Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Z liczeniem jest drobny problem ;) - jak zawsze w przypadku kolekcji radzieckich.

 

Rodzajów znanych mi wersji tarcz jest pięć - cztery wersje polskie i jedna węgierska.

Z polskich nie masz wersji żółtej.

Natomiast problem arytmetyczny pojawia się w momencie jak zaczyna się mieszanie kopertami na zasadzie pozłacana-chromowana i wreszcie gdy wchodzą do gry Amfibie i ich wersje! Ale wszystko oparte o wspomniane wersje tarcz.

 

Więcej w okolicznościowcach:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/95347-zegarki-okoliczno%C5%9Bciowe-zsrr-%E2%80%93-zbi%C3%B3r/page-9?do=findComment&comment=1131916

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/95347-zegarki-okoliczno%C5%9Bciowe-zsrr-%E2%80%93-zbi%C3%B3r/page-12?do=findComment&comment=1207609

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dotarły 2 Wostoki Papieskie w stanie NOS z oryginalnymi pudelkami i metkami nie używane.

 

 

8a9yzuge.jpg

 

Cierpliwość się opłacała są po prostu piękne :-)

No i po co się chwalić nabytkiem skoro od razu wędruje na allegro??? <_<

http://allegro.pl/wostok-papieski-pudelko-metka-unikat-totalny-nos-i4361684360.html

http://allegro.pl/wostok-papieski-pudelko-metka-unikat-totalny-nos-i4361686478.html

 

Straszna lipa!!

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na rosyjskich forach nie spotkałeś gdzieś informacji/dyskusji o CC z portretem?

Niestety nie, ale może przypadkiem na coś wpadnę to bedę pamiętał. 


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czuje urazy absolutnie ;)

 

Po prostu ja tak szybko nie oceniam ludzi :-)

 

Żyjemy i walczymy z nałogiem dalej :)

 

Hurtownik tez ze mnie żaden po prostu wytrwałość w poszukiwaniach czasami mnie nagradza :-)

Edytowane przez Rybak1979GSL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzadka koincydencja :o z tym zdublowanymi Wostokami papieskimi.

 

Ale trudno się dziwić Karolowi bo na forach kolekcjonerskich (różnych, nie tylko zegarkowych) zaczyna się stawać prawdziwą plagą coś co można nazwać UDAWANIEM KOLEKCJONERA. Czyli różne osoby pokazują nabytki, prawie natychmiast je sprzedają, kupują następne, sprzedają i właściwie jedynie mielą "towar" - ale starając się jednocześnie sprawiać wrażenie posiadania kolekcji.

A zasady są proste: jak jest coś na sprzedaż to idzie do działów sprzedażowych, jak jest nowym nabytkiem prawdziwego kolekcjonera to idzie do nowych nabytków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzadka koincydencja :o z tym zdublowanymi Wostokami papieskimi.

 

Ale trudno się dziwić Karolowi bo na forach kolekcjonerskich (różnych, nie tylko zegarkowych) zaczyna się stawać prawdziwą plagą coś co można nazwać UDAWANIEM KOLEKCJONERA. Czyli różne osoby pokazują nabytki, prawie natychmiast je sprzedają, kupują następne, sprzedają i właściwie jedynie mielą "towar" - ale starając się jednocześnie sprawiać wrażenie posiadania kolekcji.

A zasady są proste: jak jest coś na sprzedaż to idzie do działów sprzedażowych, jak jest nowym nabytkiem prawdziwego kolekcjonera to idzie do nowych nabytków.

Nic dodać nic ująć. Z wyjątkiem tego że jestem Krzysztof a nie Karol Grzegorzu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Gregorian czytaj ze zrozumieniem. Pisze wyraźnie, ze kupiłem 4 sztuki a co ja z nimi zrobie to moja sprawa. Piszesz o udawaniu kolekcjonera.. Hm takie właśnie zachowanie jak min. Twoje robi z tego forum motłoch i miejsce przepychanek gdzie doskonale wychodzi Ci obrażanie innych mniej zaawansowanych dla Ciebie może zbieraczy nie kolekcjonerów i nie mowię tylko o sobie a co najgorsze nikomu to nie przeszkadza....

 

Ja mam inne spostrzeżenia, którymi z ogromna ochota sie podziele.

 

Zauważyłem, ze istnieje tutaj zwarta grupa osób, którzy starają sie wpłynąć na innych dzieląc forum na żółtodziobów i innych coraz wyżej w drabinie "zbieraczy" co nie wpływa na dobra atmosferę tutaj co mozna zauważyć choćby przez to, kto sie udziela tutaj a kto nie lub juz nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Gregorian czytaj ze zrozumieniem. Pisze wyraźnie, ze kupiłem 4 sztuki a co ja z nimi zrobie to moja sprawa. Piszesz o udawaniu kolekcjonera.. Hm takie właśnie zachowanie jak min. Twoje robi z tego forum motłoch i miejsce przepychanek gdzie doskonale wychodzi Ci obrażanie innych mniej zaawansowanych dla Ciebie może zbieraczy nie kolekcjonerów i nie mowię tylko o sobie a co najgorsze nikomu to nie przeszkadza....

 

Ja mam inne spostrzeżenia, którymi z ogromna ochota sie podziele.

 

Zauważyłem, ze istnieje tutaj zwarta grupa osób, którzy starają sie wpłynąć na innych dzieląc forum na żółtodziobów i innych coraz wyżej w drabinie "zbieraczy" co nie wpływa na dobra atmosferę tutaj co mozna zauważyć choćby przez to, kto sie udziela tutaj a kto nie lub juz nie.

Rzadka koincydencja :o z tym zdublowanymi Wostokami papieskimi.

 

Rybak spoko. Wyżej cytat. Gregorian się zdziwił tak jak i ja ze kupiłeś 4 sztuki :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o co chodzi?

Przecież napisałem, że to rzadka koincydencja, że wystąpił taki dubel pary rzadkich Wostoków.

I w związku z tym Krzysztof :) miał powody przypuszczać, że to te same idą na A.

Tym bardziej że na forach takie zachowania są częste - ALE to nie jest ten przypadek..

 

E/

nie widziałem ostatniego posta

Edytowane przez Gregorian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mamy jasność.

Prosze tylko o wydawanie sprawiedliwych i niezbyt pochopnych osądów wobec innych. Ja i pewnie nie tylko ja chciałbym sie czuć tutaj dobrze. Skoro poświęcam swój czas i sie tym interesuje chciałabym sie tutaj czegoś dowiedzieć, nauczyć i poradzić od osób, które sie znają lepiej ode mnie na zagarkach a takowych tutaj nie brakuje.

 

Traktujmy sie na równi jak ludzie :-)

 

Ja nie osadzam osób z forum poniewaz ich nie znam. Nawet jak popełnię błąd czy napisze cos niewłaściwego da sie to przekazać w sposób bardziej cywilizowany.

 

Nie czuje do nikogo urazy i liczę na to samo.

Edytowane przez Rybak1979GSL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mamy jasność.

Prosze tylko o wydawanie sprawiedliwych i niezbyt pochopnych osądów wobec innych. Ja i pewnie nie tylko ja chciałbym sie czuć tutaj dobrze. Skoro poświęcam swój czas i sie tym interesuje chciałabym sie tutaj czegoś dowiedzieć, nauczyć i poradzić od osób, które sie znają lepiej ode mnie na zagadkach.

 

Ja nie osadzam osób z forum poniewaz ich nie znam. Nawet jak popełnię błąd czy napisze cos niewłaściwego da sie to przekazać w sposób bardziej cywilizowany.

 

Nie czuje do nikogo urazy i liczę na to samo.

Ja już przeprosiłem. Choć mam nadzieję że rozumiesz dlaczego tak napisałem. Każdy z nas czasem sprzedaje zegarki z różnych powodów, ale niefajne jest jeśli handlarz podszywa się pod zbieracza-kolekcjonera. A jakoś tak to w tej sytuacji wyglądało. W pewnej sytuacji broniłem tu na forum jednej osoby przed pochopnym ocenianiem i daleki jestem przed takim działaniem. Dlatego jeszcze raz SORRY. PAX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem doskonale może mnie troszkę poniosło za co i ja przepraszam.

 

Traktujemy sie na równi jak ludzie nie przez pryzmat tego co kto ma ale przez to po co tu jesteśmy :-)

 

Życzę dobrej nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem doskonale może mnie troszkę poniosło za co i ja przepraszam.

 

Traktujemy sie na równi jak ludzie nie przez pryzmat tego co kto ma ale przez to po co tu jesteśmy :-)

 

Życzę dobrej nocy.

Ano trochę zbyt osobiście przyjąłeś uwagi, które były sformułowane dość ogólnie i nie były atakiem...

ale jak wyjaśnione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabytki nowe pokażcie ! - po twarzy dacie sobie później :P

 

No dobra. Robię to tylko dla Ciebie ;)

 

Rakieta medyczna!

 

post-60300-0-89042700-1403620710.jpg

post-60300-0-67824900-1403620712.jpg

post-60300-0-28249600-1403620714.jpg

 

Wprawdzie kwarcowa ale ze względu na wagę zjawiska uzasadniona do prezentacji tutaj.

Szkiełko ma mikroryski - tarcza jest perfect.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Chciałbym taką biedę Kwiatek :)

Co dla Ciebie jest w takim razie na bogato haha

wczoraj było na bogato jak taki jeden 4 wostoki kupił papieskie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.