Dorian06 44291 #2826 Posted April 12 3 W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał: ... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz... Share this post Link to post Share on other sites
Dorian06 44291 #2827 Posted April 17 I młodszy brat (stażem u mnie) powyższego. 6 W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał: ... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz... Share this post Link to post Share on other sites
lysolek007 49513 #2828 Posted April 19 (edited) ;] Edited April 19 by lysolek007 5 👉📸 All Rights Reserved® Diver's⌚holic Share this post Link to post Share on other sites
lysolek007 49513 #2829 Posted April 23 ;] 4 👉📸 All Rights Reserved® Diver's⌚holic Share this post Link to post Share on other sites
lysolek007 49513 #2830 Posted May 26 Stare dobre Seiko ;] 7 👉📸 All Rights Reserved® Diver's⌚holic Share this post Link to post Share on other sites
nav 14605 #2831 Posted May 31 Panowie jeśli ktoś chciałby się pozbyć czarnego Monstera pierwszej generacji, to proszę o informację. Pozdrawiam Piotr 0 Share this post Link to post Share on other sites
nav 14605 #2832 Posted June 3 Nie chciałem czekać, aż ktoś zechce sprzedać swojego Monstera (mało prawdopodobne), więc dziś z Japonii przyleciał do mnie taki: 6 Share this post Link to post Share on other sites
Sol 7276 #2833 Posted June 3 Szybko się uwinąłeś Ale chyba warto było, co? 0 Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów... www.mojekrajobrazy.pl Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/ Share this post Link to post Share on other sites
nav 14605 #2834 Posted Wednesday at 07:25 PM Szybko, nie ma na co czekać. Warto, dobry zegarek. Chodzi dobrze, ale nie znam historii serwisowej, więc podejdzie na pełny przegląd na Belgradzką do Warszawy. 0 Share this post Link to post Share on other sites
Sol 7276 #2835 Posted Wednesday at 08:16 PM Jaki stan? 0 Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów... www.mojekrajobrazy.pl Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/ Share this post Link to post Share on other sites
nav 14605 #2836 Posted Thursday at 05:46 AM Myślę, że stan jest dobry, nawet bardzo dobry, zegarek był rzetelnie opisany przez japońskiego sprzedawcę, zdjęcia też przedstawiały stan faktyczny. Z tego co przeczytałem w Internecie, 779 był produkowany do 2012 roku, ten egzemplarz jest z 2009, zakładam więc, że był odświeżany, jeżeli tak, to umiejętnie, bo markery na bezelu są kompletne, nieuszkodzone. Wskazówki i tarcza są oryginalne. Luma jest w świetnym stanie, ale tym nie jestem zaskoczony, mam od kilkunastu lat Sumo, i tam wszystko cały czas świetnie działa. Zegarek przyszedł na oryginalniej bransolecie, ale ja wolę na gumie, miałem jakiś nowy pasek Seiko, więc założyłem, wygląda bardzo dobrze. Jaki jest stan mechanizmu? - nie mam pojęcia, zegarek chodzi dokładnie, tak czy inaczej przejdzie serwis, żebym był pewien wodoszczelności. 6 Share this post Link to post Share on other sites
Sol 7276 #2837 Posted Thursday at 10:01 AM Jeżeli był odświeżany to powinieneś poznać też po bransolecie. Wygląda bardzo dobrze. Gratuluję strzału 0 Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów... www.mojekrajobrazy.pl Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/ Share this post Link to post Share on other sites
nav 14605 #2838 Posted Thursday at 04:36 PM Dziękuję 🙂 0 Share this post Link to post Share on other sites
lysolek007 49513 #2839 Posted Thursday at 05:55 PM W dniu 3.06.2026 o 15:53, nav napisał(-a): Nie chciałem czekać, aż ktoś zechce sprzedać swojego Monstera (mało prawdopodobne), więc dziś z Japonii przyleciał do mnie taki: Gratulacje, Monster to świetny zegarek, jeszcze tylko 1 lub 2 Gen orange i idealny duet potworów 😉👊 1 👉📸 All Rights Reserved® Diver's⌚holic Share this post Link to post Share on other sites
nav 14605 #2841 Posted Thursday at 06:03 PM 6 minut temu, lysolek007 napisał(-a): Gratulacje, Monster to świetny zegarek, jeszcze tylko 1 lub 2 Gen orange i idealny duet potworów 😉👊 Dziękuję 🙂 i tak, zgadzam się, ale nie chciałem tego mówić głośno: pomarańczowa wersja chodzi po głowie 😄 4 minuty temu, Marak napisał(-a): Bardzo ładne, zwłaszcza ten ciemniejszy. To ten ze śladami pingwinów na tarczy? 1 Share this post Link to post Share on other sites
Marak 9852 #2842 Posted Thursday at 06:08 PM Tak, płyną sobie 🙂 4 Share this post Link to post Share on other sites
Dorian06 44291 #2843 Posted Friday at 06:12 PM W dniu 4.06.2026 o 07:46, nav napisał(-a): Myślę, że stan jest dobry, nawet bardzo dobry, zegarek był rzetelnie opisany przez japońskiego sprzedawcę, zdjęcia też przedstawiały stan faktyczny. Z tego co przeczytałem w Internecie, 779 był produkowany do 2012 roku, ten egzemplarz jest z 2009, zakładam więc, że był odświeżany, jeżeli tak, to umiejętnie, bo markery na bezelu są kompletne, nieuszkodzone. Wskazówki i tarcza są oryginalne. Luma jest w świetnym stanie, ale tym nie jestem zaskoczony, mam od kilkunastu lat Sumo, i tam wszystko cały czas świetnie działa. Zegarek przyszedł na oryginalniej bransolecie, ale ja wolę na gumie, miałem jakiś nowy pasek Seiko, więc założyłem, wygląda bardzo dobrze. Jaki jest stan mechanizmu? - nie mam pojęcia, zegarek chodzi dokładnie, tak czy inaczej przejdzie serwis, żebym był pewien wodoszczelności. Piotrze gratuluję. 1 W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał: ... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz... Share this post Link to post Share on other sites
nav 14605 #2844 Posted Saturday at 06:08 AM 11 godzin temu, Dorian06 napisał(-a): Piotrze gratuluję. Dziękuję 🙂 świetny jest 0 Share this post Link to post Share on other sites
lysolek007 49513 #2845 Posted Saturday at 04:55 PM ;] 6 👉📸 All Rights Reserved® Diver's⌚holic Share this post Link to post Share on other sites