.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki stary Poljot garniturowy, jeszcze przed SPA,

Wskazówka sekundnika z czerwonym grotem to nie oryginał jak mniemam?

 

q5jl.jpg
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.