Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

no to pokaże dwa zegarki. Jeden już pokazywałem ale był wówczas mocno sterany życiem. Wrócił właśnie od p. Janka po gruntownym czyszczeniu i wymianie szkła.

A drugi to taki powrót do dzieciństwa. Chińczyk z melodyjkami. Co prawda na allegro pełno tej chińszczyzny ale w strasznym stanie. A ja chciałem NOSa i koniecznie z orłem na deklu :D . No i mam - przyszedł jeszcze z folią na szybce. Zdjąłem tylko badziewną bransoletkę i może nawet czasami go założę B)B)

Do tego reklamówka breloczek pamiętający chyba PRL, którego kupiłem z rok temu ale jakoś nie było okazji obfocić :)

 

5a4eed08.jpg

 

81b44fdb.jpg

 

fe8738ad.jpg

 

8e65b400.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Mam (gdzieś głęboko w śmieciach) identyczną Montanę B) Chyba odświeżę i zacznę nosić. Te melodyjki do dzisiaj wszystkie znam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehhe Montana, wracają najlepsze wspomnienia, moja pierwsza elektroniczna zabawka, kupiona rzecz jasna na bazarku B)


"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie miałem Montany. W czasie, gdy panował na nie szał i połowa chopaków z klasy je nosiła ja miałem mechanicznego Poljota B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he Ja pamiętam jak wszyscy podostawali takie montany na komunię, a ja dostałem Rakietę. Byłem wtedy strasznie zły. Po miesiącu te ,,chińczyki" już były w kawałkach, a ja tą rakietę mam do dziś na chodzie - ponad 20 lat. Taką montanę też nosiłem, ale krótko, leży gdzieś w szufladzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejność melodyjek to chyba do dzisiaj mam w pamięci!! B)

Nie pogardził bym taką Montanką !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam taka Montankę, kupiona niedawno na bazarku w stanie Nos za całe 5zł.

Pamiętam z podstawówki taka zabawę stoperem, polegająca na uruchomieniu go i jak najszybszym zatrzymaniu B)


Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a u mnie lodówka tylko w kuchni. Nekroskop ostatnio oglądałem Twoją kolekcję i muszę stwierdzić, że jest zejedwabista :)

Edytowane przez aronus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani !!!! Właśnie podliczyłem to co kryje moja gablotka i muszę się pochwalić że pękła mi pierwsza setka!!!! :) :) :) :) :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani !!!! Właśnie podliczyłem to co kryje moja gablotka i muszę się pochwalić że pękła mi pierwsza setka!!!! :) :) :) :) :D :D

 

no nieźle nieźle, gratuluję :) wnet zaczniesz wyprzedawać te w gorszym stanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Kochani !!!! Właśnie podliczyłem to co kryje moja gablotka i muszę się pochwalić że pękła mi pierwsza setka!!!! :) :) :):D :D :)

A pamiętam, jak nie dawno sam cieszyłem się z pierwszej setki... Tylko, że o wiele dłużej ją kompletowałem. Niezłe masz tempo  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani !!!! Właśnie podliczyłem to co kryje moja gablotka i muszę się pochwalić że pękła mi pierwsza setka!!!! :) :) :) :) :D :D

 

a z ciekawości od kiedy kolekcjonujesz? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pamiętam, jak nie dawno sam cieszyłem się z pierwszej setki... Tylko, że o wiele dłużej ją kompletowałem. Niezłe masz tempo  :)

 

heh ja się cieszę bo mi ostatnio pierwsza dyszką pękła :D i mam już...11 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nieźle nieźle, gratuluję :D wnet zaczniesz wyprzedawać te w gorszym stanie :)

kolejny etap uzależnienia powiadasz?? :)

 

a z ciekawości od kiedy kolekcjonujesz? :)

niecały rok :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny etap uzależnienia powiadasz?? :)

 

 

niecały rok :D

No to mnie pocieszyłeś, bo u mnie przez trzy lata setka jeszcze nie pękła a juz rodzina uważa mnie za niezłego świra :D

Edytowane przez aronus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

heh ja się cieszę bo mi ostatnio pierwsza dyszką pękła  :) i mam już...11  :D

 

To się nazywa znać umiar :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani !!!! Właśnie podliczyłem to co kryje moja gablotka i muszę się pochwalić że pękła mi pierwsza setka!!!! :):D :D :) :) :)

 

z ciekawości policzyłem swoje. Wyszło mi 178 + kilka u p. Janka. Czyli pękło 180szt. :)

 

Jakbym je wszystkie sprzedał to możne starczyłoby na jeden porządny :):)

Edytowane przez tomirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojjjj zaczynasz o tym myśleć!! Niedobrze!! To kolejny etap :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.