Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Przemek same cuda!

Poljot jeden z moich ulubionych, konik super, prim sport - podstawowy diver czechosłowackiej marynarki wojennej :rolleyes:

a łucza to byś się nie chciał pozbyć??? zamienić??? spieniężyć???

 

Krzysiek łuczyk - maleństwo, przy odrobinie czułości wyjdzie na ludzi a wygląda tak:

 

post-12656-0-72528300-1331112161.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż ja mam tak że nie pozbywam się zegarków których nie mam podwójnych... Poza tym prezentów się nie oddaje :rolleyes:

Najgorsze jest to że po chwilowej stagnacji znów się wciągnąłem jak w bagno...


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Karol cóż rozumiem cię z aparatem. Każdy ma jakiegoś bzika każdy jakieś hobby ma jakby to zaśpiewać. A bywasz jeszcze w Bytomiu na giełdzie z podobnymi workami? Pewnie nie skoro piszesz że tylko stany bdb to i innych nie masz ;)

 

Na giełdzie w Bytomiu bywam ale jako kupujący, ostatnim razem byłem w październiku 2008, na lutowej giełdzie chyba jeszcze mnie nie będzie, ale na marcowej pewnie się już pojawię. Worek zegarków miałem tylko wtedy, obecnie ciężko jest mi coś sprzedać - w sensie nie lubię rozstawać się z zegarkami, które mam; nawet jak coś mi jest niepotrzebne, to po chwili zastanowienia dochodzę do wniosku - niech leży dalej, kiedyś może się przydać.

 

 

Karol chętnie wpadnę do Ciebie z cyfrówką i obfocę - może się okaże że masz jakieś podwójne lub zbywające sztuki :)

 

Właśnie z tymi podwójnymi sztukami mam największy problem - nie potrafię się ich pozbyć, kiedyś chciałem je sprzedać, ale jak zacząłem oglądać, który zostawić u mnie, a którego się pozbyć, to nie umiałem się zdecydować i wszystko zostało u mnie.

 

Dzisiaj (w sumie to już wczoraj) nabyłem poljota automat w stalowej kopercie w stanie idealnym - taki jak wyżej pokazał nick555, tylko z jasną tarczą i granatową ramką. Teraz po podwójna sztuka, bo już miałem takiego, ale jakoś nie umiałem przejść obok niego obojętnie :rolleyes:

Co do innych nowych nabytków, to ostanio wzięło mnie na budziki Witjaz, Jantar, a przede wszystkim Sewani, bo to najgłośniejszy radziecki budzik. Sława mnie nie budziła - dzwoniła za cicho.


CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick555 ten Prim Sport cudny jest :rolleyes: przy okazji się ogłoszę, jakby ktoś chciał się Prima Sport I lub II pozbyć to chętnie kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick555, aż znowu mi się spodobały :rolleyes: chociaż ten Łucz jakoś mi nie pasił na rękę. Niemniej jednak ten poljot w stali, poluję na niego ale w bdb stanie, miałem w takim 4+ ale jakoś coś mi brakowało w nim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO

A takie dwie ciekawostki które musze pokazac zanim nałogowiec zakupowy Kadarius tu wpadnie ze swoim zaciągiem, bo już się odgrażał :rolleyes: :

 

1. Rakieta. Nie widziałem takiego datownika w radzieckich jeszcze nigdy ;)

 

post-0-0-44631400-1331112233.jpg

 

2. Wostok "Bizantyjski" ;) - nie mogłem się oprzeć!

 

post-0-0-77445100-1331112234.jpg

 

Jako że jak go zobaczyłem to miopadła szczęka, więc sobie kupiłem dwa :)

 

3. I taki tam okolicznościowy Rakietnik :)

 

post-0-0-09651500-1331112236.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow rakiety z "siegodnia" fajowa.

Łuczywo nicka też piekne.


???????? => ta choroba dobrze ROCKuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Numery 1 i 2 rewelacja!!

Numer 1 chyba widziałem na Allegro - to stamtąd?

Numer 2 super, to przetarcie mam nadzieję, że na szkiełku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
Numery 1 i 2 rewelacja!!

Numer 1 chyba widziałem na Allegro - to stamtąd?

Numer 2 super, to przetarcie mam nadzieję, że na szkiełku?

 

Nr 2 ma szkło do wymiany. Ale oza tym stan idealny, poza tym że śpieszy. Cała trójka z Alledrogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
bizantyjski fajny, a rakietę nr 1 toś spapugował Bliźniaku ;)

 

Nobles obligue! :):rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość minszczu

Faktycznie rakieta nr 1 powala... Rowniez po raz pierwszy widze taki datownik a sporo czasu juz wertuje allegro. Gratuluje! Jakie ma rozmiary koperta??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
Faktycznie rakieta nr 1 powala... Rowniez po raz pierwszy widze taki datownik a sporo czasu juz wertuje allegro. Gratuluje! Jakie ma rozmiary koperta??

 

34 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość minszczu

No tak moze dzis przyszedl czas by w koncu z anonimowego podgladacza forum wreszcie zaczac cos dzialac...

 

Nabytek nie jest nowy bo zakupilem go chwile przed wakacjami, oczywiscie wiem ze to nie jest radziecka konstrukcja ale pochwalic zawsze sie mozna :rolleyes:

 

post-0-0-48570900-1331112426.jpg

post-0-0-21169700-1331112427.png

 

post-0-0-70801200-1331112428.jpg

post-0-0-17313300-1331112429.png

 

post-0-0-13055700-1331112433.jpg

post-0-0-60042900-1331112433.png

 

Wyglad mechanizmu nie powala a szczerze mowiac to jest on nawet troche ordynarny. Na plus mozna przyjac to ze odchyly od kwarca na dobe mieszcza sie w granicach 1-2 sek. Mam nadzieje ze dobrze umiescilem zdjecia i beda widocze... jezeli nie to sorry - robie to po raz pierwszy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
post-0-0-17834000-1331112435.jpg

post-0-0-65650100-1331112435.png

 

Wyglad mechanizmu nie powala a szczerze mowiac to jest on nawet troche ordynarny. Na plus mozna przyjac to ze odchyly od kwarca na dobe mieszcza sie w granicach 1-2 sek. Mam nadzieje ze dobrze umiescilem zdjecia i beda widocze... jezeli nie to sorry - robie to po raz pierwszy. :rolleyes:

 

Zaraz zaraz, a co to za Pabieda się tam w tle rozbiera ... ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy rusofile nie wiem czy się już chwaliłem ale mój bazarek działa także we wtorek :rolleyes: :

 

RAKIETA - może w nie najlepszym stanie ale co ja poradzę, że lubię kostki:

 

post-12656-0-99943800-1331112436.jpg

 

RAKIETA - uwielbiam rakiety z małym sekundnikiem! ta była w jakiejś lewej kopercie ale w szpargałach jak raz znalazła się koszerna więc szybki przeszczep i jest! niestety za diabła nie mogłem zrobić dobrego zdjęcia więc poradziłem sobie inaczej - zdjątko bez lunety i szkiełka ;)

 

rakietasekundadb0.jpg

 

SŁAWA - do tej pory widywałem ją tylko na obrazkach:

 

post-12656-0-73657300-1331112439.jpg

 

POLJOT - bardzo kolorowy ale i tak mi się podoba:

 

post-12656-0-00931400-1331112441.jpg

 

WOSTOK - prawie amfibia :)

 

post-12656-0-80769100-1331112442.jpg

 

WOSTOK - nie mogłem obojętnie przejść obok niego - niestety czeka go wizyta u doktora, no i problem: zakładać pasek czy zostawić ruskiego mesha???

 

post-12656-0-82320400-1331112443.jpg

 

 

I najciekawsze zostawiłem na koniec:

 

LEDziak - to już drugi w kolekcji ale ten jak to mówią w lengłydżu - mint kondyszyn ;) - wszystkie funkcje działają - BOMBA!!!

 

post-12656-0-74093500-1331112444.jpg

 

 

 

ALE NIKT NIE POWIEDZIAŁ ŻE TO JUŻ KONIEC!!!

 

post-12656-0-65734200-1331112445.jpg

 

nie wiem czy to dobrze czy źle że nie zwróciłem na niego wcześniej uwagi??? bo gdybym zwrócił pewnie cieszyłbym się nim już dawno, ale na pewno nie za taką cenę!!! więc chyba warto było czekać - co ja za głupoty wypisuję NA PEWNO warto było - JEST SUPER :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dareeeek....

 

Przez Ciebie wydaję fortunę na psychoanalityka... I jutro na bazarku, mam nadzieję :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OJ Darek Darek, potrafisz dowalić... ten mesh, ten ledowiec, ten poljot w kolorkach kart - rewelka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie...

no po prostu jak się trafia okazja to grzech nie wziąć ;), a że się trafia często - cóż, trochę szczęścia w życiu jeszcze nikomu nie zaszkodziło!!!

 

Elektronika, karciany Poljot, Wostok amfibiowaty i Sława w stanie super! Najbardziej cieszy mnie ledziak - nie wiem czemu mnie ostatnio zgięło na ledy, już chciałem sobie kupować jakiegoś współczesnego a tak nie muszę! i kosztował całe 50 zł co jak za zegarek w tym stanie to pół darmo :rolleyes:. Przy okazji sprzedawca obiecał mi że zdobędzie dla mnie Unitrę Warel - to by była dopiero gratka!!!

 

Wyjątkowo przyjął mi się Aviator! na żywo miażdży! no i jeszcze wyjątkowo okazyjna cena :) - ostatnio sprzedałem Atlantica 17j i w zasadzie po dołożeniu stówki mam Aviatora - baaaaardzo dobra wymiana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeden nowy nabytek ale bardzo mnie cieszy.Mam już taką białą pobiede z wklejanymi rubinami a teraz dołączyła do niej czarna siostra.

 

pobieda5km7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
Tylko jeden nowy nabytek ale bardzo mnie cieszy.Mam już taką białą pobiede z wklejanymi rubinami a teraz dołączyła do niej czarna siostra.

 

Śliczności!

Przy tej wielkości (31 mm?) to obecnie spokojnie może pełnić funcke zegarka damskiego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko jeden nowy nabytek ale bardzo mnie cieszy.Mam już taką białą pobiede z wklejanymi rubinami a teraz dołączyła do niej czarna siostra.

Takiego cuda jeszcze nie widziałem :rolleyes: (ale w ogóle mało jeszcze widziałem).

Czyli można powiedzieć, że to zegarek na 15+12=27 rubinach. ;)


Stojący zegar dwa razy na dobę pokazuje idealną godzinę. Chodzący prawie nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Astrogator, pasuje do Twojej kolekcji zdecydowanie :blink: oczywiście piszę to bez ironii, Twoja kolekcja jest vintage (nie wiem jakie polskie słowo to może dobrze opisać)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.