Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Tomasz Sitkowski

Nowy AU katalog 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Nie wiem, czy Koledzy już zauważyli, ukazał się nowy nr AU, katalog na 2007 rok.

Nabyłem go w MPIKu będąc przejazdem w Gdańsku. Cena 19,90 Euro, a u nas w zł niestety 130 zł.

Pozdrowienia, Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć

Nie wiem, czy Koledzy już zauważyli, ukazał się nowy nr AU, katalog na 2007 rok.

Nabyłem go w MPIKu będąc przejazdem w Gdańsku. Cena 19,90 Euro, a u nas w zł niestety 130 zł.

Pozdrowienia, Tomek

 

Niestety nie, byłem w Empiku, ale nawet nie zajrzałem na właściwą półkę :oops:

 

A kolega Tomek, to mógłby dać cynk, że do Gdańska przybywa, jakiegoś browara lub chociaż kawę można by spić :cry:


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Klaudiusz

Bardzo mi miło, że tak zareagowałeś na mój post. Nie przyszło mi do głowy aby umówic się, a to dlatego, ze byłem przejazdem dosłownie tylko około 25 min. Też chętnie napiłbym sie browara w milym towarzystwie.

Katalog kupilem w MPIK koło dworca PKP. Jechałem na konferencję do Krynicy Morskiej pociągiem do Gdańska a później PKS do Krynicy Morskiej i miałem w związku z tym bardzo mało czasu, ledwo zdążylem do MPIKu. Nawet nie wiem, czy w Warszawie Katalog też jest już w sprzedaży?

Pozdrowienia, Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :!:

Jakoś nikt nie chce się wypowiadać na temat tego katalogu. Czy jeszcze nikt poza mną jego nie kupił ? Dlaczego nikt nie chce podzilić się opinią na temat tego katalogu. Ja sam uważałem, że katalog ten jest bardzo dobry, bo zawiera dużo informacji szczegółowych na temat mechanizmów zastosowanych w prezentowanych modelach. Jednak po lekturze katalogu na rok 2007 jestem szczerze zawiedziony. Zbierając katalogi AU od 2004 roku (już 4 roczniki) uważam, że ten rocznk jest najsłabszy z czterech poprzednich ( ? )

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym się z Tobą podzielił spostrzeżeniami ale w mojej okolicy ten katalog jest zafoliowany, a nie mam wolnych 130 PLNów aby na niego wydać :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem go (cytowałem już coś z niego na forum). Katalog, jak katalog - musi być ogólny (ma tyle stron co poprzedni). Moim zdaniem nie jest taki zły, ale też nie ma się co zachwycać - to w końcu jedynie "kawałek" papieru...

 

Wolę "zwykłe" numery "AU" (ostatni - Nr 6/06 - spory blok o tourbillonach). Są siłą rzeczy bardziej szczegółowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś, wygląda nieźle, szkoda... że nie łapię niemieckiego :oops:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem dziś, wygląda nieźle, szkoda... że nie łapię niemieckiego :oops:

 

 

Marcin

 

Ha, to jest mój drugi AU, a poprzedni był okazją do poczytania w języku Goethego.

 

Katalog jest OK, pojawiło się kilka marek, których wcześniej w ogóle nie znałem - Hacher, Cvstos, Lang&Heyne i Pequignet.

 

Jest identyczny co do objętości z poprzednim - równo po 432 strony :)

 

Od razu zacząłem się zastanawiac, na jaki zegarek roku zagłosuję (nagrody są super, bo Cuervo y Sobrinos Robusto Tricalendografo z fazami księżyca za EURO 3420, Vulcain Cricket Nautical za EUR 2980, PAM Luminor za 2700, no ale kto by chciał Pama :D )


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.