Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

fifi93

wybór zegarka

Recommended Posts

Witam. mam 18 lat. aktualnie jestem posiadaczem takiego zegarka jak casio ef 527, i chciałem sobie kupić jeszcze jakiś zegarek tyle że automatyczny. problem w tym że za bardzo nie wiem jaki:) Podobają mi się zegarki firmy rolex, ale jak już wcześniej wspomniałem mam tylko 18 lat przez co mój budżet też nie jest za wysoki bo chciałem coś do 500-600zł oczywiście jestem w stanie wydać wiecej ale to zależy jak mocne wrażenie bedzie on na mnie robił;) Chciałem coś w stylu rolex president, czyli coś eleganckiego, i żeby też nie był za duży, ale jednocześnie "rzucał się w oczy". Proszę o pomoc.

Dobrze, że określiłeś budżet :) będzie łatwiej coś zaproponować. Poszukaj czegoś z oferty Seiko ( seria 5 ), Orient ( z tego co pamiętam to były modele podobne do w/w przez Ciebie rolex'a ), może też w ofercie Lorus'a coś znajdziesz :)

Poszukaj Orientów na allegro. Może coś Ci podejdzie.

seiko 5 w ładnym stanie leży teraz na forumowym bazarku. sporo taniej, bo używane.

Nie chcę nikogo urazić, ale według mnie ta piąteczka, którą pokazałeś jest lekko dziadkowa :mellow: , a jesteś młody. Mimo, że jestem bardzo za Seiko, to może zwróć uwagę na Orienty, jak to napisał kolega jakubos... .

Może podejdzie Tobie duży Mako??

Ten mako nie jest zły widziałem BARDZO podobne modele u seiko, rolexa i czegos tam jeszcze;)

Jeśli będziesz brał tego Orienta, to zapytaj, czy 3PO też jest na sprzedaż :D

Weźmiemy za jednym zamachem :D

www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Tak, będę brał chyba tego Orienta, tylko musze poszukac gdzieś jaki to model i gdzie go mogę kupić. Najlepiej gdzieś w Polsce, żebym mógł go najpierw przymierzyć;)

Orient bardzo dobry wybór solidny zegarek i na pewno starczy Ci na długie lata.

Telefon nigdy nie zastąpi zegarka. To, że pokazuje godzinę nic nie znaczy...

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.