Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jacekd

zegarek za ok 500-600 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jaką firme zegarków polecilibyście za kwote około 500-600 zł ? Myślałem o firmie Lorus, ale zegarków tej firmy jest bardzo mało w sklepach sieci Time Trend. Możecie coś powiedzieć więcej o tej firmie albo polecić coś lepszego ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim zaczną się czepiać, że nieodpowiedni dział, szybko polecę Seiko automatyczne serii "5", na allegro spokojnie kupisz w tej cenie, jest dużo sprawdzonych sprzedawców. Myślę, że wiele osób Ci go doradzi. Sprzedawane są głównie na bransolecie, ale spokojnie można zmienić na skórzany pasek i wygląda bardzo dobrze. A na kwarcach się nie znam, bo to nie zegarki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przenieś temat tutaj:

http://zegarkiclub.pl/forum/forum/141-jaki-zegarek/

Musisz podać więcej szczegółów jaki chcesz zegarek: automatyczny, kwarcowy, sportowy, do garnituru, itp.

Wtedy gwarantuję, że posypią się konkretne propozycje. B)


" w poszukiwaniu straconego czasu..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawane są głównie na bransolecie, ale spokojnie można zmienić na skórzany pasek i wygląda bardzo dobrze.

nie wszystkie modele na to pozwalają ze względu na konstrukcję koperty (uszu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za przeniesienie tematu, za szybko chciałem napisać i nie zauważyłem wogóle że w kompletnie złym dziale pisze :P.

Najbardziej myślałem o jakimś chronografie na skórzanym pasku, na mechanizmach kompletnie sie nie znam, wiec nawet nie wiem jaki bym wolał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chrono w tym budżecie to tylko kwarc.

Na bazarku poszedł ostatnio bardzo fajny seiko chrono TAKIi właśnie tej firmy na Twoim miejscu bym się trzymał.

jest jeszcze TAKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam Seiko, posiadam kwarcowe chrono i od niedawna automat, z obu jestem zadowolony i jeżeli kupowałbym kolejny zegarek pewnie też zaczałbym szukać w modelach tej firmy :) Piszesz, że myślałeś o chronografie, ale dla przekory wrzucę coś takiego :)http://allegro.pl/seiko-5-sport-snzf11k1-bialy-mini-sumo-i2537313166.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.