Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Ale za***iste rzeczy mają na tym Meranom, żona nie będzie zadowolona....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedziesz sprzedawał chorągiewkę ?

 

Ostatnio w okazjach pojawił się taki link do aukcji:

 

http://www.ebay.it/i...1UAAOSwlXhZa0iI

 

Oferta wisiała dosyć długo i nie było na zegarki chętnych. Zastanawiałem się z czego to wynika?  Za drogo ?  Średnio za zegarek wychodziło z przesyłką po 19 euro. Fakt, w zestawie było 11 noworusów. Wszystkie zegarki jednak w super stanie a niektóre nowe i z metkami. W zestawie 4 automaty.

 

Skusiłem się i dojechały.  Są u mnie.

 

attachicon.gif_DSC0002 (2).JPG

 

attachicon.gif_DSC0004 (3).JPG

 

I co się okazało.  Jeden model to zegarek w kopercie jaką ostatnio pokazywał kol. kchrapek.  Rzadka koperta tytanowa. Fakt że większa i dużo lżejsza od pozostałych

 

attachicon.gif_DSC0008 (4).JPG

 

attachicon.gif_DSC0010 (4).JPG

 

Kolejna ciekawostka i perełka. Zegarek z takim dekielkiem i w automacie. Z biciem serca odkręcałem dekiel. I ??????

 

attachicon.gif_DSC0010 (2).JPG

 

attachicon.gif_DSC0012 (2).JPG

 

I na koniec ciekawy dekiel. Dekiel w Amfibii jeszcze z czasów ZSRR.

 

attachicon.gif_DSC0015 (2).JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Mój nowy nabytek co prawda nie jest radziecki tylko noworuski, ale jest kontynuatorem radzieckich tradycji :) Jest to już druga moja Amfibia w limitowanej serii (SE) :)

 

attachicon.gifWostok 420SE.jpg

 

Osoby, które są na bieżąco z ofertą "Meranoma" zapewne zauważą, że wskazówki zostały zmienione - w oryginale były tam "łopaty" podobne do tych stosowanych kiedyś w "beczkach". Wizualne tamte wskazówki bardzo pasowały, ale nie podobało mi się ich ustawienie - były za bardzo odgięte do góry (tak aby wskazówka godzinowa nie zahaczała o wystające indeksy). Po założeniu wskazówek widocznych na zdjęciu uznałem, że tworzą one zgrabną całość, chociaż to pewnie kwestia gustu :)

Zegarek w tej wersji ma kilka fajnych detali, których nie spotkamy w "zwykłych" Amfibiach: nietypowy sekundnik o ciemnopomarańczowym kolorze, stalowy bezel z granatowym wkładem, czy starannie wykończona tarcza. Dodatkowy smaczek (którym "Meranom" nawet się mocno nie chwali), to całostalowa koronka w grawerowanym logiem Wostoka:

 

attachicon.gifWostok 420SE-2.jpg

Fajny zegarek. Myślę że idealny do EDCowania. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Nie mogę się już doczekać. :P Z racji tego że już idą to się pochwalę. ;) Dwa "popularesy" w fajnym stanie się trafiły i ładna Amfibia. Zdjęcia jeszcze z aukcji.

8991349_dbc58c9e4c788d7c668edd06799f.jpg

8991350_d3a3e5b04c9fa3d3f132b43ccbea.jpg

8991351_14e90dd0419aa779497c15e66c35.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Nie zapomnij fotki dekla Amfy kiedy juz dojdzie ;)

 

Gratuluję wszystkich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sthool świetna jest ta amfa, piękny bezel, logowana koronka, w prawdzie oryginalne wskazówki bardziej mi sie podobały, ale tak tez jest ciekawie :).

 

A ja nie mogę sobie darować, że odpuściłem zakup nowej beczki z brązu, każdego dnia mnie to męczy ;), rozeszły się błyskawicznie...

Ps. Widziałem chyba gdzieś propozycje tej amfibii na pasku z podkładka ( tez dostępnym na stronie meranom ) i tez wyglądało to nieźle :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się już doczekać. :P Z racji tego że już idą to się pochwalę. ;) Dwa "popularesy" w fajnym stanie się trafiły i ładna Amfibia. Zdjęcia jeszcze z aukcji.

Rafał! To wcale nie są popularesy. Pierwszy Wostok w tym stanie dość rzadko widywany, drugi ma znowu niespotykaną tarczę, a amifibia jak to amfibia, zawsze super! :) Gratuluję, dobre zakupy! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Fajne zegary, szczególnie amfa :)

A myślałem, że Ty tylko Pobiedy z małymi wyjątkami :)

Pabiedy owszem są na pierwszym miejscu, ale ostatnio też niektóre Wostoki bardzo mi się podobają.

 

Edward świetna Rakieta. Bardzo mi sie podoba tarcza. Gratuluję.

 

 

Nie zapomnij fotki dekla Amfy kiedy juz dojdzie ;)

 

Gratuluję wszystkich :)

Pamiętam o Tobie. Fotka dekla masz jak w banku. ;)

 

 

Rafał! To wcale nie są popularesy. Pierwszy Wostok w tym stanie dość rzadko widywany, drugi ma znowu niespotykaną tarczę, a amifibia jak to amfibia, zawsze super! :) Gratuluję, dobre zakupy! :D

Tego pierwszego długo szukałem właśnie w takim fajnym stanie i tak jak napisałeś drugi ze względu na tarczę i wskazówki wziąłem. Miałem chwilę rozterki bo nie jestem zwolennikiem złotych zegarków, ale ta tarcza i strzałki zrobiły na mnie duże wrażenie. :)

 

Dziękuję wszystkim za miłe słowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Edward świetna Rakieta. Bardzo mi sie podoba tarcza. Gratuluję.

 

 

 

Dzięki :) Tracza mogła by być ciut lepsza, ale nie bedę wybrzydzał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Tracza mogła by być ciut lepsza, ale nie bedę wybrzydzał :)

Gdybyś jednak wybrzydzał to ja te konkretnie Rakietki zbieram, nawet z tą skazą na tarczy przyjmę z pocałowaniem rączki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny zegarek. Myślę że idealny do EDCowania. :D

 

Ciężko się z tym nie zgodzić - od momentu zakupu i zamiany wskazówek ta Amfa jest używana prawie codziennie :D

 

Sthool świetna jest ta amfa, piękny bezel, logowana koronka, w prawdzie oryginalne wskazówki bardziej mi sie podobały, ale tak tez jest ciekawie :).

 

A ja nie mogę sobie darować, że odpuściłem zakup nowej beczki z brązu, każdego dnia mnie to męczy ;), rozeszły się błyskawicznie...

Ps. Widziałem chyba gdzieś propozycje tej amfibii na pasku z podkładka ( tez dostępnym na stronie meranom ) i tez wyglądało to nieźle :).

 

 

Ta Amfa z brązu była faktycznie bardzo ładna, ale cena była kosmiczna. Podobnie było z noworuską wersją Amfibii 300 m. A kilka dni temu Meranom znowu wypuścił jakąś limitowana serię 150-ek - poprzednie były pomarańczowe, a teraz są zielone :)

 

Co do tego paska - to owszem był dostępny (czarny z białą nicią) dla czarnej wersji kolorystycznej. Granatowe wersje były sprzedawane na pasku brązowym, który moim zdaniem średnio pasował do całości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Panowie szok. Dwa zegareczki już doszły na miejsce. Rewelacyjnie szybko. W rzeczywistości wyglądają dużo lepiej niż na zdjęciach z aukcji. Mam nadzieje że moje zdjęcia lepiej to pokazują. ;)

 

8999628_SDC10539.JPG

 

8999629_SDC10541.JPG

 

Zostaje jeszcze tylko cierpliwie poczekać na Amfibię. Myślałem że będzie pierwsza bo idzie aż... z Gdańska. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne sztuki! :wub:  Gratuluję!!! Z allegro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

I z allegro i nie. ;) Napisałem do sprzedawcy i się dogadaliśmy poza. :)

Edytowane przez Rafał75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki składak mi się trafił , dekiel nie oryginalny ale koperta w stali w super stanie, tarcza jak nowa , wskazówki jakoś nie pasują , oś sekundnika złamana [ chętnie kupię ] da się z tego coś rozsądnego złożyć ?

post-87697-0-52041300-1501780644_thumb.jpg

post-87697-0-37409000-1501780653_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Fajna baza do super zegarka. Pochwal się jak już go zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie myślałem że składak , czyli lepiej na części [ szkoda bo ładny stan], bo z tego chyba nic nie wyjdzie , może ktoś by chciał zamienić tą kopertę na pasującą do 29j lub środek pasujący do tej koperty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ta kopert nie jest od 29j

a od czego jest ta koperta w stali od  2209 

Edytowane przez MISTYK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.