Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kwiatek

Potrafi budować napięcie ten Twój zegarmistrz nie ma co ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

A tu moja dzisiejsza raketa.

Dołączyła do swojej siostry. Ta ma ciekawa tarcze w kratkę :)

ba2y2unu.jpg

7epa4y6e.jpg

Z moimi byłoby im lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu moja dzisiejsza raketa.

Dołączyła do swojej siostry. Ta ma ciekawa tarcze w kratkę :)

Ładne są te tarcze a'la giloszowane :) Tylko plastikowe i niezbyt trwałe :(


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to prawda ale maja swój urok. Ja ostatnio sie tymi modelami zainteresowałem i mam ambitny plan zebrać wszystkie jakie wyszły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrafi budować napięcie ten Twój zegarmistrz nie ma co ;)

Na początku mnie trochę wkurzył, że zadzwonił... ale jak zobaczyłem Kamę i Zwiezdę i jak jeszcze powiedział, że obie są na chodzie, po czyszczeniu i smarowaniu :)

Próbowałem założyć pasek do Wostoka... I się zdziwiłem, bo ma 16mm w uszach (!?) Jeszcze fotka dekielka, ma oznaczenie werku ;)

a9e4u3us.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie całkiem całkiem, ale Kama miażdży B)

Kama :wub: , a na żywo jeszcze ładniejsza, wiem bo mam taką samą :wub: , wrzuć do wątku kamowego, gwiazdeczka ma śliczną tarczę rzeczywiście gorzej z kopertą, jak Ci się znudzi chętnie przygarnę. Gratuluję nabytków!

Kama rzeczywiście jest przepiękna z bardzo ładną koronką i do tego jest bardzo cieniutka :) po prostu super ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można tego wykluczyć, kupione od zegarmistrza ;)

 

Cenę ustaliłem dla Kamy i Zwiezdy, a reszta była prawie jak w gratisie (po10zł) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak to jest z zegarmistrzami, mój jak mu ostatnio mówiłem co ma wziąć z czego to patrzył na mnie jak na zjawisko, jak mu zacząłem tłumaczyć dlaczego ta koperta a nie tamta skoro jest ładniejsza, to machnął ręką i powiedział, że w sumie znam się lepiej niż on. A kiedy odbierałem fanty to okazało się, że i tak wszystko pokręcił :D

 

W każdym razie to koperty 17 lepiej założyć pasek 18 niż 16, sprawdziłem doświadczalnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak to jest z zegarmistrzami, mój jak mu ostatnio mówiłem co ma wziąć z czego to patrzył na mnie jak na zjawisko, jak mu zacząłem tłumaczyć dlaczego ta koperta a nie tamta ...

Skąd ja to znam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważam to samo po ojcu, koperta, wskazówki, koronka nie są ważne. Najważniejsze jest to, że zegarka chodzi, a że ma w sobie części z okresu lat 60-80 to pikuś. Powoli staram się go edukować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Miałam już nie kupować złoconych, ale skoro nikt jej nie chciał to żal było odpuścić :rolleyes:

asyta8e7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem jeszcze Czajki w takiej kopercie. Bardzo ładna. Gratulacje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dziś zawitał taki oto start z '58, ale niestety tarcza w stanie fatalnym, zegareczek też mimo czyszczenia nie dał się wyregulować i spieszy około 5 minut na dobę. Mimo wszystko zostaje, a ja będę dalej szukał jakiegoś w lepszym stanie.

 

post-46829-0-33861200-1397644512_thumb.jpg


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakis czas temu zmarl mi dziatek i okazalo sie ze zostawim mi w spadku takie oto cudo. zegarek przeszedl generalny przeglad, zostala wymieniona koronka (stara miala wytarte zeby ze starosci) wyczyszczony i ubrany w nowa skorke wyglada tak..

post-64247-0-89795600-1397648047_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakis czas temu zmarl mi dziatek i okazalo sie ze zostawim mi w spadku takie oto cudo. zegarek przeszedl generalny przeglad, zostala wymieniona koronka (stara miala wytarte zeby ze starosci) wyczyszczony i ubrany w nowa skorke wyglada tak..

attachicon.gifimage.jpg

Fajny zegarek z historią rodzinną.

Mam kilka Poljotów w tej kopercie, dobrze się noszą.


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Moja pierwsza lodówka :)

Szału nie ma i d..y nie urywa ale jest ;)u7azuvaz.jpganebegu4.jpg8y7y2edy.jpgbunutuvy.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakis czas temu zmarl mi dziatek i okazalo sie ze zostawim mi w spadku takie oto cudo. zegarek przeszedl generalny przeglad, zostala wymieniona koronka (stara miala wytarte zeby ze starosci) wyczyszczony i ubrany w nowa skorke wyglada tak..

attachicon.gifimage.jpg

 

Ja po swoim dziadku mam piękną Delbanę. Widać na niej ząb czasu, ale ze względu na wartość właśnie sentymentalną, to jeden z moich najcenniejszych zegarków. Warto trzymać takie rodzinne skarby i przekazywać kolejnym pokoleniom...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daktarin, w pełni się z Tobą zgadzam. Ja, dostałem od ojca - jeszcze żyjącego, coś takiego, a on z kolei dostał od swojego. Wiem, że to nie ten dział, ale skoro o wartości sentymentalnej mowa. Według danych uzyskanych tutaj na forum, zegarek pochodzi z roku ok. 1906. Nie będę wklejał zdjęć, żeby nie robić śmietnika, tylko dam linki.

 

http://imageshack.com/a/img835/4369/zk8y.jpg
http://imageshack.com/a/img845/1676/rgct.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miła Sława automat z uroczym kolorem tarczy i fajnym "spiralnym" giloszowaniem

ale ze średnią kopertą i dość niesympatycznymi pojedynczymi odpryskami na wskazówkach.

 

post-60300-0-50663000-1397666130.jpg

post-60300-0-10579800-1397666128.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Ta Slava jest genialna! Poluję już długo na taką...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa ostatnie nabytki, które naprawdę cieszą:

11184621.jpg?1397669480

11184622.jpg?1397669480

 

Jeszcze tylko paski i będą ze mną chodzić na spacery...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza lodówka :)

Szału nie ma i d..y nie urywa ale jest ;)u7azuvaz.jpganebegu4.jpg8y7y2edy.jpgbunutuvy.jpg

Kwiatek jakoś mi ta lodowka wyglada znajomo....hmm

Przecież to ta ode mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.