Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejsza własna "produkcja" z rzadszą oryginalną tarczą....Oryginalna koperta w szufladzie więc zawsze można przywrócić stan pierwotny..Póki co hop na rączkę ;-)

 

post-63389-1481215090,4628_thumb.jpg

 

post-63389-1481215112,9076_thumb.jpg

 

post-63389-1481215128,6726_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mołnia jak się patrzy. Śliczna jest taka pasówka. No i tarcza świetna oczywiście. Będę musiał w końcu o czymś takim pomyśleć. Gratulacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza własna "produkcja" z rzadszą oryginalną tarczą....Oryginalna koperta w szufladzie więc zawsze można przywrócić stan pierwotny..Póki co hop na rączkę ;-)

 

attachicon.gifuploadfromtaptalk1481215088879.jpg

 

attachicon.gifuploadfromtaptalk1481215111378.jpg

 

attachicon.gifuploadfromtaptalk1481215127083.jpg

Wygląda naprawdę świetnie! Nic tylko nosić :)

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie często na rączce .Dzięki za miłe słowa :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie często na rączce .Dzięki za miłe słowa :-)

Noś noś  bo piękna jest naprawdę ;) pierwszy raz widzę taką tarczę w oryginale, w przyszłości porozglądaj się za werkiem fajniejszym :) wiadomo o czym mowa ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Noś noś  bo piękna jest naprawdę ;) pierwszy raz widzę taką tarczę w oryginale, w przyszłości porozglądaj się za werkiem fajniejszym :) wiadomo o czym mowa ;) 

Do "fajniejszego werku" tarcza nie będzie pasowała, a po co psuć jak jest bardzo dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek, do takiego nie będzie pasiła ? już wszystko jasne ;)

Edytowane przez grigorij007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dało by się do "fajnieszego" po małych kombinacjach ale była z tym więc tak niech zostanie w myśl zasady by zachować oryginał.Ten mechanizm ma mostki fazowane więc i tak jeszcze z tych "fajnych" choć trochę mniej fajnych .... ;-)

Jacek, do takiego nie będzie pasiła ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek, do takiego nie będzie pasiła ?

 

Grigorij007

 

Pls nie psuj takiej kieszonki. Jak już usilnie chcesz mieć pasówkę mogę się zamienić z Toba na inną. np z taka tarczą jak powyżej pokazał kol. jac-st.

Pls o PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyższa os sekundowa albo wyższa tulejka ,wyższe koło godzinowe i cwiertnik raczej się nie wsadzi więc przy tej tarczy i niskim mechanizmem jest problem z osadzeniem wskazówek by były na odpowiedniej wysokości.Dodam też mam fajniejsze werki ;-) ale by nie kombinować jest jak jest z założeniem że kiedyś wróci do oryginału:-)

Edytowane przez jac-st

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Jacek, do takiego nie będzie pasiła ?

Kiedyś pomierzyłem tarcze Mołni jakie miałem pod ręką i są niby niewielkie a dużo znaczące różnice. Rozstaw nóżek też się różni, więc po co obcinać i kleić na taśmę ?

http://czwarty-wymiar.pl/viewtopic.php?t=14176

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę dodać że od czasu gdy postanowiłem zbierać molnije ,umyslilem sobie by robić też dodatkowo pasówki oparte na oryginalnych tarczach z sekundą na 9.Do dziś zrobiłem 7,i jedną z sekundą na 6.Każda tarcza inna i w różnych kombinacjach mechanizmów, zawsze pasowały bez przerabiana .

Edytowane przez jac-st

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie zebrane dziś po drodze :)

 

Zasdroszcze Ci tego łucza a i majak 2 cudo. A tak skromnie się wypowiadałeś ostatnio ... " Dziś tylko majaki " :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie zebrane dziś po drodze :)

 

Zasdroszcze Ci tego łucza a i majak 2 cudo. A tak skromnie się wypowiadałeś ostatnio ... " Dziś tylko majaki " :D

Dziękuję bardzo :) Bo ja to w ogóle skromny chłopak jestem :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Język polski jest zbyt ubogi by wyrazić wdzięczność dla kolegi sthool, który ożywił czajkę ;) ;) na razie pierwszy taki ale pewnie nie ostatni ;) dziękuję ;)

 

Błyskawicznie dotarła - nie wiedziałem, ze Poczta potrafi być tak szybka :)

A tak przy okazji - tych Czajek-rezonatorów przeszło przez moje ręce ponad 30 sztuk - i tylko w kilku wskazówki miały białe wypełnienie. W pozostałych był niby brak wypełnienia, ale widać, że to chyba tak wychodziło fabrycznie.

 

Dzisiejsza własna "produkcja" z rzadszą oryginalną tarczą....Oryginalna koperta w szufladzie więc zawsze można przywrócić stan pierwotny..Póki co hop na rączkę ;-)

 

Wszystko jest tak dobrze spasowane i dobrane stylistycznie, że wygląda jak 100% wytwór fabryczny a nie jak pasówka :)

 

Jako, że polubiłem swego czasu telewizory i znam pewnego dealera ;) z wielkopolski więc ożywiony, wyczyszczony i naoliwiony telewizorek ;)

 

To taka fajna kombinacja urządzeń - pompka w telewizorze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale moim zdaniem efektowniej wyglada to w poljotach gdzie jest dodatkowy przycisk w kopercie.

 

wypassportowane z tapatalka

 

Dodatkowy przycisk to dodatkowy otwór w kopercie, a to może być źródłem nieszczelności :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowy przycisk to dodatkowy otwór w kopercie, a to może być źródłem nieszczelności :)

A tam zaraz nieszczelność ;) przez wałek też może wejść wiele rzeczy. Pływać przecież nie będziesz w nim ;) Podejrzewam, że większość z tutaj na forum ma przynajmniej kilkanaście jak nie kilkadziesiat ruskich do noszenia na zmianę co zmniejsza prawdopodobieństwo dostania sie czegokolwiek ;)

Ale faktycznie. Każda dodatkowa dziura jest potencjalnie takim źródłem :)

 

 

Ciekawy łuczyk się trafił z zintegrowanym meshem ;) no i telewizorek koło którego obojętnie nie przeszedlem ;)

7edc731070a90e25531f08bbd152d8bd.jpg

1194887f13616259ce048f7399603691.jpg

0027259c564be357d2fa644cf815576b.jpg

 

wypassportowane z tapatalka

Edytowane przez Sebolski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Tak, że tego....

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

No jest, ale i tak profilaktycznie idzie do majstra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.