Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Taką trójcę zakupiłem:

post-61474-0-55877700-1402860310_thumb.jpg

Łucz i Sława na chodzie. Kwarc to loteria za 5 zł. Zobaczy się po zmianie bateryjki ;)


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się trafił taki ze śliczną tarczą :)

 

P6150588_zps5c38b595.jpg

 

 

 

 

Śliczny ten turkusik.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się trafił taki ze śliczną tarczą :)

 

P6150588_zps5c38b595.jpg

 

 

 

Ehh super! Ale na żywo jeszcze ładniejszy!  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką trójcę zakupiłem:

attachicon.gifIMG_0278.JPG

Łucz i Sława na chodzie. Kwarc to loteria za 5 zł. Zobaczy się po zmianie bateryjki ;)

A koperta w tym kwarcu to poprzecierane złocenie czy jakiś mosiądz, itp. pytam bo fajnie wygląda. jeśli na chodzie to może się chcesz wymienić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie jest poprzecierane, nie ma też oznaczenia AU. 

Nie jest na chodzie, trzeba mu wsadzić nową bateryjkę. Jak ruszy doniosę uroczyście ;)


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie jest poprzecierane, nie ma też oznaczenia AU. 

Nie jest na chodzie, trzeba mu wsadzić nową bateryjkę. Jak ruszy doniosę uroczyście ;)

jeśli tam jest 2356 to uruchomienie tej rakiety to pikuś :D


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj listonosz przyniósł dwa skarby, może nie są to zegarki poszukiwane przez masy ludzi, ale przeze mnie napewno, a szczególnie Mołnia z lat 50, ale do rzeczy:

 

1. Pierwszym zegarkiem jest Mołnia z lat 50 wyprodukowana w Czelabińsku, sygnatura na werku wskazuje '56 rok. Tarcza mocno przybrudzona, ale to nic w porównaniu z dźwiękiem tykającego mechanizmu.

 

2. Z kolei drugi zegarek to Pobieda z zaskakująco dobrą tarczą, sygnatura na werku wskazuje '57 rok. Rodzinka Pobied z 1MFZ się powiększa !

post-46829-0-38386200-1402919764_thumb.jpg

post-46829-0-15342100-1402919774_thumb.jpg

post-46829-0-72023000-1402919784_thumb.jpg

post-46829-0-02312300-1402919795_thumb.jpg


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest więc i cd....piąty krab :) to co widać na tarczy to jakiś cień chyba od okna, bo tarcza jest miodzio :D

post-60883-0-76186200-1402925448_thumb.jpeg


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie listonosz też zapukał. Jeszcze przed spa - ale będzie co robić wieczorami. :rolleyes:

post-27093-0-33743700-1402926361_thumb.jpg

Edytowane przez gregch

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gregch te łucze kwarcowe to na chodzie czy trupki?

Ten a^la orient na chodzie, ten z bransoletą ma coś z wałkiem bo w jednej pozycji wałka idzie. A dwa niebieskie jeszcze nie sprawdzane - ale kupione na Białorusi jako trupki z dodatkowymi dwoma mechanizmami na części. Jak będzie czas to może coś się wskrzesi. :ph34r:


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie listonosz też zapukał. Jeszcze przed spa - ale będzie co robić wieczorami. :rolleyes:

 

Super, niezła paczka! Bardzo ładne są te niebieszczaki, mam nadzieję że wszystkie będą się żwawo kręcić :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....no i kurde tego mi brakuje. :angry:

 

pozdrawiam

Narfas

A możesz pokazać swoje sztuki, bo nie wiem ilu mi brakuje?


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze nowości :

 

Ma ktoś na sprzedaż gablotę na zegarki ? Taka na 48 sztuk bądź na 54-56 sztuk. Potrzebuje pilnie na wczoraj.

 

u4yqequq.jpgba9e2uny.jpg


Pozdrawiam, Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz pokazać swoje sztuki, bo nie wiem ilu mi brakuje?

E tam. Brakuje mi co najmniej dwóch (o ile nie więcej), ale nie pokażę, bo jestem w trakcie ogarniania tego szrotu, a poza tym nie chcę wzbudzać negatywnych uczuć. ^_^

Tego z głęboko giloszowaną tarczą też niestety nie mam, za to parę tarcz z mechanizmami, kupionych od złomiarzy czeka na koperty (których pewnie nigdy nie znajdę).

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna, mam z taką trochę perypetii i oczekuję na nast. przesyłkę. :)

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym tygodniu zakupiłem na Allegro takiego oto Poljota automatica (23 kamienie), stan wizualny jak NOS bez rysek na kopercie (średnica 37mm) ale za to potrzebował naprawy u zegarmistrza o czym sprzedający nie wspomniał w opisie aukcji.

 

gallery_72004_1670_174584.jpg

 

Odebrałem go dziś od zegarmistrza i przy okazji zakupiłem od niego w stalowej kopercie poniższego Poljota automatycznego, właśnie ze względu na tę stalową kopertę. Podobno to jedyny model radzieckiego Poljota w takiej kopercie, prawda to? 

Czy według znawców radzieckich czasomierzy było warto go zakupic?

 

gallery_72004_1670_94613.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wziąłem sobie takie maleństwo na 1301 :) Koperta mocno zryta przez "jubilerów", ale tarcza...to właśnie jej nie mogłem się oprzeć:

post-60883-0-46539000-1403033138_thumb.jpg


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym tygodniu zakupiłem na Allegro takiego oto Poljota automatica (23 kamienie), stan wizualny jak NOS bez rysek na kopercie (średnica 37mm) ale za to potrzebował naprawy u zegarmistrza o czym sprzedający nie wspomniał w opisie aukcji.

 

gallery_72004_1670_174584.jpg

 

Odebrałem go dziś od zegarmistrza i przy okazji zakupiłem od niego w stalowej kopercie poniższego Poljota automatycznego, właśnie ze względu na tę stalową kopertę. Podobno to jedyny model radzieckiego Poljota w takiej kopercie, prawda to? 

Czy według znawców radzieckich czasomierzy było warto go zakupic?

 

gallery_72004_1670_94613.jpg

Było warto go kupić. Poljocik zwany potocznie 55g (od jego wagi). Wypoleruj sobie szkiełko, kopertę i będzie cacy.

Edytowane przez tomaszek25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było warto go kupić. Poljocik zwany potocznie 55g (od jego wagi). Wypoleruj sobie szkiełko, kopertę i będzie cacy.

 

Musiałem go aż zważyć :) 55g jak w mordę sztrzelił :)

gallery_72004_1670_184521.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.