Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, myślałem, że szybko znajdę nowy zamiennik, a tak będę musiał zużyć całe pudełko chusteczek antybakteryjnych (nie cierpię nosić używanych bransolet!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Swoją miałem na zwykłym drucie. Ale, że nie lubię bransolet to w pasku szerokości 24mm zrobiłem odpowiednie wycięcie a do montażu paska do koperty zastosowałem teleskopy zewnętrzne. Są skręcane lub wciskane.

Np takie jak te: http://www.ebay.com/itm/2Pcs-Silver-Spring-Bars-With-Slotted-Studs-Screws-For-Ceramic-Watch-Band-18-20mm-/262174691452?var=&hash=item3d0ad4507c:m:mqsgKjGsKTeglP2Ibq2Hvyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam. Rozebrać do czyszczenie ultradźwiękowego i z głowy

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myjka będzie niestety tylko dźwiękowa i będą to same brzydkie wyrazy, bo wiem co z takiej bransy czasem wypływa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejny jestem w robieniu zdjęć czarnym zegarkom :(  (choć tu tarcza jest właściwie grafitowa)

Ale sam zegarek na żywo jak nowy i przepiękny :wub: :wub: :wub:

 

attachicon.gifDSC07750.JPG

Oj  ładna maszyna, jakoś ostatnio Krzysiek wpadają ci same czorne ;) zazdroszczę trochę :( a peregrinus   to już powinien je rozłożyć na raty, a nie tak z grubej rury wszystkie na raz, żeby zawału dostać ;)

Edytowane przez grigorij007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj  ładna maszyna, jakoś ostatnio Krzysiek wpadają ci same czorne ;) zazdroszczę trochę :( a peregrinus   to już powinien je rozłożyć na raty, a nie tak z grubej rury wszystkie na raz, żeby zawału dostać ;)

Słuszna uwaga. Dlatego ja jutro pokażę tylko jednego i już nie"czornego" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Peregrinus - zdejmij bransoletę i wrzuć na minutę do wrzątku. Później normalne mycie. Ja bym paska po kimś nie założył a bransoleta to nie problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Peregrinus - zdejmij bransoletę i wrzuć na minutę do wrzątku. Później normalne mycie. Ja bym paska po kimś nie założył a bransoleta to nie problem.

Dzięki!

Foto będzie drastyczne.

 

Zimowska bransa z wody a la Roman ;)

 

5449144_bransa.jpg

 

 

 

To nie taka prosta sprawa zdjąć taką branse, trzeba by ją odgiąć chyba.

Odgiąłem dwa haczyki drugiego ogniwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dzięki!

Foto będzie drastyczne.

 

Zimowska bransa z wody a la Roman ;)

 

 

Odgiąłem dwa haczyki drugiego ogniwa.

Dodaj jeszcze do wrzątku sody oczyszczonej ;) efekt będzie zdecydowanie lepszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja branse myję sodą z kwaskiem cytrynowym.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reakcja chemiczna najlepiej zachodzi kiedy to mały pojemniczek wyłożymy folią aluminiową  ; spożywczą ;  potem na spód wsypać sól spożywczą, małą łyżeczkę i zalać letnią wodą :) następnie położyć branse, albo części z werku i odstawić. Lepiej czymś przykryć bo wali jak z pod czapki kolarza :wacko: jedno popołednie i efekt jak z fabryki ;)  jeszcze sprostowanie - mały pojemniczek , miałem na myśli objętość połowy szklanki , przy okazji możecie swojej Kobiecie wyczyścić , kolczyki, łańcuszki i pierścionki  ze srebra   :P

Edytowane przez grigorij007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he, teraz wystarczy to żabkami złapać i podłączyć do prądu czyli lekka elektroliza ;) W sumie to też miałoby sens. Potem gotowanie w wodzie destylowanej żeby chemie wypłukało. A mogłem sprzedać ten zegarek i się nie pitolić ;)

 

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he, teraz wystarczy to żabkami złapać i podłączyć do prądu czyli lekka elektroliza ;) W sumie to też miałoby sens. Potem gotowanie w wodzie destylowanej żeby chemie wypłukało. A mogłem sprzedać ten zegarek i się nie pitolić ;)

 

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Dokladnie! Trzeba było sprzedać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Jadąc dzisiaj do pracy na nocne loty mijałem zakład zegarmistrzowski. Coś mnie tknęło żeby zajrzeć do środka. Efekt wizyty. :) 

 

56361890ea19.jpg

50d4c917b3d9.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.