Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kirova

Przegląd Parnisa

Rekomendowane odpowiedzi

Co do p. Kasperiuka to nie musisz się martwić, nie to, że reklamuje, ale poprostu z czystym sumieniem polecam, każdy zegarek z którym jest coś nie tak daję dla p. Kasperiuka i wraca cały i zdrów ;) A co do ceny za przegląd/naprawe to nie jest jakaś wygurowana, kwestia właśnie w tym czy wolisz naprawić czy ewentualnie kupić "nowy" egzemplarz, a może sam werk? Może to by była jakaś opcja i w razie czego miałbyś drugi w zapasie ;)


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że za czas poświęcony na taki gruntowny przegląd to nie jest drogo ( w odniesieniu do zegarków markowych)

Nowy werk to 170zł


były: Zaria, Vostok, Poljot, Orion, Timex, Orient, Strela

będzie : Ulysse Nordin - jak dopisze totolotek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

170? No to myślałem, że mniej, w takim razie faktycznie zostaje przemyśleć sprawę czy warto naprawiać czy nie.


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba pomyliłem werki.

170zł to kosztuje asia unitas

http://tomsky.com.pl...ian-unitas-6497

ale ceny zegarków z tym werkiem są identyczne jak parnisa chronometre


były: Zaria, Vostok, Poljot, Orion, Timex, Orient, Strela

będzie : Ulysse Nordin - jak dopisze totolotek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włocławek może być?

 

http://panoramafirm....nj_gwm.html#tab

 

Przesympatyczny starszy Pan, który jako "Mistrz" rzemiosła miał kiedyś pod sobą kilkunastu uczniów. Przez większość dnia siedzi i czeka w oczekiwaniu na kolejną bateryjkę.. Kiedy przynoszę mu jakiegoś mechanika, ma autentycznie łzy w oczach :rolleyes:

 

Ostatnie SPA Orisa z lat 60, kosztowało mnie circa 50 pln. Wklejałem nawet potem na forum rekomendację. Pytałem, czy byłby zainteresowany "wysyłkowymi" klientami - zapraszał. Myślę że warto przynajmniej zadzwonić.

 

smile.gif

ale ten Pan od sierpnia nie przyjmuje, choroba, dzwoniłem do pana Walkowiaka, już nie będzie przyjmował. szkoda bo to stara klasa- najlepsza. Potwierdzam jego fachowość. znam również dobrego- sprawdzonego. prosze na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ten Pan od sierpnia nie przyjmuje, choroba, dzwoniłem do pana Walkowiaka, już nie będzie przyjmował. szkoda bo to stara klasa- najlepsza. Potwierdzam jego fachowość. znam również dobrego- sprawdzonego. prosze na pw.

 

No to mnie zmartwiłeś.. Nie zaglądałem do niego blisko rok :( Duża strata. Oby żył 100lat.

Ten inny, sprawdzony kontakt, to też Włocławek?


" Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów " - S.Lem

" Naród wspaniały, tylko ludzie k_rwy " - Marszałek J.Piłsudski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.