Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Krzyzol

Policzmy MONSTER'y

Recommended Posts

Mam nadzieje, że tematu jeszcze nie było i proszę o zgłaszanie się Monsterowców. Czarnych i pomarańczowych :D

Więc ja jako pierwszy - pomarańczka.


Wojtek

Share this post


Link to post
Share on other sites

sprzedalem pomarancze, ale czarnuch caly czas jest w domu, co prawda nalezy do ojca, ale co tam:) 8)


wojtek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czarny 1 szt. noszony cały czas :wink:


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli dobrze liczę, na razie jest ośmiu Monsterowców, którzy w sumie mają pięć BM i tyle samo OM :lol:


Wojtek

Share this post


Link to post
Share on other sites

to i ja

 

orange na pomarańczowym, nylonowym rhino

 

nosi żona :)


p0zdrawiam

p0li

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest maniek_szpadel

No hej

 

Dopisuje się z pomarańczowym na stalowej bransolecie.

 

Pozdrówka

Maniek_Szpadel

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest julka.b

mam pytanie, a w zasadzie dwa do maniaków MONSTERÓW:

czym różni się SAMURAI od MONSTERA (poza kopertą i tarczą rzecz jasna)?

i jaki dzienny poślizg (ile sekund zyskuje/traci) MONSTER dziennie - w końcu to automat?

Share this post


Link to post
Share on other sites
czym różni się SAMURAI od MONSTERA (poza kopertą i tarczą rzecz jasna)?

 

wskazówkami i koronką :) . Ceną. Inny jest rozstaw uszu (Mon - `20 Sam - `22), Monster ma day/date, Samuraj tylko datę. Czarny Samuraj ma czerniony bezel i koronkę, co dla niektórych jest wadą. Poza tym właściwie niczym.

 

pytanie było do maniaków monsterów, ale pozwoliłem sobie odpowiedzieć :oops:

 

edit: drugi :roll: :)


Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest julka.b

dzięki, teraz tylko dokładność MONSTERA, a jak by ktoś znał SAMURAJA, to też :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

~ +15s. na dobę :) może być lepiej może być gorzej


Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wypowiem sie czysto teoretycznie, bo nie mam ani monstera ani samuraja, ale mam inne Seiko na tych mechanizmach - raz w tygodniu robię korektę, nie mierzyłem dokładnie, ale wychodzi (może) 3min/tydzień, w każdym razie nie przeszkadza mi to zbytnio.

 

A co do zegarków - to bierz Samuraja - jest piekny:

http://www.makedostudio.com/watches/seiko-...lack-Samurai-SS


Instagram.com/horlobby.watches

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest julka.b

mi szczerze mówiąc podoba się barziej pomarańczowy MONSTER, jest taki "freakowy", dzięki za odpowiedzi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brawo!

Słuszna decyzja!

:)


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Share this post


Link to post
Share on other sites
mi szczerze mówiąc podoba się barziej pomarańczowy MONSTER, jest taki "freakowy", dzięki za odpowiedzi :)

 

ja ostatnio kupiłem pomarańczowego monstera dla żony - do tego pomarańczowy rhinostrap - i mam teraz BardzoZadowolonąŻonę 8)

 

jak będe dla siebie kupował samuraja - to pomarańczowego titanium - czarny jest jaiś taki smutny :/


p0zdrawiam

p0li

Share this post


Link to post
Share on other sites
dzięki, teraz tylko dokładność MONSTERA, a jak by ktoś znał SAMURAJA, to też :)

 

Mój monster poniżej 2s/d

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.