Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

marcin1234

TAG HEUER pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

jestem nowy na tym forum i kompletnie zielony w sprawie zegarków.

Mam do Was pytanie w sprawie zegarka. Dostalem zegarek, TAGHeuer CARRERA automatic tachymetre.

Nie wiem co oznaczaj cyferki 2,5,7 na jednej z malych tarcz. Móglby mi ktos wytlumaczyc do czego one slużą?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, tylko co oznaczaa te liczby w tarczy po lewej stronie... dzien tygodnia?? wskazowka jest na 5 - dzis piatek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze podrobka. A jak uzywac tego tachymetru? bo czytam na internecie o nim, ale wgl nie czaje jak to dziala :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzy prędkość. Gdzieś czytałem że trzeba go zsynchronizować z pomiarami radaru policyjnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nie jest to zegarek szwajcarski ani niemiecki to przenosze do działu podróbek.

Noszenie podróbki to wstyd i obciach , więc szkoda czasu na dyskusje wątpliwej jakości funkcji jakie niby toto ma posiadać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze podrobka. A jak uzywac tego tachymetru? bo czytam na internecie o nim, ale wgl nie czaje jak to dziala :/

U Ciebie nie działa, bo i jak ma działać? Tachymetr mierzy średnią prędkość poruszającego się pojazdu, ale aby zaczął działać powinien mieć

współpracujący z bezelem stoper, a jak u Ciebie jest zamiast tego sekundnik, to możesz sobie na niego patrzeć i "podziwiać" jakie nie działające,

bzdurne napisy jakiś Chińczyk na nim nabazgrał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyfry nic nie znacza to radosna twórczość twórcy wynalazcy tego czegoś

a ty tłumacz sobie jak chcesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.