Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

TrustedWatch

TrustedWatch Nowoczesny, sportowy Pontos S z niezwykłym kolorowym dodatkiem

Rekomendowane odpowiedzi

Nurkujesz, biegasz, grasz w piłkę, jeździsz na rowerze? Potrzebujesz czasomierza, który precyzyjnie zmierzy czas trwania dowolnej Twojej aktywności? Zegarka, który wskaże czas jaki jeszcze możesz spędzić nurkując pod wodą, ile czasu zajęło Ci przejechanie odległości kilku kilometrów?...Tym wszystkim oczekiwaniom sprosta nowy zegarek firmy Maurice Lacroix- Pontos S. Nowoczesny, sportowy, wyjątkowy zegarek o nietuzinkowej stylistyce, który jest odpowiednim urządzeniem dla wszystkich ludzi, kochających sport, także ten wyczynowy.Czytaj dalej: http://www.e-zegarki.info.pl/maurice_lacroix_pontos_s/n

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem te zegarki. Naprawdę ładne.

Ale tak się zastanawiam, czy szukając zegarka sportowego zdecydowałbym się na Lacroix? Tę markę zarezerwowałbym sobie raczej przy zegarkach eleganckich :)


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny.

Tylko po co taki duży?

Przy kopercie 43mm i tak dużym szkiełku będzie na ręku ogromny.

Na pewno nie dla mnie.

A szkoda, bo natrafiłem na niego kilka dni temu i się zakochałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest super (miałem okazję pomacać tego z pomarańczem) tylko też moim zdaniem ta marka bardziej podchodzi pod garnitur niż kąpielówki czy korki:):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Co najmniej dziwnie bym sie czul :blink: biegajac i majac na nadgarstku taki zegarek, nie mowiac juz o jego nieuzytecznosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.